داغ‌ترین پرونده‌ها:

چرا گاندو ماندگار شد؟

گاندو پس از سال‌ها این خلأ را پر کرده و اقشار مختلف جامعه را با خود، داستان، سوژه و قهرمان و ضدقهرمانش همراه کرده است. اما چه شاخص‌هایی گاندو را این‌گونه فراگیر و پربیننده کرده است؟!

آرشیو پرونده گاندو سخن می‌گوید
دولتی ها نسخه بدون سانسور «گاندو» را ببینند
گاندو سخن می‌گوید - ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳

از اعضای محترم هیئت دولت که به سریال نقدهای تندی داشتند می‌خواهم که قسمت‌هایی که پیش از پخش دچار سانسور شد را به طور کامل ببینند و آن وقت دوباره نظر خود را درباره سریال مطرح کنند.

منتظر گاندو۲ باشید
گاندو سخن می‌گوید - ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱

تهیه‌کننده سریال «گاندو» گفت: ما استوار، پرقدرت، با توان مضاعف و با توجه به حمایت مردم،‌ انگیزه‌مان برای تولید گاندو ۲ چندین برابر شده است.

ساختن «گاندو» نیازمند پوست کلفتی است
گاندو سخن می‌گوید - ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

باید توجه داشت اگر جمهوری اسلامی رخدادها و پرونده‌های مورد نظر را روایت نکند و هنرمندان انقلاب اسلامی در این گام سستی کنند، گفتمان رقیب منفعل نبوده و نیست. در موضوعات مختلف و چالشی که از ابتدایِ انقلاب تا به حال با آن‌ها مواجه بوده‌ایم، مخاطب بیشتر روایت‌های رقیب را شنیده، خوانده و دیده است تا روایت انقلاب اسلامی را. باید بتوان با توان هرچه بیشتر به سمتِ روایت وقایع مختلف رفت.

توانا بود هرکه با ما بود!
گاندو سخن می‌گوید - ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

بودجه کشور، ملک شخصی و دارایی خصوصی دولت نیست که به هرکس و هرجا میلشان بود بدهند و از هرکس و هرجا که باب میلشان نبود دریغ بورزند!

از مافیای بایکوت و برخورد تا چرخه تولید آثار ضعیف
گاندو سخن می‌گوید - ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲

تجربه گاندو نشان داد، باوجود همه موانع می‌توان با شناسایی سوژه‌های ناب در تاریخِ معاصر و تولید آثارِ قابل‌توجه هم می‌توان بحرانِ مخاطب سینما و تلویزیون را حل کرد و هم زمینه آگاهی بخشی به لایه‌های مختلف اجتماعی را فراهم آورد.

مدیریت شبکه سه محافظه کاری را کنار گذاشته‌است
گاندو سخن می‌گوید - ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸

سریالِ گاندو، سوژه خاص، استقبالِ گسترده مخاطبین و حواشیِ رسانه ای و سیاسی که حول آن به وجود آمد، تا مدتها ذهنِ مخاطبین را به خود مشغول خواهد داشت. اینکه پس از سالها رسانه ملی اقدام به تولید اثری شاخص با مضمونی استراتژیک و به روز کرده است، مسئله ای است که مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

چرا گاندو ماندگار شد؟
گاندو سخن می‌گوید - ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶

گاندو پس از سال‌ها این خلأ را پر کرده و اقشار مختلف جامعه را با خود، داستان، سوژه و قهرمان و ضدقهرمانش همراه کرده است. اما چه شاخص‌هایی گاندو را این‌گونه فراگیر و پربیننده کرده است؟!

«کاپیتولاسیون آقازاده‌ها»؛ وقتی نباید از دیالوگ‌های اعتراضیِ گاندو ذوق زده شد
گاندو سخن می‌گوید - ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

وقتی لایه‌های مختلف اجتماعی، مردم در سطوح مختلف و آدم‌های ریز و درشتِ این مملکت به آقازاده بازی، رانت‌خواری، ویژه خواری و زد و بندهایی که وجود دارد آگاهند، از این وضعیت ناراضی‌اند و به آن اعتراض دارند و حتی در مواجهه با آن هجو و تلخند و طنز را نیز برگزیده‌اند، گفتنِ این حرف از رسانه ملی هنر بزرگی است؟!

بیشتر ...در حال بارگذاری ...