گرافیک

حسادت

خداوند خطاب به موسی بن عمران فرمود: ای پسر عمران! برآنچه از فضل خود به مردم دادم حسد نورز و چشمانت را به سوی آن خیره مکن و نفس خود را در پی آن نفرست، زیرا حسود بر نعمتم غضبناک است و از آنچه میان بندگانم تقسیم کرده‌ام روی‌گردان است و هرکه چنین باشد، من از او نیستم و او هم از من نیست.

گرافیک

آتش‌نشانان فداکار و با شهامت

رهبر انقلاب: «حادثه­‌ی دردناک آتش­‌سوزی و فروریختگی ساختمان در مرکز شهر مایه­ اندوه و تأسف و نگرانی عمیق اینجانب است. شهامت و فداکاری آتش­‌نشانانی که در عملیات نجات مردم، خود دچار حادثه­‌ی خطیر شده و در حال فداکاری متعهدانه به امتحانی دشوار گرفتار آمده­‌اند، دل را از تحسین و تمجید و نیز از نگرانی و اندوه، آکنده میسازد.»

گرافیک

بلندتر از شعله‌ها قد کشیده‌ای

در پی آتش‌سوزی گسترده و تخریب ساختمان پلاسکو در تهران، شماری از آتش‌نشانان جان خود را از دست دادند.

گرافیک

اگر چند فیلم کمتر گرفته می‌شد، چند نفر بیشتر زندگی می‌کردند

کاربران فضای مجازی به سلفی و فیلم گرفتن عده‌ای از مردم در حادثه پلاسکو، واکنش نشان دادند.

گرافیک

ایستاده در غبار، تا آخرین نفس

دریادلانی هستند که در بروز حوادث جان به کف و بی‌محابا دل به آتش می‌زنند...

گرافیک

سلطه اسلحه‌سازها در سرزمین یانکی‌ها!

رهبر معظم انقلاب: «آدم‌کشی و رواج اسلحه در آمریکا به یک مشکل جدی تبدیل شده است که علاج آن، توقف استفاده از سلاح در میان مردم است؛ اما به‌دلیل سلطه مافیای کمپانی‌های اسلحه‌سازی، این کشور جرئت غیرقانونی کردن استفاده از سلاح را ندارد.» ۱۳۹۵/۱۰/۱۳

گرافیک

ثروت این ۸ نفر به اندازه ثروت نیمی از جمعیت زمین است

بنیاد آکسفام: ثروت ۸ ثروتمند بزرگ با مجموع ثروت ۳.۶ میلیارد نفر از فقیرترین افراد دنیا برابری می‌کند.

گرافیک

حمله اقتصادی

خانه طراحان انقلاب اسلامی، در جدیدترین طرح گرافیکی خود، به سوژه حمله اقتصادی دشمنان پرداخته است.

گرافیک

آتشی در دل من؛ جرقه‌های انقلابی در رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی: جرقه‌های انگیزش انقلاب اسلامی ‌به وسیله‌ی نواب صفوی در من به وجود آمده و هیچ شکی ندارم که اولین آتش را مرحوم نواب در دل ما روشن کرد.

گرافیک

همه مردان رئیس‌جمهور!

تقریبا ۸۰ درصد وزرا و تیم ترامپ که به زودی سکان آمریکا را به دست می‌گیرند؛ مردان سفید پوست هستند.

گرافیک

دست آمریکا کوتاه شد

رهبر معظم انقلاب:«آمریکایی‌ها با نفوذ خود این کشور را عقب انداختند. انقلاب اسلامی از بزرگترین کارهایی که کرد این بود که دست آمریکا را کوتاه کرد. انقلاب اسلامی جزو افتخاراتش این بود که نفوذ آمریکا، دست آمریکا و ریشه‌های آمریکا و بند و بست‌های امریکایی را در این کشور از بین برد.» ۱۳۷۹/۰۷/۱۴ پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب پوستر«دست آمریکا کوتاه شد» را منتشر می‌کند.

گرافیک

کشورهایی که تا سال ۲۰۱۸ بیشترین وابستگی را به نفت خواهند داشت

منبع این گرافیک سایت "بلومبرگ" است.

گرافیک

ما را مدافعان حرم آفریده‌اند

"خانه طراحان انقلاب اسلامی" پوستری با موضوع مدافعان حرم منتشر کرد.

گرافیک

انسان ۲۵۰ ساله - امام عسکری(ع) و ایجاد شبکه جهانی

رهبر معظم انقلاب: «حضرت عسکری(ع) در همان شهر سامرا، که در واقع مثل یک پادگان بود توانسته بودند با یک شبکه‌ عظیم تبلیغاتی و تعلیماتی این همه ارتباطات را با سرتاسر دنیای اسلام تنظیم کنند. در موضع «امام» با همان معنای اسلامىِ خودش قرار می‌گرفتند و با مردم حرف می‌زدند.» ۱۳۸۲/۲/۲۰

گرافیک

مایه آرامش یکدیگر باشید

رهبر معظم انقلاب: خانواده باید محیط امن و امان و راحتی برای شما دو نفر باشد و برای فرزندانتان هم باید این محیط امن و امان را فراهم کنید. ۱۳۸۳/۰۳/۲۰

گرافیک

قلک ملی

رهبر معظم انقلاب: تقویت تولید داخلی، کاهش واردات غیرضروری یا کالایی که مشابه داخلی دارد، پایه‌های اقتصاد مقاومتی هستند.

