داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده بازرگانی
ویژگی مانتوهای بهاره و تابستانه
بازرگانی - ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵

با شروع نیمه اول سال دغدغه خانم‌ها برای خرید مانتو بیشتر خواهد شد زیرا که تنها روپوشی که در بهار و تابستان به وفور کاربرد دارد مانتو است. در فصل زمستان مانتو کاربرد خود را به کاپشن، پالتو، هودی و بارانی زنانه می‌دهد اما در فصل بهار و تابستان در هر موقعیت و مراسمی مانتو اولویت پوشاک زنانه محسوب خواهد شد.

عید فطر ، عیدی شادتر از همیشه برای جنگ با کرونا
بازرگانی - ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷

این روزها که دنیا درگیر کروناست و زندگی را به کام همه تلخ کرده، شاید عید فطر بهانه خوب و تعطیلات مناسبی برای تغییر روحیه و آب و هوا باشد. درست مدل زندگی کردن عوض شده اما هنوز هم میتوان سفر کرد و آهنگ شاد گوش داد.

چیدمان صحیح لوازم کادویی و لوازم تزئینی مدرن در خانه
بازرگانی - ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴

خرید لوازم تزئینی و چگونگی چیدمان و قرارگیری صحیح آن در خانه تاثیر فراوانی در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه و روحیه افراد دارد.

همه چیز در مورد نیسان جوک
بازرگانی - ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳

یکی از محصولات پرطرفدار برند ژاپنی نیسان که یک کراس اوور کوچک و جمع جور است، نیسان جوک نام دارد که از سال 2010 وارد بازار شد. این خودرو از همان روزهای اول رکوردهای متعددی را برای فروش ثبت کرد و در یک ماه حدود 10 هزار عدد از آن به فروش رسید.

۶ دلیل که شما را برای سفر با اتوبوس ترغیب می کند
بازرگانی - ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱

راه های متعددی برای سفر کردن وجود دارد اما گاه دلایل مشخصی هستند که به شما می‌گویند حتماً باید با نوع خاصی از وسایل نقلیه سفر کنید. مثلاً اگر مجبور باشید تا خودتان را طی دو ساعت به شهر دیگری در ایران برسانید، بدیهی است که از بلیط هواپیما استفاده می‌کنید. این دلایل در سفر با قطار و اتوبوس نیز خود را به شکل متفاوتی نشان می‌دهند.

آشنایی با درب ضد سرقت درسام
بازرگانی - ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲

درب های ضد سرقت برای امنیت ساختمان ها استفاده می‌شوند و می‌توانند کاربرد بسیار مهمی در ایمنی ساختمان ها داشته باشند. درب ضد سرقت درسام، محصول شرکت محبوب درسام است که فعالیت بسیار زیادی در تولید درب های مختلف داشته که از جمله آنها درب های ضد سرقت خواهد بود.

ایمپلنت دندان
بازرگانی - ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴

اگر تا به حال دندان از دست داده باشید یا افرادی را بشناسید که به دنبال جایگزینی دندان های از دست رفته شان هستند ، حتماً نام ایمپلنت دندان به گوشتان خورده است. ایمپلنت دندان یکی از نوین ترین و پر طرفدارترین روش های جایگزینی دندان های از دست رفته یا پوسیده است. در این روش از یک پایه فلزی در داخل استخوان فک استفاده می شود. این پایه حکم همان ریشه دندان را خواهد داشت و سپس روکش دندانی بر روی آن سوار می شود. ایمپلنت به طور کلی محبوبیت زیادی دارد که با هم به علت آن را در زیر بررسی می کنیم.

افزایش تولید مهم‌ترین رسالت شرکت آرتامیس در سال ۹۹ است
بازرگانی - ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴

جمالی در ادامه با بیان اینکه صادرات فرش ماشینی در سال ۹۹ دچار مشکلات عدیده ای است و برای تولید پایدار و تحقق برنامه‌های افزایش تولید طی سال‌های آینده، حوزه صادرات باید به شدت تقویت شود اظهار داشت: متاسفانه تحریم های اعمال شده که باعث جلوگیری از تراکنش های مالی و انتقال تکنولوژی به ایران شده است از مهمترین چالش های سال ۹۹ است و این کار را برای ما سخت خواهد کرد، لذا به دنبال راه ها و بازارهای جدیدتری خواهیم بود.

ساختار سیم بکسل آسانسوری
بازرگانی - ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹

سیم بکسل آسانسوری یکی از پر استفاده ترین انواع سیم بکسل می باشد که در حجم بالایی نیز با برند های مختلف و از تولیدات کشور های گوناگون در ایران وارد می شود.

درباره سرور مجازی ایران چه می دانید؟
بازرگانی - ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۱

سرور چیست؟ انواع سرور به چه معناست؟سرور  مجازی به چه نوع سروری گفته می شود؟ تفاوت سرور مجازی با دیگر سرور ها در چیست؟

بیشتر ...در حال بارگذاری ...