داغ‌ترین پرونده‌ها:

تحریف چگونه تیغ تحریم را برنده تر می کند؟

رهبر انقلاب اسلامی خط تحریف را مکمل خط تحریم دانسته‌اند و شکست تحریم‌ها علیه ملت ایران را وابسته به شکست خط تحریف تحلیل کردند. در گزارش پیش رو به نسبت این دو پرداخته‌ایم.

آرشیو پرونده تحریف انقلاب
۴ نکته در مورد یاران ایرانی ترامپ/ ترسوها چگونه پادوی جریان تحریف شدند؟
تحریف انقلاب - ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴

افراد ترسویی که در برخی مسئولیت‌ها قرار گرفته‌اند با ارائه آدرس غلط به مردم و ناآمید کردن جامعه به دنبال تحریف واقعیت های کشور و بستر سازی برای موفقیت کارزار فشار حداکثری دشمن علیه ملت ایران هستند.

برجام نشان داد آقایان بدیهیات حقوق بین‌الملل را هم نمی‌دانند
تحریف انقلاب - ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷

محمد صادق کوشکی استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران با اشاره به اقدامات دولت روحانی که به اقتصاد کشور ضربه می زند گفت: دولت روحانی تنها به دنبال تامین منافع دلالان بخش های مختلف است چرا که این دولت با حمایت همین دلالان بر سر کار آمده است.

فیلم: الگوی مطلوب جریان تحریف عربستان است!
تحریف انقلاب - ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸

محمد صادق کوشکی استاد دانشگاه تهران معتقد است که جریان تحریف به دنبال تبدیل کردن ایران به کشوری همانند عربستان است که نقش گاو شیرده آمریکا را بازی می کند.

۴ گزاره درباره استعفای روحانی و اصلاح‌طلبان
تحریف انقلاب - ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲

عباس عبدی تحلیل گر اصلاح طلب در ادامه رویکرد این جریان سیاسی با فرافکنی و فرار رو به جلو پیشنهاد استعفای حسن روحانی را مطرح کرده است. رویکردی که نخواهد توانست اصلاح طلبان را به جای پاسخ دهنده در جایگاه پرسش گر قرار دهد.

تحریف چگونه تیغ تحریم را برنده تر می کند؟
تحریف انقلاب - ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳

رهبر انقلاب اسلامی خط تحریف را مکمل خط تحریم دانسته‌اند و شکست تحریم‌ها علیه ملت ایران را وابسته به شکست خط تحریف تحلیل کردند. در گزارش پیش رو به نسبت این دو پرداخته‌ایم.

مذاکره با ایران، «آمریکا» را از انزوا خارج می‌کند
تحریف انقلاب - ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵

مهدی فضائلی با اشاره به این که آمریکا در شرایط فعلی در انزوا قرار گرفته است گفت: آدرس غلط جریان تحریف برای مذاکره با آمریکا باعث خارج شدن این کشور از انزوا می شود. بنابراین مذاکره با آمریکا برای ما مضرر و برای آمریکا مفید است.

تحریف تاریخ برای تطهیر جام زهرسازها
تحریف انقلاب - ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳

همان گونه که امام حسن مجتبی علیه السلام نیز در شرایطی قرار گرفتند که صلح را مدبرانه پذیرفتند و یا در آخرین نمونه علی رغم هشدارها و انذارها و مخالف های مکرر رهبرانقلاب با مذاکره آمریکا، ایشان سرانجام رضایت ضمنی و البته مشروط برای توافق هسته ای دادند. و در اینجا کسانی مورد سئوال هستند که امام جامعه را به این شرایط تصمیم گیری رساندند و با بازی های رسانه ای تطهیر نخواهند شد.

لیبرال‌های ایرانی تا کجا پیش خواهند رفت؟/ ۳ نکته در مورد مشق تسلیم طلبی ارگان اصلاحات
تحریف انقلاب - ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۶

هفته نامه صدا با تجمید از اقدام رئیس جمهور صربستان در زانو زدن مقابل ترامپ، اقدام او را عاقلانه خوانده چرا که این امر باعث منفعت اقتصادی برای صربستان می شود. این در حالی است که زانو زدن این جریان مقابل اوباما برای ایران تحریم در پی داشته است.

فیلم: تحریف‌سازان و تحریف‌بازان، کاسبان واقعی تحریم
تحریف انقلاب - ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶

نسیم آنلاین: تحریف‌سازان در تلاشند جنایت و وحشی‌گری آمریکا به شخص و دوره ترامپ تقلیل پیدا کند تا برآمده از پیروزی احتمالی کاندیدای دموکرات‌ها، ایده مذاکره برای مذاکره دوباره احیاء شود و جسد فاسد شده برجام دوباره رنگ و رونقی یابد.

تحریف‌سازان و تحریف‌بازان، کاسبان واقعی تحریم
تحریف انقلاب - ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸

تحریف‌سازان، اساتید همه فن حریف عملیات روانی‌اند که برای مسائل ساده، دلایل پیچیده و برای موضوعات پیچیده، راهکارهای ساده اما غلط می‌پیچیند. اتاق فکرها، محفل‌ها و لابی‌هایی که شعارهایی مثل «هم سانتریفیوژ باید بچرخد و هم زندگی مردم»، «بستن با کدخدا راحت‌تر است»، «کاستن از امنیت به نفع اقتصاد» طراحی می‌کنند تا بدون برخورداری از طراحی دقیق یا راه‌کارهای جامع، یک شبه انتخابات را به نفع کاندیدایی که مدعی تغییر است، رقم می‌زنند.

بیشتر ...در حال بارگذاری ...