داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده عدالت
ورود مدعى العموم به واگذاری کشتارگاهى در چهارمحال و بختیارى
سرویس - ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲

دادستان عمومى و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیارى از ورود مدعى العموم به موضوع واگذارى یکى از بزرگ‌ترین و مجهزترین کشتارگاه هاى کشور خبر داد.

آیا گزارش مردمی راه مناسبی برای کنترل «فساد» و «ناهنجاری» است؟
سرویس - ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶

در روزهای اخیر یکی از موضوعات مورد بحث در فضای مجازی نقش مردم در گزارش دهی به پلیس و مراکز قضائی است. در این گزارش به بررسی نمونه های دیگر کشورها پرداخته ایم.

اصلاحِ قانون ثبت، خاری در چشم زمین‌خواران
سرویس - ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷

گاه در خبرها دیده و شنیده‌ می‌شود که صحبت از رفع تصرف اراضی ملی هست، سؤالی که پیش می‌آید این است که آیا اراضی ملی را می‌توان تصرف کرد؟

افرادی که در خانواده فقیر متولد شدند، هیچ وقت رئیس نمی‌شوند
سرویس - ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

افراد موفق معمولا عقیده دارند که خودشان به این جایگاه رسیده‌اند، اما لاریسن و فریدمن در کتاب جدیدش خلاف این عقیده را ثابت کرده است.

پیشنهاد اجرایی برای مقابله با یک فساد در قوه قضائیه
سرویس - ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶

راه اندازی یک سامانه آنلاین جامع که تمام مزایده ها در آن ثبت شود که هم اگر کسی بخاطر بدهی، خانه اش مزایده شد مفت فروخته نشود و هم اگر قرار است خریداری داشته باشد با شرایط اطلاعاتی مساوی افراد در مزایده شرکت کنند.

طرح جدید نمایندگان برای اعاده اموال نامشروع مسئولان + متن طرح
سرویس - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹

 طرح جدید نمایندگان درباره اعاده اموال نامشروع مسئولان روز گذشته در دستور کار کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی قرار داشت که این طرح پس از استماع نظرات مخالفان و موافقان به‌تصویب رسید.

حضور ژن‌های خوب در شرکتهای زیرمجموعه وزارت کار!
سرویس - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷

حدود شش ماه از استقرار محمد شریعتمداری بر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌گذرد ولی ژن‌های خوب این وزارتخانه با اطمینان و دلی گرم مشغول به فعالیت در شرکت‌های وابسته به این وزارتخانه هستند.