داغ‌ترین پرونده‌ها:

اگر ترامپ توبه کرد؛ آن‌گاه مذاکره کنید

با نزدیک شدن سفر روحانی به نیویورک باری دیگر امکان مذاکره با آمریکایی ها در رسانه‌ها داغ شده است. برخی سخنان و گمانه زنی‌ها، رهبری را به واکنشی صریح علی رغم تذکرات مکررشان وا داشت.

آرشیو پرونده مذاکره با شیطان
۷ سال معطل کردن معیشت مردم به آمریکا تمام نشد؟
مذاکره با شیطان - ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶

هنوز 9 ماه تا پایان عمر دولت باقی مانده است، دیگر زمان وعده دادن و معطل کردن اقتصاد کشور به مذاکره با جوبایدن یا دونالد ترامپ هم گذشته است.

احمدی نژاد در زمین سوخته روحانی؟!
مذاکره با شیطان - ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸

طرح مذاکره با آمریکا آن هم در شرایطی که ترامپ تمامی ابزارهای خود را بکار گرفته تا ولو شده یک عکس یادگاری با مقامات ایرانی بگیرد، چیزی جز پاس گل به ترامپ در انتخابات 2020 نخواهد بود.

مذاکره با آمریکا در پوشش تبادل زندانیان!
مذاکره با شیطان - ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱

اکنون روند و حواشی مهمتر از متن تبادل مایکل وایت حاکی از آن است که تبادل زندانیان صرفا بهانه ای برای مذاکرات محرمانه و آب شدن یخ روابط میان دو طرف و گسترش حوزه های مذاکراتی به بقیه موضوعات می باشد.

تبادل زندانیان؛ پلی برای مذاکره؟
مذاکره با شیطان - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۳

پالس های معنادار توسط دو طرف هر مخاطبی را دچار شک و تردید می کند که تبادل زندانیان صرفا بهانه ای است برای بازشدن روابط و مذاکره میان ایران و آمریکا.

مکانیسم باج گیری!
مذاکره با شیطان - ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴

وقتی به دلیل تحریم های ثانویه آمریکا امکان واردات غذا و دارو که از هر تحریمی در دنیا مستثنا هستند را نداریم، آیا در صورت منقضی شدن تحریم های تسلیحاتی شورای امنیت، امکان خرید و واردات تسلیحات را از سایر کشورها خواهیم داشت؟

در برابر آمریکا راهبرد جنگ روانی نداریم
مذاکره با شیطان - ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶

باید به آمریکا نشان داد که اگر یک هزارم درصد کسی فکر مذاکره می کرد از شهادت حاج قاسم سلیمانی به این سو حتی همان افراد هم به شدت بر ضد‌مذاکره هستند.

درس فاحشه های ایتالیا به وطن فروشان ایرانی!
مذاکره با شیطان - ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱

آرمان های انقلاب اسلامی و اصول دیپلماتیک به کنار، غیرت، شرف، مردانگی و انسانیت هم در میان این جماعت غرب رده گم شده است.

وزیر خارجهِ کدام ایران؟!
مذاکره با شیطان - ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲

ترامپ با صراحت اعلام کرده است که شخصاً دستور ترور سردار سلیمانی را صادر کرده است. آقای ظریف از مذاکره با قاتل سردار سلیمانی شهید چه هدفی را دنبال می‌کنند؟! و آیا اظهارات ایشان نادیده گرفتن خون پاک سردار سلیمانی و یاران شهیدش نیست؟!

فردو چگونه مختل شد؟
مذاکره با شیطان - ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰

آمریکا بجای استفاده از بمب که به اذعان خودشان نه توانایی اش را داشتند و نه حتی در صورت اقدام نتیجه مطلوبی نمی گرفتند، به سادگی از طریق مذاکره و فریب مقامات ایرانی آن هم در ازای هیچ فردو را به یک مکان متروکه تبدیل کنند.

جنتلمن های تروریست
مذاکره با شیطان - ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷

بررسی مصادیق و سوابق مقامات آمریکایی و اروپایی همگی نشانگر آن است که این جنتلمن های پشت میزمذاکره دقیقا همان تروریست های فردوگاه بغداد هستند، این بیان رهبرانقلاب نیز مساله را فراتر از عدم اعتماد به طرف های آمریکایی و اروپایی ارتقا داد بلکه با این توصیف و بیان حتی دیپلمات های آنها را نیز در جایگاه تروریست ها و قاتلان شهید حاج قاسم سلیمانی قرار دادند.

بیشتر ...در حال بارگذاری ...