داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده پرونده‌ها
فیلم: درخواست عجیب کارشناس ایران اینترنشنال از نفر دوم آمدنیوز/ دوربین را بچرخانید تا آن سوی اتاق را ببینیم
اخبار - ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴

مهدی مهدوی‌آزاد روزنامه نگار مقیم بن آلمان در شبکه سعودی ایران اینترنشنال برای اینکه مطمئن شود شیرین نجفی نفر دوم آمدنیوز بازداشت نشده است، به وی گفت: لطفا دوربین را بچرخانید تا آن سوی اتاق را ببینیم.

فیلم: پاسخ فریبا نادری به اتهام ریاکاری در سفرش با چادر به کربلا
اخبار - ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵

ویدئویی از پاسخ هوشمندانه خانم بازیگر به سوال غرض ورزانه خبرنگاری که به او گفت برای ریاکاری با چادر به کربلا رفته است، را مشاهده می‌کنید.

قطر: اختلافات میان ایران و کشورهای عربی قابل حل است
اخبار - ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۱

سخنگوی رسمی وزارت خارجه قطر ابراز عقیده کرد که اختلافات میان ایران و کشورهای عربی ماهیت طایفه‌گرایی ندارد و از طریق مذاکره قابل حل و فصل است.

فیلم: آشوب در بارسلونا با حضور ۵۰۰ هزار نفر
اخبار - ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷

بیش از نیم میلیون نفر از طرفداران استقلال کاتالونیا در تظاهرات در مرکز شهر بارسلونا شرکت نمودند،به عقیده شاهدان عینی، بیش از 525 هزار تظاهرکننده به خیابان های بارسلونا ریختند.

مراقبت‌های خانگی بعد از پیاده‌روی اربعین
اخبار - ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲

با پایان اربعین حسینی و بازگشت میلیونی عاشقان حسینی لازم است برخی مراقبت های بهداشتی رعایت شود.

وضع نابهنجار و ناامنی پارکینگ خودروها در مرز چذابه
اخبار - ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹

در حالی که هزاران تن از هم‌وطنان‌مان، خودروهای خود را برای حضور در راهپیمایی میلیونی اربعین حسینی در پارکینگ‌های مرز چذابه امانت گذاشته‌اند، مخاطبان با ارسال ویدئوهایی، خواستار رسیدگی به ناامنی در پارکینگ خودروهای این نقطه مرزی شدند.

تلاش دقیقه نودیِ جانسون برای تصویب توافق برگزیت در پارلمان انگلیس
اخبار - ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸

نخست‌وزیر انگلیس و اعضای کابینه برای اولین بار از سال 1982 در یک روز تعطیل در پارلمان حاضر شدند تا از توافقی که در مذاکره با بروکسل حاصل شده است دفاع کرده و آن را به تصویب برسانند.

ایجاد روزانه ۵ صفحه جعلی بانکی
اخبار - ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲

معاون وزیر ارتباطات گفت: روزانه بیش از ۵ صفحه جعلی بانکی (فیشینگ) توسط کلاهبرداران ایجاد می شود و کاربران دارای سواد دیجیتالی کم، بیشتر در معرض خطر هستند.

رشد نامتعارف قیمت مسکن متوقف شده است
اخبار - ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹

نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به توقف رشد نا متعارف قیمت مسکن گفت:با توجه به رکود حاکم بر بازار مسکن فروشندگان قیمت‌ها را کاهش داده تا بتوانند ملک خود با توجه به شرایط بازار به فروش برسانند.

وقتی کارگران عراقی، شرکت‌های آمریکایی را از بصره بیرون کردند
عراق - ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷

دیوید می‌گوید: در سال ۲۰۱۳ میلادی من به بغداد رفتم تا تأثیر اشغال عراق بر کارگران و اتحادیه‌های کارگری را بررسی کنم. من با کارگران پالایشگاه الدوره گفتگو کردم و از آن‌ها عکاسی کردم. جنوب عراق قلب تپنده صنعت نفت این کشور است و در ادامه روانه بصره شدم.