داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده بازرگانی
مقالات ترجمه شده شاکله هر پژوهش
بازرگانی - ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹

در حالی که قسمت عظیمی از فرهنگ امروز جهان مدیون ترجمه است تعداد مضامین و عقاید متضادی که موافق و مخالف ترجمه از زبانی به زبان دیگر است حیرت آور می باشد. از زمان ترجمه ادبی کتاب ” اودیسه ” هومر به لاتین که ۲۵۰ سال قبل از میلاد توسط “لیویوس آندرونیکوس ” انجام شد عده ای بیشمار شغل پر زحمت مترجمی را داشته اند و عده ای هم در طول قرنهای گذشته به کار آنان ایراد گرفته اند.

خرید آسان تیشرت مردانه نخی و خنک
بازرگانی - ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲

مدل تیشرت مردانه جدید روز به روز بیشتر می‌شود و توصیه می‌کنیم پیش از خرید تیشرت مردانه به چند نکته توجه کنید، چرا که رعایت این نکات به شما کمک می‌کند تا در خرید لباس مردانه زمان کمتری صرف کنید، هزینه‌هایتان را به طور قابل توجهی کاهش دهید و یک لباس باکیفیت و جذاب تهیه کنید.

ساخت وب سایت بدون کدنویسی با سایت ساز SEE5، بزرگترین در ایران
بازرگانی - ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷

برای یک کسب و کار ساخت سایت معقول ترین و پایدارترین روش برای حضور در اینترنت است. فرض کنید یک پیج اینستاگرام با 20 هزار فالوور واقعی داشته باشید چه می شود اگر یک شبه اینستاگرام فیلتر شود و یا خود اینستاگرام صفحه شما را بلاک کند و یا ایران را طبق رفتارهای گذشته تحریم کنند. آن وقت شما می مانید و تلاش های فراوانی که هدر رفته است.

دلایل خرید فالوور و لایک
بازرگانی - ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳

این روزها اینستاگرام یکی از رایج‌ترین و پربازدیدترین صفحات اجتماعی است که فرصت های طلایی بسیاری برای بازاریابی ایجاد کرده است. هر کسب و کاری که از این موقعیت استفاده نکند، فرصت بزرگی را از دست می دهد.

نکات مهم در هنگام خرید آبگرمکن دیواری
بازرگانی - ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۸

یکی از وسایل بسیار ضروری و لازم در منزل آبگرمکن می باشد که با استفاده از آن گرمای منزل در فصول سرد و آب گرم مصرفی تامین می گردد.

مدیانا اس ام اس، بهترین پنل پیامکی
بازرگانی - ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۲

در عرصه تکنولوژی اطلاعات کارهای تجارتی و خدماتی بسیار زیادی را می توان انجام داد، به گونه‌ای که گروهی از این ظرفیت تکنولوژی اطلاعات با عنوان های دریا و یا حتی اقیانوس فرصت ها نام می برند. یکی از این فرصت ها که تکنولوژی اطلاعات در اختیار کاربران قرار می دهد، پنل پیامکی است.

بهترین و سریع ترین حالت دهنده های مو
بازرگانی - ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵

شما موهایتان را با چه ابزاری حالت می دهید؟ آیا تا کنون به استفاده از اتو مو یا برس حرارتی فکر کرده اید؟ اگر هنوز هم در حال آزمون و خطا برای انتخاب بهترین و سریعترین حالت دهنده های مو هستید، پس با ما همراه باشید! این مقاله دقیقا برای شما نوشته شده است.

ثروتمندترین زن ایران برنده مزایده پارچه تمام طلای خانه خدا شد
بازرگانی - ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷

سمیه نور، بانوی کارآفرین ایرانی با خرید پارچه متبرک خانه خدا قصد دارد در اقدامی خیرخواهانه تمام عواید حاصل از مزایده این پارچه نفیس و متبرک را صرف کمک به مبارزه با کرونا در سطح جهان اسلام کند.

تاثیر سرعت اینترنت در خرید سهام
بازرگانی - ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴

امروزه تمامی دغدغه های افراد خرید عرضه های اولیه در روز های پس از عرضه است ، در این موضوع می توان گفت که برای خرید همچین عرضه هایی سرعت اینترنت و سا سرعت سیستم خودمان هم تاثیری در خرید آن سهم دارد؟

نکاتی که هنگام خرید محصولات مراقبت از مو به شما گفته نمی شود
بازرگانی - ۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۱

در مراقبت از مو، به دو محصول مهم برخورد خواهیم کرد: شامپو و رنگ مو. این دو محصول در سلامت مو نقش مهمی دارند. در این مقاله سعی شده است که تمامی نکاتی که هنگام خرید رنگ مو و شامپو باید بدانید، شرح داده شود.

بیشتر ...در حال بارگذاری ...