داغ‌ترین پرونده‌ها:

حزب الله: انتقام زبیب و ضاهر را گرفتیم+فیلم

حزب الله لبنان از انهدام یک خودروی نظامی صهیونیست‌ها در شمال سرزمین اشغالی و کشته و زخمی شدن سرنشینان آن خبر داد.

آرشیو پرونده فلسطین
استراتژی سطل آب!
فلسطین - ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۹

برای همه اقشار جامعه اسلامی در این جبهه جای کار و مبارزه است. لازم نیست حتما کارهای خیلی بزرگ و تبلیغاتی صرف انجام شود. تأثیری که در همین کارهای ساده اما مداوم در فرهنگ عمومی و حتی وجه بین‌المللی وجود دارد در همایش‌های یک شبِ دهان پرکن نیست.

چرا «اسرائیل» برساخته «بریتانیا» است؟
فلسطین - ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۱

یکی از جنایات بزرگ بریتانیا در تاریخ، نقش‌آفرینی اش در ایجاد اسرائیل است

ما در مورد فلسطین کم کاری کرده ایم
فلسطین - ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴

باید در مسئله فلسطین کار های جدی فرهنگی و سینمایی صورت بگیرد اما متأسفانه ما در ایران در این موضوع جداً کم کاری کرده ایم. سال های سال است ما هیچ فیلم فاخری برای فلسطین نساخته ایم، اشعار درستی نگفته ایم، برای قدس کار های عاشقانه خوبی نساخته ایم، لذا حس جامعه از این مسئله فاصله می گیرد و این آن چیزی است که باید جبرانش کنیم.

مشکل اصلی نبود اتاق فکر و سیاستگذاری است
فلسطین - ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶

مدیر گروه مستند روایت فتح در ابتدای نشست با اشاره به عدم وجود برنامه جامع در حوزه رسانه گفت: در تمامی موضوعات نه صرفا مسئله فلسطین و قدس نقشه جامعی از تولید نداریم و نمی‌دانیم قرار است چه فعالیتی را در آینده برای مخاطب خاص خود انجام بدهیم.

شیعه و مسجد الاقصی
فلسطین - ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴

در سال‌های اخیر برخی به دنبال مطرحکردن این گزاره اند که گویا مسجدالاقصی در ادبیات شیعی جایگاهی نداشته است؛ اما متون روایی شیعی در قرن های دورتر این گزاره را رد می کند.

باز هم فیس‌بوک به کمک اسرائیل آمد
فلسطین - ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳

 فیس‌بوک صفحات بیش از ۵۰ روزنامه‌نگار و فعال رسانه‌ای فلسطینی را غیرفعال کرد. فیس‌بوک در واکنش به درخواست بررسی این روزنامه‌نگاران اعلام کرده است: «عدم رعایت استانداردهای فیس‌بوک باعث شده است صفحه شما تعلیق شود. ما این تصمیم را گرفته‌ایم و دیگر نمی‌توان آن را برگرداند»

صدا و سیما برای ماه رمضان هم سیاستگزاری ندارد چه برسد به فلسطین
فلسطین - ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰

بدری در ابتدای نشست با ترسیم یک دید کلی از شرایط رسانه و تلویزیون در وضع کنونی گفت: مسئله تلویزیون در حال حاضر این است که تلاش می‌کند مواردی را برای مخاطب مهم نشان بدهد که اساسا برای بیننده مهم نیست.

جای خالی دیپلماسی عمومی در مساله فلسطین
فلسطین - ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷

اگر میخواهیم مسئله فلسطین دوباره صاحب اولویت شود باید جدای از فضای سیاسی در فضای فرهنگی و دیپلماسی عمومی به این مسئله ورود کنیم.

«مقاومت» شعار فلسطینیان در چهل و چهارمین سالگرد روز زمین
فلسطین - ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۶

مقامات صهیونیست روز ۳۰ مارس سال ۱۹۷۶ هزاران هکتار از زمین‌های فلسطینیان در منطقه الجلیل واقع در شمال فلسطین اشغالی را مصادره کردند.

چرا اتحادیه اروپا معامله قرن را محکوم نکرد؟
فلسطین - ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

اتحادیه اروپا همواره در خصوص مسئله فلسطین بر پایه دو دولت و مرزهای 1967 اصرار داشته و همواره در سیاست‌های اعلامی‌اش این راهبرد را دنبال کرده است. راهبردی که اکنون به سیاست اعلامی بسیاری از کشورهای اسلامی اعم از اتحادیه عرب و ترکیه هم تبدیل شده است.

بیشتر ...در حال بارگذاری ...