بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ - اندونزی؛

تنش سفیر عربستان در جایگاه ویژه/ سعودی‌ها باز هم جنجال آفریدند

عنوان

سفیر عربستان در جریان دیدار تیم فوتبال امید این کشور با ایران در بازی های اندونزی جایگاه ویژه را ترک کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال امید ایران از ساعت ۱۳.۳۰ امروز چهارشنبه در اولین دیدار خود در بازی های آسیایی اندونزی به مصاف عربستان رفته است.

در حاشیه این مسابقه اتفاقات عجیبی بیرون از زمین و بین مسئولان سیاسی و ورزشی ایران و عربستان رخ داد که منجر به ترک جایگاه ویژه از سوی سفیر عربستان شد.

در ردیف اول بخش جایگاه ویژه استادیوم هادی ساعی، باقرزاده، سفیر ایران و همچنین اصغر رحیمی از ایران به همراه سفیر عربستان و یکی دیگر از همراهان این تیم نشسته بودند، در دقیقه ۲۵ مسابقه سفیر عربستان مسئول اندونزیایی مسابقه را صدا و نسبت به این مساله اعتراض کرد.

سفیر عربستان با درخواستی عجیب از مسئول بازی خواست تا تعدادی از نمایندگان ایران از جایگاه ویژه به بیرون هدایت شوند که با پاسخ منفی مسئول بازی مواجه شد. سفیر عربستان در ادامه به نماینده شورای عالی المپیک آسیا هم اعتراض کرد و این نماینده هم به سمت هادی ساعی آمد و از وی خواست که تعدادی از مسئولان ایران جایگاه را ترک کنند. این مساله عصبانیت و پاسخ منفی هادی ساعی را در پی داشت به همین دلیل مسئولان عربستانی VIP را ترک کردند و بیرون از جایگاه ویژه مشغول تماشای بازی شدند.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

«واکنش زدگی» در عصرِ کلمه

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟

گاهی موقع ترجمه‌کردن یک متن، مترجم به جمله‌ای برمی‌خورد که ابهام دارد یا کژتاب است و براساس شواهد متنی و فرامتنی هم نمی‌شود آن ابهام را برطرف کرد.

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

افزایش قیمت مسکن در سال 97 از تورم جلو زده است. حدود 500 هزار خانه خالی در تهران وجود دارد. تنها راهکار برای حل این مشکلات، مالیات بر عایدی سرمایه است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین