داغ‌ترین پرونده‌ها:

اگر ترامپ توبه کرد؛ آن‌گاه مذاکره کنید

با نزدیک شدن سفر روحانی به نیویورک باری دیگر امکان مذاکره با آمریکایی ها در رسانه‌ها داغ شده است. برخی سخنان و گمانه زنی‌ها، رهبری را به واکنشی صریح علی رغم تذکرات مکررشان وا داشت.

آرشیو پرونده مذاکره با شیطان
ظریف: افترا نزنید/ دستور بود که اوباما امضا کند که من امضا گرفتم؛ نگفتم امضای جان کری سند است 
مذاکره با شیطان - ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۵

وزیر خارجه ایران عصر سه شنبه در جمع تعدادی از فعالان فضای مجازی گفت که وظیفه وزارت خارجه حفظ برند ایران است نه برند یک آدم یا یک دستگاه یا یک تفکر.

اتهام آمریکا علیه ایران درباره حمله به تاسیسات نفتی عربستان بی‌اساس است
مذاکره با شیطان - ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴

رئیس‌جمهور اتهامات آمریکا مبنی بر دخالت ایران در حمله به یکی از تاسیسات نفتی عربستان را کاملا بی‌اساس خواند و از آمریکا و سه کشور اروپایی خواست با توجه به تجهیزات و ماهواره‌هایی که برای رصد منطقه دارند، به جای اتهام زنی، هر مدرکی که دارند اعلام کنند تا دنیا درباره بی‌اساس بودن اتهامات آن‌ها قضاوت کند.

آقای روحانی دست مریزاد!
مذاکره با شیطان - ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷

دیروز، رئیس‌جمهور کشورمان زبان گویای مردم پاکباخته ایران اسلامی بود که در مجمع عمومی سازمان ملل به سخن ایستاده بود. عزت و حکمت و مصلحت را به هم آمیخته و تابلوی واقع‌نمایی از باید‌ها و نبایدهای پیش روی انقلاب اسلامی را در مقابل چشم جهانیان آویخته بود، سخنش را پس از نام خدا، با یاد حسین بن علی‌(ع) و ‌اشاره به حق‌طلبی و ظلم‌ستیزی سالار شهیدان آغاز کرد.

فیلم: روحانی خطاب به مکرون: خوب پیش می‌رفتید، متوقف شدید!
مذاکره با شیطان - ۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴

در ویدئویی که از دیدار روحانی و ماکرون منتشر شده، شنیده می‌شود که رئیس‌جمهور ایران با همتای فرانسوی‌اش در مورد پیشرفت تلاش‌های فرانسه که حالا متوقف شده،صحبت می‌کند.

اتفاقات برنامه ریزی نشده!
مذاکره با شیطان - ۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸

دیروز اخباری از نیویورک به گوش رسید که گویا باری دیگر برخی به اتفاقات ناگهانی و هماهنگ نشده دل بسته اند. شاید بتوان پرچمدار این فضای رسانه ای را حسام الدین آشنا و پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور دانست.

روحانی به جانسون چه گفت؟
مذاکره با شیطان - ۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵

رئیس‌جمهور کشورمان در دیدار با نخست‌وزیر انگلیس گفت: از بیانیه اخیر سه کشور اروپایی که در عین حال جزو طرف‌های برجام هستند، بسیار متأسف هستیم و صدور این بیانیه بی‌اساس در شرایط حساس و پیچیده کنونی به هیچ عنوان سازنده و مفید نبود.

دیدار برنامه ریزی نشده روحانی و مرکل
مذاکره با شیطان - ۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸

معاون ارتباطات دفتر رئیس جمهور در توئیتی نوشت: «مرکل»، صدر اعظم آلمان تا ساعاتی دیگر با حضور در محل اقامت رئیس جمهور با روحانی دیدار می‌کند. این دیدار جزو ملاقاتهای تنظیم شده از قبل نبود.

گزارش تحلیلی «وندی شرمن» در مورد سیاست فشار حداکثری ترامپ به ایران + فیلم
مذاکره با شیطان - ۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹

وندی شرمن، رییس سابق تیم‌مذاکره کننده آمریکا در دولت اوباما، طی اظهاراتی به نقد سیاست فشار حداکثری دولت ترامپ پرداخته است و در صحبت‌های خود تصریح کرده که در اعمال تحریم و فشار اقتصادی نیاز به رعایت ظرافت‌هایی وجود دارد.

آرزوهای آمریکا را به خبر تبدیل نکنید!
مذاکره با شیطان - ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲

شرط «توبه آمریکا» که در بیانات دیروز حضرت آقا آمده است شرط و یا موضع جدیدی نیست، این سخن دقیقاً و بی‌کم و کاست همان موضع حضرت امام(ره) است که می‌فرمودند «ما تا آخر ایستاده‌ایم و با آمریکا روابط ایجاد نخواهیم کرد، مگر اینکه آدم بشود و از ظلم کردن دست بردارد».

اگر ترامپ توبه کرد؛ آن‌گاه مذاکره کنید
مذاکره با شیطان - ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳

با نزدیک شدن سفر روحانی به نیویورک باری دیگر امکان مذاکره با آمریکایی ها در رسانه‌ها داغ شده است. برخی سخنان و گمانه زنی‌ها، رهبری را به واکنشی صریح علی رغم تذکرات مکررشان وا داشت.