داغ‌ترین پرونده‌ها:

چه کسانی گرای تهدید و جنگ به ترامپ می دهند؟

هر اتفاق و انشقاقی که منجر شود مجددا تصویر یک ایران ضعیف را به خارج از کشور مخابره کند، آمریکا را برای اقدامات بعدی تحریک و تشجیع می کند و همین گونه است که ترامپ رسما در توییتی به زبان فارسی از مزدوران داخلی خود حمایت رسمی می کند. این عمله های داخلی ترامپ باید بدانند، کار آنها چیزی جز زمینه سازی برای اقدامات بعدی آمریکا در فشار، تحریم، تهدید و جنگ نمی باشد و در تمامی فشارها به مردم ایران شریک ترامپ هستند.

آرشیو پرونده کاسبان تسلیم
کاسبان تسلیم مشغول به کارند!
کاسبان تسلیم - ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸

کاسبان تسلیم پیشاپیش رسما ستاد انتخاباتی جوبایدن را در تهران راه اندازی کرده اند. از روزنامه های زنجیره ای که هر روز با تیترهای خود به استقبال جوبایدن می روند تا پدرام سلطانی که رسما می گوید باید برای آمدن جوبایدن باید اسپند دود کرد!

گروه بین المللی بحران؛ پشت پرده تصمیم سازی در وزارت خارجه ایران
کاسبان تسلیم - ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۴

چگونه تمامی محورهای دستگاه سیاست خارجی دولت از محتوای برجام، مذاکرات منطقه ای بر سر موضوع یمن، مذاکره با آمریکا برای تبادل زندانیان، پیگیری تصویب لوایح درخواستی FATF، اتخاذ راهبرد صبر و انتظار و در آخر هم عدم واکنش نسبت به فعال سازی مکانیسم ماشه و اجازه دسترسی و بازرسی به آژانس به مکان های مورد نظر همگی دقیقا منطبق بر توصیه های گروه بین المللی بحران است؟

آقای سازش؛ کدام صلح کدام جنگ؟
کاسبان تسلیم - ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۵

آنچه شایسته این دولت است نه صلح قهرمانانه حسنی است و نه جنگ قهرمانانه حسینی، بلکه سازش و وادادگی است.

برجام با خوشبینی به آمریکا نوشته شد
کاسبان تسلیم - ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷

مسعود براتی کارشناس سیاسی و متخصص امور تحریم ها با اشاره به سخنان ظریف مبنی بر اینکه برجام محصول بدبینی به آمریکا بود نوشت: دلخوش کردن به امضای کری خلاف ادعای ظریف را نشان می دهد.

عقلانیت انقلابی در برابر بی عقلی ترسوها
کاسبان تسلیم - ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴

. لیبرال ها با تئوریزه کردن عقلانیتی که محور آن براساس تساهل و تسامح، تنش زدایی، انفعال و عقب نشینی برای جلوگیری از درگیری و تنش می باشد بارها خط پیشرفت کشور را به عقب راندند و موجب گستاخ شدن دشمن شدند.

تحریف تحریم؛ پاس گل به ترامپ
کاسبان تسلیم - ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶

نوبخت با تحریف واقعیت تحریم ها و بزرگ نمایی آن هم در مقابل دشمن، آمریکا را از تاثیرگذاری تشدید تحریم ها مطمئن می کند تا هم مسیرش را مستحکم تر از قبل ادامه بدهد و هم با دریافت پالس ضعف از جانب ایران، مقدمات مذاکره از طرف کاسبان تسلیم آماده شود.

چرا اروپایی ها به قطعنامه آمریکا رای ممتنع دادند؟
کاسبان تسلیم - ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳

سه کشور اروپایی صریحا اعلام کرده اند، دلیل رای ممتنع آنها نه مخالفت با آمریکا و عدم تمدید تحریم تسلیحاتی ایران بوده بلکه به این علت بوده که به یقین رسیده بودند، قطعنامه پیشنهادی آمریکا با استقبال اعضای شورای امنیت روبرو نخواهد شد و نهایتا با وتو چین و روسیه مواجه خواهند شد.

کنوانسیون دفن پسماندهای هسته ای؛ گامی دیگر جهت هضم در نظام بین الملل!
کاسبان تسلیم - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴

باتوجه به مفاد استعماری و یکجانبه این کنوانسیون و همچنین خطر جدی درز اطلاعات و فضاسازی علیه جمهوری اسلامی ضروری است، اعضای مجمع تشخیص مصحلت نظام با دقت نظر کارشناسی و با قاطعیت این مصوبه را رد کنند.

مگر فیل و الاغ فرقی هم دارند؟
کاسبان تسلیم - ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴

این ایده که با رفتن ترامپ از کاخ سفید تحریم‌ها نیز برداشته خواهد شد با واقعیات موجود در صحنه سیاسی آمریکا همخوانی ندارد. چرا که سبقه عملکردی سیاست خارجی رژیم ایالات متحده آمریکا نشان دهنده آن است که تحریم گزینه ای بوده است که همیشه بر روی میز سیاستمداران آمریکایی قرار داشته و در مقاطع مختلف هر دو حزب آمریکایی، از اوباما دموکرات تا ترامپ جمهوری خواه شدید ترین و ظالمانه ترین تحریم ها را بر علیه ملت ایران وضع کرده اند.

منتظران ایرانی «بایدن» به دنبال سراب
کاسبان تسلیم - ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰

دموکرات ها بیشترین فشارها و تحریم ها را علیه مردم و کشور ایران تحمیل کرده اند. به گونه ای که آمریکا از آغاز انقلاب ۳۵بار ایران را تحریم کرده که ۲۴بار آن توسط دموکرات‌ها و ۱۱بار بوسیله جمهوری‌خواهان بوده است.

بیشتر ...در حال بارگذاری ...