داغ‌ترین پرونده‌ها:

۹ نکته درباره تشکیل دولت جدید «لبنان»

در شرایط پیچیده امروز منطقه و لبنان در حالیکه تشکیل کابینه در سالهای اخیر همیشه به یک بحران سیاسی تبدیل می شد، معرفی دولت جدید اتفاق مثبت و امیدوار کننده ای است. کابینه ای که برنامه  آن مبارزه با فساد سیستمانیک و حل بحران های اقتصادی و مالی است.

آرشیو پرونده لبنان
۹ نکته درباره تشکیل دولت جدید «لبنان»
لبنان - ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴

در شرایط پیچیده امروز منطقه و لبنان در حالیکه تشکیل کابینه در سالهای اخیر همیشه به یک بحران سیاسی تبدیل می شد، معرفی دولت جدید اتفاق مثبت و امیدوار کننده ای است. کابینه ای که برنامه  آن مبارزه با فساد سیستمانیک و حل بحران های اقتصادی و مالی است.

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های «زهر مار» و «بروکلین بی مادر»
اخبار - ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰

فیلم کمدی اجتماعی «زهرمار» اولین فیلم سینمایی کمدین معروف «جواد رضویان» است. فردی ارزشی و شناخته شده (سیامک انصاری) قرار است در شورای شهر تهران عضو شود. او به تازگی همسر خود را از دست داده است و به اصرار دوستان و افراد اهل محله وارد سیاست می شود و کاندیدای شواری شهر شده است. اما بعد از دیدار دوست 30 ساله خود و به یاد آوردن خاطرات قدیمی اش، دچار ماجراهایی شده و به دردسر بزرگی می افتد.

وزارت بهداشت یمن ائتلاف سعودی را مسئول شیوع کرونا خواند
اخبار - ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴

وزارت بهداشت یمن با صدور بیانیه‌ای، ائتلاف متجاوز تحت رهبری رژیم سعودی را مسئول شیوع ویروس کرونا در این کشور جنگ‌زده دانست.

اسپانیا در آمار مبتلایان به کرونا، از چین جلو زد
اخبار - ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۵

وزارت بهداشت اسپانیا اعلام کرد، تعداد کل مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به ۸۵ هزار و ۱۹۵ تن افزایش یافت.

روز ۱۳ فروردین در خانه بمانید
اخبار - ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۱

در جهت پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا، از همه مردم درخواست می‌شود تا سیزده فروردین؛ روز طبیعت در خانه بمانند و از هرگونه حضور در پارک‌ها، مراکز تفریحی و حاشیه شهرها خودداری نمایند.

ائتلاف آمریکایی مقر خود در نینوا را تحویل ارتش عراق داد
اخبار - ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۷

ائتلاف بین‌المللی در ادامه عقب‌نشینی‌ها از پایگاه‌های خود در برخی استان‌های عراق، امروز نیز پایگاه‌های خود در استان نینوا را به ارتش عراق تحویل داد.

جهانپور: محدودیت‌ها مرحله به مرحله اجرا شد
اخبار - ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۴

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: فاصله گذاری اجتماعی یا فیزیکی، موضوع جدیدی نیست و از آغاز شیوع کرونا در کشور، فاصله‌گذاری اجتماعی یا فیزیکی را با تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا اجرا کردیم.

روحانی: به جانبازان و اهالی⁧ سردشت⁩ توجه ویژه شود
اخبار - ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۷

روحانی خطاب به استاندار استان آذربایجان غربی عنوان کرد: به جانبازان و اهالی مظلوم ⁧ سردشت⁩ که در جنایت جنگی رژیم بعث عراق در سال ۶۶ شیمایی شدند، توجه ویژه کنید.

دستور تازه پوتین درباره انتشار اخبار کرونا
اخبار - ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۱

رئیس جمهوری روسیه از مسئولین این کشور خواسته تا اطلاعات در مورد وضعیت انتشار کرونا را در این کشور را بدون سانسور در اختیار مردم قرار دهند.

مینو محرز کرونا را شکست داد
اخبار - ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۲

مینو محرز، استاد بیماری‌های عفونی دانشگاه علوم پزشکی تهران که دچار بیماری کرونا شده بود، بهبود پیدا کرده و از قرنطینه خارج شد.