داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده سرویس‌ها
چرا نباید خودرو اجاره کنیم ؟!
بازرگانی - ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۵

در دوره ای که سرویس اجاره خودرو در خیلی از کشورها و فرهنگ ها کاری روتین به حساب می آید، در کشور ما ایران، بعضی از افراد همچنان با این قضیه مشکل دارند و به دلایلی خود را از این کار منع می کنند.

خرید مطمئن لوازم خانگی از بانه
بازرگانی - ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵

خرید لوازم خانه مخصوصا برای خانمها کاری هیجان انگیز و لذت بخش است؛ تنوع مدلها و طرح ها ممکن است موجب سردرگم کردن افراد شود اما در کنار آن امکان خرید در طیف وسیعی از قیمت ها را به آنها می دهد.

فیلم: ضرروت خودنظارتی بهارستانی‌ها...
ویدئو - ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵

نسیم آنلاین: تاکید همیشگی رهبری به نمایندگان مجلس: خوب بودن و خوب ماندن

فیلم: خلوت کردن زندان ها
ویدئو - ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰

خالی کردن سلول‌های زندان ها برای استقبال از حضور دانه‌درشت‌ها

فیلم: مشخصات ناوشکن آمریکایی که در آتش سوخت؟
ویدئو - ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸

صبح دیروز در بندر سان دیگو به یک ناوشکن آمریکایی آتش گرفت که تا غروب آفتاب هنوز آتش شعله ور دراین شناور ۲۵۷ متری خاموش نشده بود. منبع : خبرگزاری مهر

فیلم: چشم پزشکان در مطبشان عینک می‌فروشند!
ویدئو - ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

حمید ثابت قدم بیان کرد: بسیاری از چشم پزشکان در مطب عینک فروشی می‌کنند و سهم فروش ما را از فروش عینک در بازار کشور به ۴۰ درصد رسانده‌اند! این کار مثل این است که داروخانه‌ها هم تعطیل کنند و پزشکان در مطب به بیماران خود دارو بدهند!

فیلم: رئیسی: از مدیران شجاع حمایت می‌کنیم
ویدئو - ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶

حجت‌الاسلام رئیسی در جلسه شورای عالی قوه قضاییه: قوه قضاییه خود را ملزم به همکاری با مجلس و دولت می‌داند.نسبت به دشمن خارجی هرجا امتیاز داده‌ایم بیشتر باج خواهی کرده‌اند و دنبال تضعیف کشور افتاده‌اند.

آنچه باید در مورد کاشت مو و کاشت ابرو بدانید !
بازرگانی - ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

شایع ترین عامل ریزش موی مردان الگوی طاسی مردانه یا ریزش موی ژنتیکی می باشد. این عامل ریزش مو باعث از بین رفتن بخش اعظمی از موی مردان می شود و زیبایی ظاهر آن ها را تحت تاثیر می گذارد.

کوچک کردن شکم دردسر این روزها
بازرگانی - ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۹

شاید شما هم جزو کسانی هستید که بزرگی شکم تان باعث ناراحتی تان می شود، اما آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توانید یک شکم صاف و تخت داشته باشید؟ البته چاقی شکم با توجه به سبک زندگی امروز و تغذیه های نامناسب، دور از ذهن نیست. چربی شکم و نواحی پهلوها اغلب باعث ناراحتی ما می شوند، چرا که ظاهر اندام ما را زشت می کنند و در لباس هایی که می پوشیم فرم بدی را ایجاد می کنند.

مراحل انجام خدمات سئو در سال 2020
بازرگانی - ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸

اگر میخواهید بدانید یک متخصص در امور سئو چه مراحلی را برای انجام خدمات بهینه سازی سایت شما انجام میدهد باید بدانید که اولین مرحله انتخاب کلمات کلیدی مناسب است و دومین مرحله اصلی در پروژه های سئو، انجام سئو داخلی سایت می باشد که در صورت درست انجام نشدن آن ، نمی توان رتبه های برتری در گوگل بدست آورید.

بیشتر ...در حال بارگذاری ...