داغ‌ترین پرونده‌ها:

فیلم‌هایی برای ندیدن؟!

اغراق نیست اگر بگوییم در طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی هیچکدام از نهادهای وابسته به حاکمیت به اندازه حوزه هنری موقعیت مناسبی برای عرضه اندام در عرصه سینما نداشته‌اند؛ نهادی که هم در عرصه تولید و هم در عرصه پخش فیلم‌های سینمایی حضور فعالی داشته و البته با برخورداری از حق مالکیت حدود 25 درصد از کل سینماهای کشور، در عرصه سالن‌داری نیز حریفی بی‌رقیب به شمار می‌آمده است.

آرشیو پرونده ایران
حسن روحانی وضعیت اقتصادی کشور را چگونه می بیند؟
ایران - ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶

حسن روحانی این روزها در سخنرانی های خود از وضعیت رشد اقتصادی و بهبود آمارهای اقتصادی در کشور سخن می گوید.

دو کمیسیون اقتصادی تنها با ۵ اقتصاددان!
ایران - ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸

کمیسیون اقتصادی مجلس دهم فقط دو اقتصاددان و کمیسیون برنامه و بودجه مجلس فقط سه اقتصاددان دارد!

رعد۵۰۰، موتور سلمان؛ جهش در صنعت موشکی کشور
ایران - ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷

موتور سلمان دارای دو تکنولوژی روز دنیا است: بدنه کامپوزیتی و نازل متحرک. استفاده از نازل متحرک به روز ترین لبه دانش در هدایت ماهواره برها در خارج از جو است که در مقایسه با دیگر روش های هدایت ماهواره بر، کمترین وزن و بیشترین قابلیت اطمینان را دارد. این تکنولوژی برای اولین بار در کشور در موتور کامپوزیتی فضایی استفاده گردید و موتور کامپوزیتی سلمان با نازل متحرک گامی مهم در صنعت فضایی خواهد بود.

معامله قرن پیش از مرگ ترامپ خواهد مرد
ایران - ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰

هم‌زمان با فرارسیدن ایام‌الله دهه‌ی فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم  صبح امروز (چهارشنبه) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

ایران چگونه توانست جزء ۱۰ کشور فضایی جهان شود؟ + تصاویر
ایران - ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰

قرارگرفتن ایران بین ۱۰ کشور فضایی جهان ثمره بیش از ۴ دهه تلاش و مجاهدت فرزندان این سرزمین بوده و اکنون ایران از جایگاهی قابل اتکا در این صنعت «های‌تک» بین کشورهای معدود صاحب این فناوری برخوردار است.

بهترین لحظه عمر امام
ایران - ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴

امام پس از اتمام سخنرانی به خانه یکی از بستگانشان منتقل شدند در تعریف این صحنه گفتند: بعد ازاینکه عمامه از سرم افتاد و من بر اثر فشار مردم زمین خوردم و مردم  برای لحظاتی از روی من رد شدند احساس کردم دارم قبض روح می شوم و ادامه دادند بهترین لحظه عمر من زمانی بود که احساس می کردم دارم در زیر دست و پای مردم ازبین می روم.

برج فوق لاکچری در جیب اکبر طبری
ایران - ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵

این روز‌ها در هر پرونده فساد اقتصادی رد پایی از مرد سایه‌ها دیده می‌شود، مردی که در هر فسادی که رخ داده، دستی داشته است.

آن «هیچی» مبنای نظری «همه چیز» انقلاب اسلامی است
ایران - ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶

اگر امام (ره) می‌گفت آمریکا «هیچ» غلطی نمی‌تواند بکند این از همان «هیچی» آب می‌خورد، اگر برای حاج همت «هیچ» فرقی نداشت که بکشد یا کشته شود، این باز از همان «هیچی» آب می‌خورد و تربت پاک شهیدان ما که تا روز قیامت دارالشفای آزادگان جهان و مزار دلسوختگان و عاشقان و عارفان است و نه هیچ تربت دیگری، این باز از همانجا آب می‌خورد و اگر در «هیچ» کجای جهان بی‌نام خمینی (ره) این انقلاب را نمی‌شناسند، این به همان «هیچی» بر می‌گردد و اگر «هیچ» شیطانی حریف ولی فقیه نیست این باز به آن «هیچی» بر می‌گردد.

پشت پرده سهمیه بندی طلاق چیست؟
ایران - ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶

امروز رسانه ها خبر از سهمیه بندی طلاق دادند. اما ماجرا چیست؟

عکس: رئیس دولت اصلاحات پای صندوق رای حاضر شد
اخبار - ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳

سید محمد خاتمی با حضور در حسینیه جماران رای خود را به صندوق انداخت.