داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده بودجه ۹۹
زور قوه‌ قضائیه به دولت نرسید!
بودجه ۹۹ - ۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴

شورای عالی کار در سال ۹۹ بدون توجه به نرخ تورم ۴۱ درصدی، میزان حداقل حقوق کارگران را یک میلیون و ۸۳۵ هزار تومان تصویب کرد. پس از آن با شکایت جامعه کارگری و ورود سازمان بازرسی، بازهم تغییر چندانی در حداقل حقوق کارگران رخ نداد و این شورا در نشست اخیر خود تنها مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به مصوبه قبلی اضافه کرده است.

انفجار اقتصاد، با بمب نقدینگی
بودجه ۹۹ - ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹

طبق اعلام بانک مرکزی در پایان اسفند ۱۳۹۸ حجم نقدینگی ۲۴۷۲ هزار میلیارد تومان بوده است. در ایران نقدینگی عامل اصلی نوسان و تورم در بازارهای مختلف، از ارز گرفته تا سکه، طلا، خودرو، مسکن و... است.

ماجرای بودجه ۹۹ یاس آور است!
بودجه ۹۹ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰

مردم درگیر بیماری کُرونا هستند که باید از آن عبور کنیم، این بحث ها (بودجه۹۹) زیاد جواب نمی‌دهد.

مجلس یازدهم برای اصلاح بودجه زودتر از موعد تشکیل شود
بودجه ۹۹ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵

من نظرم این است بعد از تعطیلات فروردین مجلس یازدهم را در مجلس قدیم تشکیل دهیم و بصورت داخلی بودجه ۹۹ را مورد بررسی قرار دهیم و یک اصلاحیه برای آن بنویسیم بعد از رسمیت یافتن مجلس ۱۱، اصلاحیه را به رأی بگذاریم.

۱۰ گزاره حقوقی و سیاسی درباره بودجه ۹۹
بودجه ۹۹ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۳

به جای دفع بلای کرونا که ویروس قابل درمانی است‌، برای دفع ویروس ناکارآمدی سیاستمداران و نمایندگان نالایق دعا کنیم که بلای جان انقلاب اسلامی شده‌اند و درمانی هم ندارند

چه دستی مجلس را از راس امور کنار گذاشت؟
بودجه ۹۹ - ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴

مجلسی که ابزارهای قانونی در اختیار دارد و خود آنها را زیرپا می گذارد و کسانی را بر صدر مجلس می نشاند که رسما نمایندگان را دور می زند خودش به عنوان اولین مقصر وضع موجود باید پاسخگو باشد.

 بودجه ۹۹ نیازمند اصلاحیه فوری است
بودجه ۹۹ - ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴

صبح امروز سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از حکم حکومتی رهبر انقلاب مبنی بر ارسال مصوبه کمبسیون تلفیق به شورای نگهبان مطابق با اصل ۸۵ قانون اساسی خبر داد.

بودجه ۹۹ یا بودجه اشرار
بودجه ۹۹ - ۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸

اعضای کمیسیون تلفیق همین امروز باید صف معترضین را از اشرار جدا کنند وگرنه سال آینده و کف میدان اعتراض کامیون‌دارها و کارگرهای بیکار شده، جز شعار کاری از پیش نخواهیم برد. کسری بودجه‌های مستتر و مکانیزم سران قوا و... یعنی کل سال۹۹، آبان۹۸ است!

تیر خلاص به جسم بی‌جان «امید»
بودجه ۹۹ - ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۷

اعلام بهت‌زدگی کارشناسان اقتصادی در مرداد ماه تلاشی بود برای اصلاح روندی که به بهت‌زدگی مردم در آبان ماه ۹۸ انجامید. تبعات بودجه‌ی ۹۹ تیر خلاصی است به جسم بی‌جان امید مردم بعد از اتفاقات آبان ماه ۹۸.

بیشتر ...در حال بارگذاری ...