داغ‌ترین پرونده‌ها:

امام خامنه‌ای: انتقام سخت در انتظار جنایت‌کاران است

در پی حمله نیروهای جنایتکار آمریکا به خودروی حامل حاج قاسم سلیمانی،‌ فرمانده سپاه قدس و ابومهدی المهندس فرمانده الحشد‌الشعبی و شهادت آن‌ها، رهبر معظّم انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای پیامی صادر کردند که متن کامل آن را در ادامه می‌خوانید.

آرشیو پرونده خداحافظ فرمانده
امان نامه حاج قاسم به اشرار کرمان
خداحافظ فرمانده - ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲

نصرالله جهانشاهی: وقتی اشرار ۹۰ نفر از نیروی انتظامی را گروگان گرفتند و به ۷۰ کیلومتری مرز افغانستان و پاکستان بردند حاج قاسم خیلی ناراحت شد و به داخل مرز افغانستان و پاکستان نیرو برد و همه ۹۰ نفر را آزاد کرد.

نامه شهید سلیمانی به یک داعشی +عکس و فیلم
خداحافظ فرمانده - ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱

شهید سپهبد سلیمانی برای صاحبِ خانه‌ای در جنوب‌شرق سوریه( البوکمال) که از منزل او در عملیات آزادسازی «البوکمال» از آن استفاده کرده قبل از ترک این خانه نامه ای می نویسید و می گذارد.شهید سلیمانی در این نامه از صاحب خانه طلب حلالیت کرده و با دادن شماره منزل، از او خواسته در صورت تمایل، برای جبران خسارت تماس بگیرد.

«تولد تاریخ»؛ نتیجه پیوندِ ناس و اسطوره
خداحافظ فرمانده - ۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷

اسوه به ما و جامعه «جهت» می‌دهد و اسطوره کارکرد «امیدبخشی» دارد. اسوه ترازوی سنجش رفتار افراد است، آدم‌ها با نگاه به اسوه به رفتارهای خود جهت می‌دهند و در واقع از اسوه الگو می‌گیرند. اما اسطوره برخاسته از رویاهای ذهنی، جمعی و اجتماعی یک قوم است، تجلی دردها، رنج‌ها و خوشی‌هایشان که زمینه تخلیه روانی جامعه را فراهم می‌کند

شلیک به سپاه؛ نقشه‌ای که سلیمانی طبق آن ترور شد
خداحافظ فرمانده - ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

در هر دو دوره، دشمن در تدارک خُدعه و شبیخون بود اما مشخصا دولت و مجلس و بخش مهمی از فضای مجازی ما، گرفتار تعلیق و انتظار و آدرس های گمراه کننده ای بودند که به جامعه منتقل می کردند.

آخرین روز سردار سلیمانی چگونه گذشت؟
خداحافظ فرمانده - ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱

حاجی رو به ما کرد و دوباره سکوت شد، خیلی آرام و شمرده‌شمرده گفت: میوه وقتی می‌رسه باغبان باید بچیندش، میوه رسیده اگر روی درخت بمونه پوسیده می‌شه و خودش میفته!

روزهای که انتظارش را می کشیدیم
خداحافظ فرمانده - ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲

حالا نه فقط یک ملت که یک امت، قیام لله کرده، عزم و اراده کرده، برای مبارزه و انتقام بی قرار است، آرام نمی گیرد...این روزها باید تداوم پیدا کند، روزهای تاریخی که سالیان سال انتظارش را می کشیدیم. نگذاریم این روح جمعی ضد ظلم، این موج خروشان مشتقان جهاد و شهادت فروکش کند و سرد و سست شود. و مهمتر اینکه این روح مبارزه و انتقام را باید به همه میدان های دیگر از رسانه و اقتصاد و علم هم باید تسری دهیم

سیلی سخت موشکی مقدمه خروج آمریکا از منطقه
خداحافظ فرمانده - ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۷

این اولین سیلی از یک سلسله اقدامات در حوزه جغرافیایی گسترده و طی زمان های طولانی و نه صرفا منحصر در یک زمان و اتفاق خواهد بود. سلسله سیلی های سختی که آمریکا را ناچار خواهد کرد با تابوت های سربازانش شرّ خود را از منطقه کَم کند.

انتقام یعنی پایان حضور آمریکا در منطقه
خداحافظ فرمانده - ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند:دیشب سیلی محکمی به آنان زده شد ولی بحث انتقام چیز دیگری است.

پیکر مجاهد نستوه حاج قاسم سلیمانی در خاک آرام گرفت
خداحافظ فرمانده - ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۳

سحرگاه امروز پیکر فرمانده مجاهد سپهبد قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان به حاک سپرده شد.

چرخش بزرگ مقتدی صدر؛ الویت‌بخشی بر ضدیت با آمریکا؟
خداحافظ فرمانده - ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴

به دنبال ترور شهید قاسم سلیمانی، ابو مهدی المهندس و تعدادی از سران حشد الشعبی عراق، رویکردهای ضد آمریکایی در جامعه عراق تشدید شده است و در این فضا، مقتدی صدر همراهی پررنگی از خود نشان می‌دهد و حتی تلاش می‌کند خود را به عنوان «رهبر جنبش مقاومت ملی» در صف اول و پیشگام این فضا نشان دهد.

بیشتر ...در حال بارگذاری ...