داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده خودروسازان
کاهش 35 درصدی تولید خودرو در نیمه نخست امسال
خودروسازان - ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵

تولید انواع خودرو در کشور در نیمه اول امسال 34.8 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافت.

خصوصی‌سازی صنعت خودرو، علاج یا درد مضاعف؟
خودروسازان - ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

طرح ساماندهی صنعت خودرو در مجلس مطرح است که به‌دنبال واگذاری صنعت خودرو به بخش خصوصی است. اما خصوصی‌سازی در شرایط فعلی صنعت خودرو نمی‌تواند راهکار معقولی باشد و لازم است این طرح اصلاح شود.

توقف تولید خودروهای غیراستاندارد از دوشنبه هفته آینده
خودروسازان - ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹

رئیس سازمان استاندارد خبر داد، دوشنبه هفته آینده تکلیف خودروهایی که باید تولیدشان ادامه پیدا کند، دچار تغییرات بشوند و یا تولیدشان متوقف شود مشخص می‌شود.

نارضایتی مردم از تاخیر در تحویل خودرو
خودروسازان - ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

یک مقام مسئول با بیان اینکه مردم از تاخیر در تحویل خودروهای خود از سوی خودروسازان ناراضی هستند، گفت: مردم پس از ارجاع موضوع به دستگاه قضا، بایستی با اعتماد کامل، منتظر تصمیم مقام قضایی باشند

خروج ۲۰ هزار خودرو از پارکینگ خودروسازان
خودروسازان - ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت و معدن و تجارت گفت: با برگزاری نخستین میز تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو در ماه های گذشته، تاکنون ۹ قطعه به تولید انبوه رسیده و با تولید انبوه سه قطعه بیش از ۲۰ هزار دستگاه خودروی ناقص خودروسازان از کف پارکینگ‌ها خارج شد.

جایگزین جدید پراید معرفی شد
خودروسازان - ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن می‌گوید: قرار است خودرو جدیدی که تلفیقی از پراید و تیبا است، جایگزین پراید و به بازار معرفی شود.

تولیدات ایران‌خودرو در نیمه اول امسال ۴۴ درصد کم شد
خودروسازان - ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹

بررسی گزارش فعالیت شرکت خوروسازی ایران‌خودرو نشان می‌دهد این شرکت در ۶ماهه سال ۹۷ تعداد ۲۶۷ هزار و ۵۲۱ دستگاه انواع خودرو تولید کرده بود که این میزان با کاهش ۴۴ درصدی در ۶ماهه سال جاری به ۱۴۹ هزار و ۸۵۴ دستگاه رسیده است.

کاهش ارزبری قطعات ایران خودرو
خودروسازان - ۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از داخلی سازی ۴۲ قطعه با همکاری ۲۳ سازنده داخلی و با کاهش ارزبری ۱۷.۴۱ میلیون یورو در تیراژ یک ساله تولید خبر داد.

پیشنهادهای خودروسازان برای تحویل به موقع خودروها
خودروسازان - ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶

دبیر انجمن خودروسازان گفت:تاخیر در تحویل خودرو علاوه بر سود مشارکت، جریمه هم دارد، پس عدم تحویل عمدی تعهدات خودروسازان، کار عاقلانه‌ای نیست و دپوی خودروهای تولیدی ریسک بسیار بالایی دارد.

انهدام ۲ لانه تروریست‌ها در «دیالی» توسط حشد شعبی
اخبار - ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶

مرکز اطلاع‌رسانی نظامی عراق از انهدام دو لانه تروریست‌ها در عملیات امنیتی نیروهای حشد شعبی در «دیالی» واقع در شرق این کشور خبر داد.