داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده
زمان تغییر رفتار سعودی رسیده است
۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴

اکنون فرصت آن است که این فرضیه دونالد ترامپ که می‌گوید این حمایت ماست که عربستان و امارات را سرپا نگه داشته است باطل شود. همه باید بدانند که حتی حمایت‌های آمریکا هم قادر نیست حیات این رژیم‌های نامشروع متجاوز را تضمین نماید.

حوزه‌های رأی‌گیری انتخابات اتحادیه اروپا در اماکن غیرمتعارف +عکس
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۷

۲۶ می روز برگزاری انتخابات پارلمان اروپاست. به منظور افزایش شمار رای دهندگان کارزار «آری به اروپا» در آلمان، این کشور در یک اقدام ابتکاری غرفه های رای گیری خود را در اماکنی جذاب و دیدنی برپا کرده است تا مشارکت ها افزایش یابد.

نمایندگان پارلمان آلمان، تحریم اسرائیل را یهودی ستیزی می‌دانند
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۴

نمایندگان پارلمان فدرال آلمان شیوه های سازمان های فلسطینی را که خواستار بایکوت، خودداری از سرمایه گذاری و تحریم اسرائیل هستند تا تل اویو را به رعایت قوانین بین المللی وادار کنند، راه حلی مبتنی بر یهودی ستیزی می دانند.

زباله‌های کانادا در فیلیپین!
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۶

دوترته رئیس‌جمهور فیلیپین تهدید کرد که علیه کانادا اعلام جنگ خواهد کرد مگر آنکه این کانتینرها به هزینه اوتاوا به کشورشان بازگشت داده شود.

انتخابات اتحادیه اروپا؛‌ تغییر یا حفظ وضع موجود؟
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸

انتخابات پارلمانی اروپا با داستان ها و گویش ها در سرتیتر نشریات به شدت تفاوت خواهد داشت و هرگز نمی تواند به مثابه همه پرسی بر مساله مهاجرت باشد. آنچه که امروز در اروپا موجب اختلاف شده، «درهای گشوده» در برابر «درهای بسته» نیست، بلکه حفظ شرایط موجود در برابر تغییر است

حمله انصارالله به گاو شیرده ترامپ
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶

سخنگوی انصارالله یمن تأکید کرد که عملیات هدف قرار دادن شرکت آرامکوی عربستان آغاز مرحله جدیدی از هدف قرار دادن اقتصاد کشورهای متجاوز است.

قرمز شدن بورس امارات و عربستان پس از حادثه الفجیره
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲

حادثه دو روز پیش چندین نفتکش در بندر فجیره امارات که به گفته وزیر انرژی عربستان دو نفتکش سعودی بزرگ در میان نفتکش‌های آسیب دیده است باعث شد تا بورس امارات و عربستان نزولی شوند.

عملیات پهپادی یمنی‌ها علیه تاسیسات حیاتی سعودی
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸

 شبکه تلویزیونی المسیره ارگان رسمی انصار الله یمن ، از این عملیات به عنوان «عملیات بزرگ» بر ضد اهداف عربستان یاد کرد. 

حادثه الفجیره؛ قیمت نفت را افزایش داد
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷

اتفاق مهم دیروز در فجیره که هنوز تمام حاشیه‌ها و زوایای آن علنی و مشخص نشده واکنش‌های مختلف داخلی و بیرونی را به همراه داشت. در این گزارش به مهم‌ترین واکنش‌ها و بازتاب‌ها پرداخته شده است.

موضع ایران در خصوص حوادث الفجیره
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

سخنگوی وزارت خارجه ایران خواهان روشن شدن ابعاد دقیق حوادث پیش آمده برای چند کشتی در دریای عمان شد و نسبت به هرگونه دسیسه از سوی بدخواهان جهت برهم زدن ثبات و امنیت در منطقه هشدار داد.