داغ‌ترین پرونده‌ها:

فیلم‌هایی برای ندیدن؟!

اغراق نیست اگر بگوییم در طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی هیچکدام از نهادهای وابسته به حاکمیت به اندازه حوزه هنری موقعیت مناسبی برای عرضه اندام در عرصه سینما نداشته‌اند؛ نهادی که هم در عرصه تولید و هم در عرصه پخش فیلم‌های سینمایی حضور فعالی داشته و البته با برخورداری از حق مالکیت حدود 25 درصد از کل سینماهای کشور، در عرصه سالن‌داری نیز حریفی بی‌رقیب به شمار می‌آمده است.

آرشیو پرونده ایران
مهاجرت به بهای جان
ایران - ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶

زمانی که ما از قهرمان ها و هویت مشترکمان بگوییم دیگر جامعه ایرانی به خود حق نمی دهد که افغانستانی ها را تحقیر کند چون می داند اگر تحقیر کند در واقع دارد قهرمان ها و هویت خود را تحقیر می کند.

واقفیه نباشیم
ایران - ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲

امروز نیز جریان واقفیه در انقلاب اسلامی پدیدار شده، عده ای بخاطر به خطر افتادن ثروت و قدرت خود و عده ای نیز به دلیل تفسیر و برداشت های اشتباه از مبانی خط امام که ناشی از فقدان جامع نگری و التقاط فکری است، در حال بازتولید واقفیه در درون جریان انقلاب اسلامی هستند.

رهبرانقلاب به کدام بیانیه امام اشاره داشتند؟
ایران - ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲

امروز روزى است که نسیم روحانى الهى وزیدن گرفته و براى قیام اصلاحى بهترین روز است، اگر مجال را از دست بدهید و قیام براى خدا نکنید و مراسم دینى را عودت ندهید، فرداست که مشتى هرزه گرد شهوت ران بر شما چیره شوند و تمام آیین و شرف شما را دستخوش اغراض باطله خود کنند.

انقلاب نباید دچار ارتجاع شود
ایران - ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴

سخنرانی تلویزیونی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در سی و یکمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) آغاز شد.

متعادل کردن بازار مسکن با گرفتن مالیات از خانه‌های خالی
ایران - ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸

سوداگران و دلال ها نقش تعیین‌کننده‌ای در بازار مسکن ایران دارند؛ همین موضوع در زمان‌های مختلف موجب ایجاد تورم افسارگسیخته در بازار مسکن شده‌است. اخذ مالیات از خانه‌های خالی، به وسیله ایجاد سامانه ملی املاک، راهکار پیشنهادی دولت برای به تعادل رساندن بازار مسکن است.

تهدید مسلحانه نمایندگان مجلس توسط حامیان تاجگردون!
ایران - ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶

پس از مالک شریعتی، احمد نادری از نمایندگان معترض هم دومین فردی بود که از تهدید مسلحانه توسط حامیان تاجگردون خبر داد.

چه کسانی اعتبارنامه تاجگردون و دلخوش را بررسی می کنند؟
ایران - ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲

حضور محمد باقر قالیباف و علی نیکزاد در شعبه ۱۲ و بررسی مواجه آنها با اعتبارنامه تاجگردون می تواند اولین چالش اساسی و امتحان آنها در مجلس یازدهم باشد و مردم و رسانه ها منتظر ببینید آیا با قاطعیت و شجاعت اقدام خواهند کرد یا با تسامح و مذاکره مساله را حل خواهند کرد.

دلایل اعتراض به اعتبارنامه تاجگردون چیست؟
ایران - ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳

سه تن از منتخبان مجلس یازدهم به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران اعتراض کردند. 

مجلس انقلابی به چه معناست؟ / نقدی بر شعارزدگی منتخبین مجلس یازدهم
ایران - ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵

همواره سخن گفتن از ترکیب های جذاب اما مبهم در عالم سیاست ایران رایج بوده اما تنها در موارد اندکی مراد و منظور بیان کنندگان این ترکیب‌ها مشخص بوده است. ترکیب «مجلس انقلابی» از همین نوع ترکیب ها است.

جزئیات زلزله امروز تهران
ایران - ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹

زمین لرزه‌ای به بزرگی امروز چهارشنبه تهران را لرزاند

بیشتر ...در حال بارگذاری ...