داغ‌ترین پرونده‌ها:

فیلم‌هایی برای ندیدن؟!

اغراق نیست اگر بگوییم در طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی هیچکدام از نهادهای وابسته به حاکمیت به اندازه حوزه هنری موقعیت مناسبی برای عرضه اندام در عرصه سینما نداشته‌اند؛ نهادی که هم در عرصه تولید و هم در عرصه پخش فیلم‌های سینمایی حضور فعالی داشته و البته با برخورداری از حق مالکیت حدود 25 درصد از کل سینماهای کشور، در عرصه سالن‌داری نیز حریفی بی‌رقیب به شمار می‌آمده است.

آرشیو پرونده ایران
تحریم‌های آمریکا علیه ملت ایران جنایت است
ایران - ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳

رهبر معظّم انقلاب فرمودند:‌ تحریم‌های آمریکا در ظاهر علیه نظام جمهوری اسلامی است اما در حقیقت علیه ملت ایران و یک جنایت است.

موسایی: دولت اقتصاد را معطل بایدن نکند
ایران - ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵

عضو هیئت‌علمی دانشگاه تهران گفت: فقر به دلیل توزیع ناکارآمد درآمد و ثروت و افزایش رانت در جامعه افزایش یافته نه تحریم‌ها!

بغزیان: سیاست های غلط ارزی عامل افزایش تورم است
ایران - ۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: رئیس جمهور باید درباره سیاست های ارزی کشور، تورم و فشار اقتصادی به مردم‌ در دو سال گذشته به مجلس توضیح دهد 

«عباس دوران» ما
ایران - ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹

عباس ولی در طول دوران حضورش در جنگ تحمیلی، برمبنای فتوای حضرت امام (ره) و به اذعان خودش در هیچ یک از عملیات ها بر روی مناطق مسکونی آتش نگشود.

اصلاح طلبان به دنبال تخریب مجلس هستند
ایران - ۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴

سعید آجورلو فعال سیاسی نزدیک به محمد باقر قالیباف و مدیرمسئول سایت فردا با اشاره به حملات رسانه‌های اصلاح طلب به مجلس یازدهم گفت: اصلاح طلبان به دنبال ساختن تصویر مجلس تندرو و شعاری از مجلس یازدهم هستند.

حراج‌ دارایی‌های دولت درمان کسری بودجه نیست
ایران - ۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲

عضو هیئت‌علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه فردوسی گفت: قطعاً زمانی شیوه اخذ مالیات تأثیرات مثبت و عمیقی به‌جا می‌گذارد که اصلاح عدیده‌ای در اخذ مالیات از درآمدهای بالا صورت بگیرد، ضمن اینکه دولت باید با عزم جدی به اخذ مالیات از صاحبان درآمدهای بالا بپردازد.

حمایت ترامپ از اغتشاش گران و غفلت ما!
ایران - ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲

بنابراین دشمن و اغتشاش گران بجز ایجاد آشوب و درگیری و خسارت های مادی، خسارت بزرگتری به نظام نیز می زنند، و آن هم انحراف مطالبات مردمی، بسته ترشدن فضای انتقاد و اعتراض، شنیده نشدن صدای مردم منتقد و نهایتا ضربه به سرمایه اجتماعی نظام خواهد بود.

درس های قطعنامه در دوران پسابرجام
ایران - ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰

امام حرکت انقلاب اسلامی را با صدور پیام بی نظیر خود در 29تیر 1367 معروف به پیام جام زهر ارتقا می دهد و صحنه جدیدی می گشاید. امام خمینی(ره) با صدور پیام بی نظیر قطعنامه 598 و بازکردن جبهه ای بزرگ به وسعت جنگ فقر و غنا، جنگ حق و باطل در سرتاسر عالم مجاهدان راه خدا را به آن فراخواند.

چرا نرخ ارز در حال افزایش است؟
ایران - ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵

محمد علی حسینی کارشناس مسائل اقتصادی در گفت و گو با نسیم آنلاین به تشریح عواملی پرداخته که موجب افزایش نرخ ارز در هفته های آتی شده است. او معتقد است اگر مولفه های فعلی همچنان پایدار باشند باید منتظر افزایش نرخ ارز در ماه های آتی هم باشیم.

جایگاه تشویق در قوه قضائیه کجاست؟
ایران - ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۷

بر مسئولین دستگاه قضائی واجب است در کنار برخورد با قضات متخلف، به تشویق قضات و عوامل شجاع درون دستگاه قضائی بپردازند. که هم می تواند الگویی باشد برای بقیه قضات و هم ایجاد انگیزه و امید را در سیستم قضایی افزایش می دهد و نهایتا اعتماد در افکار عمومی را نیز مضاعف خواهد کرد.

بیشتر ...در حال بارگذاری ...