داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده عدالت
اطلاعیه قوه قضاییه درباره بازداشت یکی از مدیران سابق دستگاه قضایی
سرویس - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸

روابط عمومی قوه قضاییه در پی برخی حواشی مربوط به بازداشت یکی از مدیران سابق دستگاه قضایی، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

اعلام جرم علیه پوری حسینی
سرویس - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری از اعلام جرم دادستانی علیه پوری حسینی، رئیس سابق سازمان خصوصی سازی و سایر افرادی که در واگذاری مجتمع کشتارگاه صنعتی جونقان دخالت داشته‌اند، خبر داد.

مردم از ‌ناهنجاری‌ها بیزارند
سرویس - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

معاون اول قوه قضائیه با تأکید بر اینکه امروز مردم از وجود برخی ناهنجاری‌ها ناراحت هستند،گفت: دستگاه قضا با مفسدان برخورد قاطع، صریح، دقیق و بدون تبعیض خواهد داشت.

هاضمه نظام فسادپذیر نیست/ افراد بدانند که پایان عمر آن‌ها فرا رسیده است
سرویس - ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲

رئیس قوه قضائیه گفت: مسئولان دستگاه قضایی اجازه نخواهند داد ‌فساد در هیچ جای ‌نظام لانه کند‌ و مبارزه مستمر با مفسدان قاطعانه ادامه دارد.

رئیسی وارد استان کردستان شد
سرویس - ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸

حضور در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی، شورای اداری، شورای قضایی و نشست با اصحاب رسانه استان از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه حجت‌الاسلام‌ والمسلمین رئیسی به کردستان است.

گلایه بسیج دانشجویی ۷۹ دانشگاه از کمبود وکیل
سرویس - ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

بسیج دانشجویی ۷۹ دانشگاه کشور در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه از کمبود وکیل در کشور گلایه کرده و خواستار عزم جدی دستگاه قضا برای شکست انحصار در بازار وکالت شدند.

سیر نزولی جرائم اقتصادی در ۱۲ ماه
سرویس - ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸

حالا دیگر یک‌ سالی می‌شود که قوه قضاییه برای مبارزه با معضل فساد، آستین‌ها را جدی‌تر از قبل بالا زده است. این مبارزه آن زمان شکل رسمی به‌خود گرفت که آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی در مرداد۱۳۹۷ در نامه‌ای به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب، اذن «اقدامات ویژه در برخورد قاطع و سریع با اخلال‌گران و مفسدان اقتصادی» را خواست؛ اذنی که طبیعی بود با آن موافقت شود (فرمان ۲۰مرداد۱۳۹۷). با آمدن حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی، عزم دستگاه قضا برای نبرد با غول هفت‌سر فساد جزم‌تر از قبل نیز شد.

حمایت قضایی از «سوت زنی»
سرویس - ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷

افشاگری فساد با دستورالعمل تشکیل مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی وارد مرحله‌ای جدید شد.

قوه‌قضائیه: نمیدانیم سالار آقاخانی کجاست!
سرویس - ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

هشتمین نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه در حالی امروز برگزار شد که به گفته اسماعیلی قرار است برخورد با مفاسد اقتصادی به دلیل درخواست های مردمی با قاطعیت ادامه پیدا کند.

بی‌حجابی یکی از ناهنجاری‌های موجود در جامعه
سرویس - ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه در پاسخ به این سوال که دستگاه‌های مختلفی در اجرای قانون عفاف و حجاب مسئولیت دارند، آیا قوه قضاییه به کم کاری برخی از دستگاه‌ها در اجرای این قانون ورود پیدا می‌کند یا خیر؟، در جمع خبرنگاران گفت: یکی از ناهنجاری‌های موجود در جامعه بی حجابی و معضلات ناشی از آن است و دشمن از آن سوء استفاده می‌کند، لذا به تمام مردم توصیه می‌کنیم که خودشان مسائل را رعایت کنند و آلت دست دشمن قرار نگیرند.