داغ‌ترین پرونده‌ها:

سلاح جنگی آمریکا و اقدامات زمین مانده ایران!

آمریکا در جنگ اقتصادی خود علیه ایران همزمان از نقاط ضعف جمهوری اسلام ایران و نقاط قوت خود در اقتصاد جهانی برای غلبه و فشار استفاده کرده است. مهمترین نقطه ضعف نظام اقتصادی ایران وابستگی آن به فروش نفت است و از طرفی مهمترین ابزار آمریکا استفاده از اهرم دلار و تسلط اش برنظام بانکی جهانی، برای تشدید فشارهاست.

آرشیو پرونده تحریم
آمریکا عاقلانه عمل کند
سرویس - ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰

شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی آمریکا را متجاوز و عامل اصلی تنش در منطقه خواند و هشدار داد که آمریکا باید عاقلانه عمل کند.

افزایش غنی‌سازی از ۳۰۰ به ۳۷۰ کیلو
سرویس - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

رئیس سازمان انرژی اتمی: میزان غنی سازی ما از ۳۰۰ کیلو به ۳۷۰ کیلو رسیده و روی سانتریفیوژ‌های نسل‌های IR۶ و IR۷ کار کرده ایم و همچنین IR۸ را نیز در دستور کار داریم

وزارت خارجه خسارت توقیف ۴۲ روزه نفتکش را بگیرد
سرویس - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴

دبیرکل کانون دانشگاهیان تاکید کرد:‌ حال که اقتدار جمهوری اسلامی موجب رفع توقیف نفتکش ایرانی شده، وظیفه دستگاه دیپلماسی است که با طرح شکایت خواهان جبران خسارات توقیف ۴۲ روزه نفتکش شود!»

اعلام وصول طرح‌های ضد آمریکایی در مجلس
سرویس - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳

هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی سوال ملی از دژپسند درباره عدم اجرای راه اندازی سامانه ثبت حقوق و ۱۰ طرح ضد آمریکایی دیگر را اعلام وصول کرد.

اینستکس نمی‌تواند منافع برجامی ما را تامین کند
سرویس - ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: اینستکس نمی‌تواند منافع برجامی ما را تامین کند چرا که توان اجرای آن وجود ندارد و این به دلیل نگرانی اروپا از تحریم‌های آمریکا است.

عبور از تحریم رمز رسیدن به شکوفایی اقتصادی
سرویس - ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بدون عبور از مرز تحریم و از مخاطرات دشمنان انقلاب اسلامی نمی توان به اقتصاد شکوفا و امنیت رسید.

دولت باید اجرای گام سوم را در دستورکار خود قرار دهد
سرویس - ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اجرای قاطع گام سوم کاهش تعهدات ایران در برجام گفت: این کار باید ناظر بر توسعه بهره‌برداری از سانتریفیوژهای پیشرفته،‌ افزایش درصد غنی‌سازی، فعال کردن بخش‌های مختلف آب سنگین اراک باشد.

خودروی نظامی ضدمین و ضدکمین «رعد» رونمایی شد
سرویس - ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱

طی مراسمی با حضور وزیر دفاع، فرمانده نیروی زمینی ارتش، نمایندگان ستاد کل نیروهای مسلح، سپاه پاسداران و نیروی انتظامی از خودرو پیشرفته زرهی ضد مین و ضدکمین «رعد» درسازمان صنایع دفاع در اصفهان رونمایی شد.

افزایش توان نظامی ایران با خودروی تاکتیکی ارس۲
سرویس - ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵

با حضور وزیر دفاع و فرمانده نیروی زمینی ارتش، خودروهای تاکتیکی ارس ۲ تحویل نیروهای مسلح شد.

اعتمادکنندگان به غرب پای میز محاکمه!
سرویس - ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

این روزها با مرگ برجام و شکست مجدد پروژه اعتماد به غرب و تحریم شدن مأمور رفع تحریم‌ها، رسانه‌های زنجیره‌ای و مقامات دولتی روند مضحکی را در پیش‌گرفته‌اند که تحریم ظریف را ثمره مقاومت او قلمداد کنند و در یک بازی مظلوم نمایانه او را قهرمان ملی جا بزنند.