داغ‌ترین پرونده‌ها:

فیلم‌هایی برای ندیدن؟!

اغراق نیست اگر بگوییم در طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی هیچکدام از نهادهای وابسته به حاکمیت به اندازه حوزه هنری موقعیت مناسبی برای عرضه اندام در عرصه سینما نداشته‌اند؛ نهادی که هم در عرصه تولید و هم در عرصه پخش فیلم‌های سینمایی حضور فعالی داشته و البته با برخورداری از حق مالکیت حدود 25 درصد از کل سینماهای کشور، در عرصه سالن‌داری نیز حریفی بی‌رقیب به شمار می‌آمده است.

آرشیو پرونده ایران
خبیث ترین دشمن ما آمریکا است
ایران - ۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در سخنانی زنده و تلویزیونی خطاب به ملت بزرگ و شریف ایران، با درخواست از پروردگار متعال برای رفع هرچه سریع‌تر بیماری کرونا از سر ملت ایران و همه بشریت و با تأکید برضرورت عمل به همه دستورالعمل‌های بهداشتی، نسخه مبتنی بر حقایق بعثت مبارک پیامبر خاتم را نسخه نجات‌بخش بشریت در طول تاریخ خواندند و افزودند: عمل به حقایق بعثت بویژه «صبر و استقامت» تنها راه رسیدن ملت شریف ایران عزیز به قله رفیع پیشرفت و قدرت است.

فیلم: به‌دنبال تغییر محسوس در زندگی مردم
ایران - ۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۶

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند.

سال ۹۹؛ سال جهش تولید
ایران - ۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۸

ملت همچنانکه در طول سالهای متمادی، شجاعانه و با روحیه با حوادث مواجه شدند، از این پس نیز با روحیه و امید با همه حوادث برخورد کنند و مطمئن باشند که تلخی‌ها می‌گذرد و یُسر و آسانی در انتظار ملت ایران خواهد بود چرا که اِنَّ مَعَ العُسرِ یُسرا.

اهمیت اعتلای انقلابی حقوقدانان شورای نگهبان
ایران - ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴

در همین مدت کوتاه از تغییر این ۳ تن از ۶ حقوقدان شورای نگهبان، تغییر در عملکرد شورای نگهبان کاملا محسوس است و هم شاهد عملکرد رو به جلو و تقریبا خوبی در باب بررسی صلاحیت‌ها در انتخابات مجلس یازدهم را شاهد بودیم که البته نیازمند تکمیل و ارتقاء است

اقتصاد ایران، انلاین یا ایلاند؟!
ایران - ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵

قوانین احتکارشده فوق الذکر نشان می دهد مدیران فرتوت کشور در همه قوا و جناحها نه انلاین هستند و نه ایلاند!

نه سلبریتی‌سالاری، نه سلبریتی‌ستیزی
ایران - ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰

هک صفحه اینستاگرام سالومه سیدنیا، مجری جنجالی شبکه معارض «من و تو» و انتشار چت‌های خصوصی او با برخی بازیگران و هنرمندانی که در ایران زندگی می‌کنند و برنامه‌ها، اجراها یا آثاری در ایران دارند و بعضاً با صداوسیما نیز همکاری‌هایی دارند، سبب شده یک بار دیگر بحث داغ و تمام‌ناشدنی نسبت سلبریتی‌ها با نظام سیاسی ایران و باورها و هنجارهای پذیرفته‌شده‌ فرهنگی جامعه ایران راه بیفتد.

بعد از قانون جدید چک، چک برگشتی خیلی کم شده است
ایران - ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۵

حسین جعفری علون آبادی با تائید تاثیرگذاری زیاد قانون جدید چک درکاهش شدید چک های برگشتی، گفت: بعد از اجرایی شدن قانون جدید، چک برگشتی کم شده است. چرا که صاحبان چک ها خیلی مواظبت می کنند تا مشکلی درست نکنند. در حال حاضر  تعداد چک برگشنتی مانند سابق زیاد نیست و سالی یک یا دو چک برگشتی داریم.

چند نکته درباره هک شدن صفحه سالومه/ دم خروس سلبریتی ها از «من و تو» بیرون زد!
ایران - ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۷

صفحه اینستاگرام مجری شبکه بهایی_انگلیسی من و تو هک شده است. در پی هک صفحه رسمی سالومه سیدنیا مجری شبکه من و تو ارتباطات پنهانی بعضی از بازیگران و سلبریتی ها توسط هکر افشا شده است.

مانکن؛ مثلث‌های عشقی ترکی در یک سریال ایرانی
ایران - ۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸

«مانکن» اما قصه پردازی را به روش سریال های ترکی خوب بلد است و مخاطبش را هم خوب انتخاب کرده است. با شیوه روایت این سریال، «مانکن» میتوانست به جای اینکه 26 قسمت باشد، 260 قسمت دیگر هم ادامه پیدا کند.

کیت های ایرانی تشخیص کرونا وارد بازار شد
اخبار - ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳

مدیر دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی و تولید کیت تشخیص کرونا شده و این محصول وارد بازار داخل کشور شده است.