داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده حوزه هنری
شیر بدون یال و کوپال بازار نشر!
حوزه هنری - ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶

مَثَل «سوره مهر» در دوره کنونی بازار نشر، مَثَل «شیری است بدون یال و کوپال» که شاید به واسطه قدمت و اعتباری که پیش از این داشته هنوز هم در شمار ناشران مهم کشور به حساب بیاید ولی خیلی وقت است که هیچکس از این شیر بدون یال و کوپال انتظار غرش و عرضه‌اندام در بازار نشر ندارد!

همه راه‌ها به پول ختم می‌شود!
حوزه هنری - ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱

هر چند که نمی‌توان منکر آن بود که موسسه هنرهای تصویری سوره به نوعی رکورددار انتشار محصولاتی با مضامین دفاع مقدس و مقاومت است ولی با نگاهی جدول عرضه و پخش فیلم‌ها توسط حوزه می‌توان روند رو به رشد آثاری را دید که به لحاظ مضمونی تناسبی با رویکردها و ماموریت‌های حوزه هنری ندارد.

فیلم‌هایی برای ندیدن؟!
حوزه هنری - ۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

اغراق نیست اگر بگوییم در طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی هیچکدام از نهادهای وابسته به حاکمیت به اندازه حوزه هنری موقعیت مناسبی برای عرضه اندام در عرصه سینما نداشته‌اند؛ نهادی که هم در عرصه تولید و هم در عرصه پخش فیلم‌های سینمایی حضور فعالی داشته و البته با برخورداری از حق مالکیت حدود 25 درصد از کل سینماهای کشور، در عرصه سالن‌داری نیز حریفی بی‌رقیب به شمار می‌آمده است.

ضرر روزانه‌ هتل‌های ترامپ از کرونا
آمریکا - ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۶

مطابق بررسی وال‌استریت‌ژورنال مجموعه هتل‌های ترامپ روزانه یک میلیون دلار ضرر می‌کنند.

آیا کرونا با فناوری 5G منتقل می شود؟
ویروس منحوس - ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۲

شیوع کرونا در انگلیس و ابتلای بیش از 41 هزار نفر که به مرگ 4313 نفر منجر شده، سبب شده شایعات و اخبار نادرستی در شبکه‌های اجتماعی این کشور گسترش یابد. از جمله این شایعات، ارتباط فناوری چینی و انتشار کروناست که تاکنون سبب شده سه دکل ارتباطاتی 5G در انگلیس به آتش کشیده شود.

کرملین: روسیه خواستار پایان یافتن سازوکار اوپک پلاس نیست
اخبار - ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲

سخنگوی رئیس جمهوری روسیه با بیان اینکه ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری این کشور خواستار پایان یافتن سازوکار اوپک پلاس نیست، اظهار داشت: ما به دنبال مذاکرات سازنده در این فرمت هستیم.

پیشنهاد مدل کره‌جنوبی در تقابل اقتصاد و بهداشت
اخبار - ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۹

یک کارشناس اقتصادی گفت: عمده کشورهای دنیا مجبور هستند مردم خود را حداکثر در میان‌مدت به سر کار بازگردانند، همین موضوع زمینه‌ای برای انجام تست حداکثری است.

۲۷۴۵۱ خودرو جریمه ۵۰۰ هزار تومانی شدند
اخبار - ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۷

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا از صدور ۲۷۴۵۱ برگ جریمه ۵۰۰ هزار تومانی در طرح فاصله گذاری اجتماعی خبر داد.

شمخانی: ترامپ خطرناک‌تر ازکروناست
اخبار - ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲

دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه تحریم اقلام بهداشتی، اقدامی غیرقانونی و ضدحقوق بشری است، تاکید کرد: ترامپ خطرناک‌تر از کرونا است.

نرم افزار مدیریت قرض الحسنه و ویژگی های آن
بازرگانی - ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اینترنتی شدن بسیاری از کارهای بانکی، مدیریت حساب های صندوق قرض الحسنه هم نیازمند این سیستم مکانیزه شده اند. از همین رو شرکت برنامه نویسان نواندیش پاسارگاد، نرم افزار قرض الحسنه پاسارگاد را برای صندوق های قرض الحسنه فامیلی، سازمانی و تعاونی های اعتبار طراحی و تولید نمود.