داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده سرویس‌ها
فیلم: نقاره‌خانه حرم رضوی در نخستین روز بازگشایی
ویدئو - ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱

نوای دل انگیز نقاره ‌خانه حرم رضوی در نخستین روز بازگشایی در جمع زائران این آستان مقدس طنین انداز شد.

آشنایی با درب ضد سرقت درسام
بازرگانی - ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲

درب های ضد سرقت برای امنیت ساختمان ها استفاده می‌شوند و می‌توانند کاربرد بسیار مهمی در ایمنی ساختمان ها داشته باشند. درب ضد سرقت درسام، محصول شرکت محبوب درسام است که فعالیت بسیار زیادی در تولید درب های مختلف داشته که از جمله آنها درب های ضد سرقت خواهد بود.

ایمپلنت دندان
بازرگانی - ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴

اگر تا به حال دندان از دست داده باشید یا افرادی را بشناسید که به دنبال جایگزینی دندان های از دست رفته شان هستند ، حتماً نام ایمپلنت دندان به گوشتان خورده است. ایمپلنت دندان یکی از نوین ترین و پر طرفدارترین روش های جایگزینی دندان های از دست رفته یا پوسیده است. در این روش از یک پایه فلزی در داخل استخوان فک استفاده می شود. این پایه حکم همان ریشه دندان را خواهد داشت و سپس روکش دندانی بر روی آن سوار می شود. ایمپلنت به طور کلی محبوبیت زیادی دارد که با هم به علت آن را در زیر بررسی می کنیم.

فیلم: فطریه بر چه کسانی واجب است؟
ویدئو - ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

صحبت های حجت‌الاسلام ناصر خلج درباره ویژگی افرادی که فطریه بر آنها واجب است.

فیلم: نخستین پیام حاج احمد کاظمی از داخل خرمشهر
ویدئو - ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹

نخستین پیام بی‌سیم به ‎ قرارگاه فتح، هنگام ورود رزمندگان به ‎خرمشهر توسط حاج احمد کاظمی/ سوم خرداد ١٣٦١ خرمشهر پس از ۵۷۸ روز اشغال به آغوش ایران بازگشت.

افزایش تولید مهم‌ترین رسالت شرکت آرتامیس در سال ۹۹ است
بازرگانی - ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴

جمالی در ادامه با بیان اینکه صادرات فرش ماشینی در سال ۹۹ دچار مشکلات عدیده ای است و برای تولید پایدار و تحقق برنامه‌های افزایش تولید طی سال‌های آینده، حوزه صادرات باید به شدت تقویت شود اظهار داشت: متاسفانه تحریم های اعمال شده که باعث جلوگیری از تراکنش های مالی و انتقال تکنولوژی به ایران شده است از مهمترین چالش های سال ۹۹ است و این کار را برای ما سخت خواهد کرد، لذا به دنبال راه ها و بازارهای جدیدتری خواهیم بود.

فیلم: تشدید نظارت بر رعایت فاصله‌گذاری‌ها در کشور
ویدئو - ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰

رئیس جمهور: گروهی متشکل از 185 هزار نفر نیروی آموزش دیده، رعایت چارچوب های تعیین شده را در بازگشایی ها و فعالیت های اقتصادی نظارت می کنند.

ساختار سیم بکسل آسانسوری
بازرگانی - ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹

سیم بکسل آسانسوری یکی از پر استفاده ترین انواع سیم بکسل می باشد که در حجم بالایی نیز با برند های مختلف و از تولیدات کشور های گوناگون در ایران وارد می شود.

فیلم: تصمیمات جدید ستاد کرونا در مورد اماکن مقدس
ویدئو - ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳

رئیس جمهور امروز در جلسه ستاد مقابله با کرونا گفت: از فردای عید فطر صحن ها با دستور العمل های اتخاذ شده بازگشایی می شود. یک ساعت بعد از طلوع آفتاب صحن ها باز می شود و یک ساعت قبل غروب آفتاب هم بسته می شود.

فیلم: ساعت کار ادارات بعد از رمضان اعلام شد
ویدئو - ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳

رئیس جمهور: حضور همه‌ی کارمندان در محیط کار از ۱۰ خرداد؛ تا اطلاع بعدی ساعت کار ادارات از ۷:۳۰ صبح تا ۱۴:۳۰ بعدازظهر خواهد بود.

بیشتر ...در حال بارگذاری ...