داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده مجلس
مالک‌ شریعتی:‌ تاجگردون به جای پاسخگویی، مظلوم‌نمایی می‌کند
مجلس - ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶

مالک شریعتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان تاجگردون مبنی بر تهدید نمایندگان گفت: این رفتارها توهین به نمایندگان است و با مظلوم نمایی مجلس منفعل نمی‌شود چرا که در مجلس انقلابی فساد اقتصادی و فتنه خط قرمز نمایندگان است.

طرح شفافیت مجلس و ابهام در شفافیت کمیسیون‌ها
مجلس - ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

در حالی طرح شفافیت آرا از سوی نمایندگان مجلس ارائه شده که مشخص نیست این شفافیت شامل کمیسیون ها مجلس هم می شود یا نه، با این حال روح الله متفکر آزاد منتخب مردم تبریز معتقد است کمیسیون ها هم شامل این شفافیت می شوند.

چالش صلاحیت رد صلاحیت شده‌ها
مجلس - ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۷

امیر سیاح معتقد است در زمینه بکارگیری نمایندگان رد صلاحیت شده در نهادهای اجرایی دارای خلاء قانونی هستیم و نمایندگان مجلس یازدهم باید در این زمینه طرح دو فوریتی ارائه کنند.

تکلیف اعتبارنامه تاجگردون در صحن مشخص می‌شود
مجلس - ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷

فارغ از نتیجه بررسی اعتبارنامه تاجگردون در صحن علنی مجلس، آنچه نیازمند اقدام فوری می باشد، این است که آرا موافقین و مخالفین اعتبارنامه تاجگردون و همچنین اسامی دونفر غائب جلسه شفاف اعلام شود.

خیز بهارستان برای شفافیت
مجلس - ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱

طرح شفافیت آرا ارائه شده در مجلس یازدهم نسبت به طرح های مجلس دهم مسئله شفافیت را تسری داده است. طبق این طرح تلاش نمایندگان برای رای گیری غیرعلنی برای آنان هزینه های سیاسی در پی خواهد داشت.

هدیه‌ یا تطمیع نمایندگان مجلس؟
مجلس - ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳

یک سازمان دولتی به نمایندگان تهران کارت هدیه چند میلیونی اهدا کرده است. هرچند نمایندگان آن را پس داده‌اند اما به گفته عضو هیأت رئیسه مجلس اهدا و دریافت هدیه به نمایندگان مجلس منع قانونی ندارد اما ایجاد شائبه خواهد کرد.

بیشتر ...در حال بارگذاری ...