داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده فرهنگ و رسانه
تغییر در مدیریت پردیس سینمایی ایران مال / سرتیپی به جای سعیدی پور
فرهنگ و رسانه - ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱

رضا سعیدی پور مدیر سابق پردیس سینمایی آزادی که خرداد ماه امسال مسئولیت خود را پس از ده سال واگذار کرده بود و مدیریت پردیس ایران مال را بر عهده داشت،گویا ازمدیریت این مجموعه نیز برکنار شده است.

سریال های تلویزیونی صحنه جنگ نرم ترکیه و عربستان
فرهنگ و رسانه - ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹

روابط ترکیه و عربستان که در سال های اخیر به علت تحریم قطر از سوی برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس رو به تیرگی گذاشته و این روند با قتل جمال قاشقچی روزنامه نگار عربستانی در سرکنسولگری استانبول در ترکیه به اوج خود رسید، بار دیگر به دلیل پخش یک سریال تلویزیونی و جنگ نرم بین دو طرف، خود را به گونه ای دیگر نشان داد.

بی‌بی‌سی و ایران اینترنشنال؛ تریبون آمدنیوزی‌ها
فرهنگ و رسانه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸

با گذشت دو روز از دستگیری روح الله زم، شبکه های اجتماعی به جولانگاه صحبت های آمدنیوزی ها از جمله شیرین نجفی یکی از ادمین های کانال و همسر روح الله زم شده است.

«عمو عباس» بنی فاطمه چگونه ماندگار شد؟
فرهنگ و رسانه - ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴

سیدمجید بنی‌فاطمه مداح اهل بیت عصمت و طهارت ماجرای شکل‌گیری نوحه ماندگار «عمو عباس» را تعریف کرد.

سلحشور: مداح ناسزاگو و قلیان‌کش نیستم
فرهنگ و رسانه - ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷

مداح اهل‌بیت در برنامه‌ تلویزیونی «فرمول یک» ضمن انتقاد از نغمات دیسکویی برخی مداحان گفت: هیئت امام‌حسین(ع) باید سیاسی و ممیز حق و باطل باشد، من نه در هیئت ناسزا می‌گویم و نه تا به حال قلیان کشیده‌ام.

رسانه ملی باید هجمه‌های رسانه‌ای دشمن را روایت کند
فرهنگ و رسانه - ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

علی عسکری گفت: باید تلاش کنیم مرجعیت رسانه‌ای شبکه‌های برون‌مرزی خود و برنامه های شاخص را حفط کنیم.

«رستاخیز» قانونی می‌‌آید
فرهنگ و رسانه - ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

احمدرضا درویش کارگردان فیلم «رستاخیز» ضمن انتقاد مجدد از شرایطی که منجر به انتشار نسخه غیرقانونی این فیلم در فضای مجازی شد، از علاقمندان خواست منتظر انتشار نسخه قانونی آن باشند.

تعقیب «رد خون» تا گیشه
فرهنگ و رسانه - ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰

فیلم «ماجرای نیمروز: «رد خون» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، این روزها روی پرده سینماها در حال اکران و با استقبال بسیار خوب مخاطبان روبه‌رو شده است. این فیلم پس از گذشت ۱۱ روز از اکران، موفق شده تقریبا یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در گیشه بفروشد و تماشاگران را به سینماها بکشاند. تماشای قسمت اول «ماجرای نیمروز» تجربه لذت بخشی را برای مخاطب رقم زده و به تماشاگر فرصت داده بود یک فیلم اکشن، سیاسی و با محوریت یک قهرمان را روی پرده سینما ببیند، فیلمی که نظیرش را کمتر در سال‌های اخیر تماشا کرده بود.

تعداد ثبت نام کنندگان اربعین از مرز دو میلیون و صد هزار نفر گذشت
فرهنگ و رسانه - ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۹

بنا بر آمار اعلام شده از سوی سامانه سماح، تعداد کل ثبت نام در این سامانه برای شرکت در پیاده‌روی اربعین تا کنون به 2,112,090 تن رسیده است.

«حسین آقا»ی سرلشکر قاسم سلیمانی که بود؟
فرهنگ و رسانه - ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

وقتی اسم «حسین آقا» را می‌بردند، یک حسین آقا بیشتر نداشتیم؛ شاید صدها حسین در آنجا بودند، اما فقط یک «حسین آقا» بود. گفتم «حسین! چه شده؟» گفت «فردا اکبر موسایی‌پور و بعدش صادقی برمی‌گردد.»

بیشتر ...در حال بارگذاری ...