داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده مسائل ایران
درباره انتشار اینترنتی خروج حاتمی کیا
ویروس منحوس - ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۰

فیلم سینمایی خروج اخرین ساحته ابراهیم حاتمی‌کیا در روزهای اینده وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد.

آیا کرونا با فناوری 5G منتقل می شود؟
ویروس منحوس - ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۲

شیوع کرونا در انگلیس و ابتلای بیش از 41 هزار نفر که به مرگ 4313 نفر منجر شده، سبب شده شایعات و اخبار نادرستی در شبکه‌های اجتماعی این کشور گسترش یابد. از جمله این شایعات، ارتباط فناوری چینی و انتشار کروناست که تاکنون سبب شده سه دکل ارتباطاتی 5G در انگلیس به آتش کشیده شود.

نظم نوین جهانی در آینده پساکرونا
ویروس منحوس - ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶

در نظم جهانی در آینده پساکرونا شاهد رشد ملی گرایی و ناسیونالیسم، زوال گلوبالیزم و هنجارهای مربوط به فرهنگ جهانی شدن خواهیم بود. نظمی که مفهوم مرزها و ملیت ها مجددا ارزش و جایگاه خود را بازخواهند یافت و همچنین نقش دولت ها به عنوان بازیگران اصلی صحنه نظام بین الملل در مقابل بازیگران فراملی و بین المللی افزایش خواهد یافت.

در مقر زیرزمینی اسرائیل برای کرونا چه خبر است؟
ویروس منحوس - ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴

رژیم صهیونیستی مرکز مدیریت مبارزه با ویروس کرونا را به پناهگاهی زیرزمینی که تنها 5 درصد آن از بیرون نمایان است، منتقل کرده است.

کرونا حملات فیشینگ را ۳۵۰ درصد افزایش داد
ویروس منحوس - ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲

از آغاز شیوع کرونا در جهان، حملات فیشینگ افزایش چشمگیری یافته است.

هنرِ انقلابی، انقلاب هنری
ویروس منحوس - ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳

این روزها با شیوع کرونا، در جبهه انقلاب شاهد تولید آثار مختلف هنری در قالب‌هایی چون کلیپ، فیلم کوتاه، مستند، روایت‌نگاری، طراحی پوستر و پادکست هستیم. با کمی دقت به محتوا و روح آثار تولید شده و همچنین فضای تولید آثار می‌توان شباهت های خاصی میان این فضا و دهه شصتِ هنر انقلاب یافت.

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های «زهر مار» و «بروکلین بی مادر»
پیشنهادهای قرنطینه - ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰

فیلم کمدی اجتماعی «زهرمار» اولین فیلم سینمایی کمدین معروف «جواد رضویان» است. فردی ارزشی و شناخته شده (سیامک انصاری) قرار است در شورای شهر تهران عضو شود. او به تازگی همسر خود را از دست داده است و به اصرار دوستان و افراد اهل محله وارد سیاست می شود و کاندیدای شواری شهر شده است. اما بعد از دیدار دوست 30 ساله خود و به یاد آوردن خاطرات قدیمی اش، دچار ماجراهایی شده و به دردسر بزرگی می افتد.

کرونای جهانی، زمینه‌ساز دولت جهانی
ویروس منحوس - ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷

تأسیس دولت جهانی، هدف غایی است تا آنجا که قوانین داخلی کشورها دارای ارزش پایین‌تری نسبت به قوانین این دولت یکپارچه باشند. این روند بایستی از طریق حذف خاستگاه ناسیونالیستی موجود و مطرح بین اقوام و ملل تحقق پیدا کند.

اعتراض امریکایی‌ها به بسته شدن اسلحه فروشی‌ها
ویروس منحوس - ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳

گروه‌های صنفی و اتحادیه‌های اسلحه و تفنگ از فرماندار کالیفرنیا به دلیل دستور او مبنی بر بستن مغازه‌ها و فروشگاه‌های لوازم غیرضروری شکایت می‌کنند.

رشد ۲۵ درصدی بستری در بیمارستان‌های تهران
اخبار - ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران با بیان اینکه بار مراجعات بیمارستانی در تهران در حال افزایش است، گفت: مسئولان برخی ادارات به دستورالعمل دورکاری و کاهش ساعت کاری تمکین نمی‌کنند!