داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده پیشنهادهای قرنطینه
تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های «خرده روایت‌ها» و «راهزن‌ها»
پیشنهادهای قرنطینه - ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۷

مجموعه «خرده روایت ها» به کارگردانی «محمدباقر مفیدی کیا» است که در مرحله اول در سه قسمت در خصوص شهید لاجوردی و پنج قسمت درباره شهید رجایی ساخته شده است.

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های «کارگر ساده نیازمندیم» و «جان ویک۳»
پیشنهادهای قرنطینه - ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۸

فیلم «کارگر ساده نیازمندیم» داستان مردی به اسم «قدم» روایت می کند که برای کار به تهران آمده است. قدم شاگرد مغازه رحمت می شود و در این میان عاشق مونس، دختر رحمت می شود. رحمت به هیچ عنوان موافق این رابطه نیست.

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های سونیک خارپشت و بزرگتر مزرعه کوچک
پیشنهادهای قرنطینه - ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۷

فیلم‌های "سونیک خارپشت” و “بزرگترین مزرعه کوچک"فیلم های جذاب برای روزهای در خانه ماندن است که می‌توانید به صورت رایگان تماشا کنید

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های سیاه و آبی و دستیابی به موفقیت + دانلود
پیشنهادهای قرنطینه - ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴

فیلم «سیاه و آبی» داستان یک افسر پلیس آفریقایی-آمریکایی در نیو اورلئان است. این افسر تازه کار به صورت اتفاقی به افسران فاسد بر خورد می کند که در حال قتل یک فروشنده‌ مواد هستند و این اتفاق به وسیله دوربین نصب شده روی لباسش ضبط می‌ شود.

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های مارموز و موگلی، افسانه جنگل
پیشنهادهای قرنطینه - ۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

در روزهایی که باید در خانه بمانیم دو فیلم جذاب مارموز و موگلی افسانه جنگل را به صورت قانونی و رایگان دانلود و تماشا کنید.

فیلم: تماشای رایگان و قانونی فیلم آستیگمات +دانلود
پیشنهادهای قرنطینه - ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۸

داستان فیلم آستیگمات درمورد مردی است که بعد از جدایی چند ساله از خانواده برگشته و می خواهد خانه اش را از زن و پسر و عروس و نوه اش پس بگیرد. پسرش که در زیرزمین خانه زالو پرورش می دهد و می خواهد از این راه ثروتی بهم بزند، سعی می کند زن و مرد را آشتی دهد تا در خانه بمانند اما مادرش می خواهد با مردی دیگر ازدواج کند.

تماشای رایگان و قانونی فیلم زندانی‌ها +دانلود
پیشنهادهای قرنطینه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

طاها دانشجوی الهیات برای نوشتن پایان نامه خود دو زندانی را با گذاشتن سند آزاد می کند غافل آز آنکه آنها دنبال نقشه ای دیگر هستند.

تماشای رایگان و قانونی مستند خامنئی +دانلود
پیشنهادهای قرنطینه - ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۶

مجموعه مستند «خامنئی» توسط گروه مستندسازی تلویزیون المنار به سیر زندگی مقام معظم رهبری از بدو تولد در سال ١٣١٨ تا انتصاب ایشان به رهبری در سال ١٣۶٨ می پردازد.

تماشای رایگان و دانلود قانونی فیلم «کروکودیل»
پیشنهادهای قرنطینه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳

داستان فیلم «کروکدیل» روایت کیان به همراه دوستان جوانش است که می خواهند فراتر از کاری که انجام می دهند، ثروت بدست آوردند.

به ناپدید شدن کرونا در گرما امیدی نیست
اخبار - ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۷

متخصص بیماری‌های عفونی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: نسبت به ناپایدار شدن کروناویروس جدید در محیط گرما امیدواری زیادی نداریم.