داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده مسائل ایران
چرا رد اعتبارنامه تاجگردون ضروری است؟
مجلس - ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶

بحث‌ها پیرامون اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون همچنان داغ و پر مخاطب است. کنش‌های تاجگردون در این ایام و اینکه اعلام کرده اسنادی مبنی بر فساد برخی نمایندگان دارد اما آن ها را به دستگاه قضایی اعلام نکرده به تنهایی می تواند دلیل متقنی برای رد صلاحیت او باشد.

۳ گزاره درباره فرافکنی‌های ظریف؛ آیا مجلس پاسخ خواهد داد؟
مجلس - ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰

محمد جواد ظریف دیروز در بهارستان حاضر شد تا به پرسش‌های نمایندگان ملت جواب دهد. دست خالی او و ناموسی به نام برجام باعث شده او به جای پاسخ، فرافکنی کند.

افزایش درصد افراد زیر خط فقر، در دولت روحانی
خط فقر - ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳

حسن روحانی در انتخابات 96 وعده داد فقر مطلق را ریشه کن خواهد کرد؛ اما طبق گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس درصد افراد جامعه زیر خط فقر، از ۱۵.۱ در سال 90 به ۱۸.۴ در سال 97 رسیده و در سال 98 و 99 نیز، در حال افزایش است.

مالک‌ شریعتی:‌ تاجگردون به جای پاسخگویی، مظلوم‌نمایی می‌کند
مجلس - ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶

مالک شریعتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان تاجگردون مبنی بر تهدید نمایندگان گفت: این رفتارها توهین به نمایندگان است و با مظلوم نمایی مجلس منفعل نمی‌شود چرا که در مجلس انقلابی فساد اقتصادی و فتنه خط قرمز نمایندگان است.

پادکست تارکد: ماموریت بغداد
پادکست تارکد - ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۷

وقتی اسناد محرمانه از ارتباط مستقیم آمریکا با بمباران های شیمیایی صدام پرده بر می دارد

استعفای محمد رضا عارف؛ قربانی یا متهم؟
ایران ۱۴۰۰ - ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳

محمد رضا عارف رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان بعد از ریاست سه دوره‌ای بر این سازوکار جمعی اصلاح طلبان استعفا داد. استعفایی که این پرسش را طرح کرده که عارف قربانی اختلافات در جریان اصلاح طلب شد یا او خود در جایگاه مقصر قرار دارد و باید در مورد کنش‌های این جریان پاسخگو باشد؟

آثار اقتصادی بی‌تدبیری و سهل‌انگاری دولت از تحریم‌ها بیشتر است
خط فقر - ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹

جعفر قادری معتقد است: اگر دولت در هفت سال گذشته برای کاهش فقر و نابرابری اجتماعی، رشد اقتصادی و افزایش رفاه اقتصادی مردم جامعه طرح و برنامه ای می داشت قطعا فضای اقتصادی امروز کشور متفاوت از فضای کنونی بود که درگیر آن هستیم.

گزارش تصویری: آشتی با پلاستیک در عصر کرونا
ویروس منحوس - ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

با شیوع ویروس کرونا استفاده از تجهیزات پلاستیکی برای پیشگیری از ابتلا به کووید ۱۹ همه گیر شده است.

پادکست: زبان انقلاب (قسمت دوم)
پادکست تارکد - ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷

نسیم آنلاین: حکایت مردی که با زبان انقلاب سخن می گفت.

عالیجناب خاکستری؛ نوبت پاسخگویی شماست
ایران ۱۴۰۰ - ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲

خسارت محض برجام، تورم بالای 40 درصد، رکود و گرانی مسکن، فساد برادر رئیس جمهور، وزرای هزار میلیاردی، خودت بمال وزیر بهداشت، صبح جمعه فهمیدم رئیس جمهور، مذاکره همراه با تشدید تحریم و قطعنامه و...همگی دسته گل هایی است از دولت مورد حمایت اصلاح طلبان، و آنها هیچ راه فراری از این عملکرد مفتضحانه نخواهند داشت. آن هم دولتی که با بیشترین اختیارات پس از انقلاب، بدترین دولت پس از انقلاب نام گرفته است.

بیشتر ...در حال بارگذاری ...