داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده سرویس‌ها
فیلم: ماجرای دانشجوی ایرانی که توسط معترضان در عراق کشته شد، چه بود؟
ویدئو - ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

نسیم آنلاین: در جریان اعترضات عراق، کلیپی در فضای مجازی منتشر شد و ادعا شده بود که یک دانشجوی ایرانی توسط معترضان کشته شده است. اما واقعیت ماجرا چه بود؟

فیلم: شمخانی از قطعی بودن پروژه «کشته‌سازی» در اغتشاشات خبر داد
ویدئو - ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳

نسیم آنلاین: امروز شمخانی در دیدار با خانواده جان‌باختگان حوادث اخیر گفت: بیش از ۸۵ درصد از جانباختگان رخدادهای اخیر در شهرستان‌های تهران در هیچ یک از تجمعات اعتراضی حضور نداشته‌اند. این جانباختگان به صورت مشکوک با سلاح‌های سرد و گرم غیرسازمانی کشته شده‌اند. اجرای پروژه کشته‌سازی از سوی معاندین قطعی است.

فیلم: وقتی بی بی سی صدای کارشناس ثابت خود را قطع کرد
ویدئو - ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶

نسیم آنلاین: وقتی کارشناس ثابت شبکه انگلیسی بی بی سی از سازماندهی شده بودن اغتشاشات ایران گفت مجری به یکباره خداحافظی کرد.

فیلم: هوای تهران، اصفهان و تبریز امروز آلوده است
ویدئو - ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳

نسیم آنلاین: اصغری کارشناس هوا شناسی گفت: از فردا در نواحی غربی کشور شاهد بارش باران و در ارتفاعات شرقی بارش برف خواهیم بود. در نواحی جنوبی کشور نیز رگبار و رعدوبرق خواهیم داشت.  امروز هوا در شهرهای تهران، اراک، مشهد، اصفهان، تبریز و ارومیه آلوده است.

فیلم: یه سوال رو از بچه‌های بالاشهر و پایین‌شهر تهران پرسیدیم: آرزوتون چیه؟ 
ویدئو - ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰

اختلاف طبقاتی وحشتناک را در این گزارش ببینید! پایین شهر: برا مامان بابام پول دربیارم. بالاشهر: خودتون ببینید...

فیلم: آتش سوزی این بار در ضلع شرقی پلاسکو
ویدئو - ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸

نسیم آنلاین: حریقی که در ساعت ۵:۴۵ صبح امروز چند باب مغازه به وسعت هزار متر در ضلع شرقی ساختمان پلاسکو به آتش کشیده بود، دقایقی قبل اطفاء شد. هم اکنون آتش نشانان در حال لکه گیری هستند.

فیلم: ولخرجی‌های آبی و قرمزهای پایتخت برای خارجی‌ها
ویدئو - ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷

نسیم آنلاین: ماجرای استراماچونی برخی را به قرارداد مربیان خارجی حساس کرده است. در این فیلم ولخرجی‌های آبی و قرمزهای پایتخت برای خارجی‌ها را ببینید:

فیلم: چیزی به نام اینترنت ملی معنای خارجی ندارد
ویدئو - ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱

نسیم آنلاین: آذری جهرمی: اینترنت ملی معنا ندارد؛ پیگیر شبکه ملی اطلاعات هستیم. آیا باید دست روی دست بگذاریم تا دولت آمریکا برای ما تعیین تکلیف کند ؟!

فیلم: شربت زادیتین مخصوص سرماخوردگی کودکان، قلابی است!
ویدئو - ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷

نسیم آنلاین: پلیس تهران از وارد شدن شربت قلابی به بازار خبر داد. شربت زادیتین مخصوص سرماخوردگی کودکان، قلابی و کشنده است!

عکس: هشدار پلیس در مورد سایت جعلی یارانه۹۸
اخبار - ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

پلیس فتا نسبت به فعالیت سامانه‌ای جعلی به نام yaraneh-۹۸.com برای اعلام نیاز یارانه هشدار داد و از شهروندان خواست که به هیچ عنوان اطلاعات خود را در این سامانه وارد نکنند.