گرافیک

انرژی ایرانی

رهبر معظم انقلاب: «معنای اقتصاد مقاومتی این است که نگاه کنیم به ظرفیتهای بی پایانی که در داخل کشور هست.» (۱۳۹۳/۲/۲۳)

گرافیک

خدا با ماست

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بر اساس بخش‌هایی از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار فرماندهان سپاه در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ گرافیک خدا با ماست را منتشر کرد.

گرافیک

مجموعه پوستر "نفاق"

نهضت مردمی پوستر انقلاب اسلامی، این مجموعه گرافیک را با عنوان "نفاق" پیرامون حماسه ۹ دی منتشر کرد.

گرافیک

حادثه بی‌نظیر

رهبر معظم انقلاب: «حادثه بی‌نظیر ۹دی از جمله نمونه‌های قدرت جمهوری اسلامی است.» (۱۳۹۵/۱۰/۷)

گرافیک

واسطه‌گری، ازدواج را تسهیل می‌کند

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیة‌الله العظمی خامنه‌ای، گرافیکی با موضوع اهمیت وساطت کردن برای ازدواج جوانان، منتشر کرد.

گرافیک

واکنش‌ها به قطعنامه‌ای که پس از ۳۶ سال وتو نشد

روز گذشته قطعنامه‌ای علیه شهرک‌سازی صهیونیست‌ها در سازمان ملل تصویب شد که پس از ۳۶ سال توسط آمریکایی‌ها وتو نشد. تصویب این قطعنامه واکنش‌هایی را به دنبال داشت که برخی از این واکنش‌ها در قالب گرافیک ارائه می‌گردد.

گرافیک

باید آتش اختلاف را فرونشاند

رهبر معظم انقلاب: ایجاد اختلاف مذهبی بین گروه‌های مختلف مسلمان شیعه و سنی، خطر بزرگی است. اگر دشمنان بتوانند آتش اختلافات فرقه‌ای را در یک جائی برافروزند، فرونشاندن آن جزو دشوارترین کارهاست. باید جلوی این کار را گرفت. ۱۳۹۱/۱۱/۱۰

گرافیک

بیسکویت هسته‌ای آقای ترامپ

وقتی رئیس جمهور منتخب آمریکا وارد کاخ سفید شود، کیفی را به او می‌دهند که می‌تواند با آن بحرانی جهانی را رقم بزند!

گرافیک

اگر دشمن در جنگ نرم غلبه کند

رهبر معظم انقلاب: در جنگ سخت، جسم‌ها به خاک و خون کشیده می‌شوند، ولی روح‌ها پرواز می‌کنند و می‌روند به بهشت؛ اما در جنگ نرم، اگر دشمن غلبه بکند، جسم‌ها پروار می‌شوند و سالم می‌مانند، ولی روح‌ها می‌روند به قعر جهنم. ۹۵/۹/٣

گرافیک

کاپیتولاسیون رابطه ارباب و رعیت

رهبر معظم انقلاب: رژیم طاغوت پهلوی به خاطر وابستگی‌اش به آمریکا، در مجلس آن روز تصویب کردند که مأمورین آمریکائی از دادگاه‌های ایران و امکانات قضائی و امنیتی ایران معافند. این اسمش کاپیتولاسیون است. از نظر خود آمریکائی‌ها، رابطه‌ بین آمریکا و کشورهای به قول خوشان جهان سوم، رابطه‌ ارباب و رعیت است؛ آنها هر اختیاری در این کشور دارند؛ نفتش، گازش، منافعش و پولش را بگیرند و ملت را اینجور تحقیر کنند. ۸۹/۸/۱۲

گرافیک

غریب سامرا ...

لَیْسَتِ الْعِبادَةُ کَثْرَةَ الصِّیامِ وَ الصَّلوةِ وَ إِنَّما الْعِبادَةُ کَثْرَةُ التَّفَکُّرِ فی أَمْرِ اللّهِ امام حسن عسکری(ع): عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه [حقیقتِ] عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. / تحف العقول، ص۴۴۸

گرافیک

سه توصیه رهبر معظم انقلاب به زوج‌های جوان

۳ توصیه رهبر معظم انقلاب به زوج‌های جوان در جریان دیدار خانواده شهدای مدافع حرم: «بچه‌دار شوید، درس بخوانید و هرچقدر می‌توانید زندگی‌تان را شیرین کنید.»

گرافیک

مراقب باشید در فضای مجازی غرق نشوید

رهبر معظم انقلاب: در فضای مجازی اگر آدم درست وارد بشود، خوب است. اما اگر برود غرق بشود نه خوب نیست. جای خطرناکی است. خیلی باید آدم مراقب باشد. ۹۵/۹/۱

گرافیک

توصیه رهبر معظم انقلاب به دختران شهدا

در جریان دیدار جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم، رهبر معظم انقلاب در پاسخ به درخواست یکی از فرزندان شهدا برای توصیه‌ای به دختر وی، فرمودند: «خوب درس بخواند و در خودش این روحیه‌ پدربزرگ را تقویت کند. اینها فردا شیرزنان آینده‌ کشورند. کشور به این شیرزنان احتیاج دارد. خودش را بسازد.» ۹۵/۹/۱

گرافیک

چراغ قرمز دانشجویان ایرانی برای فرستاده آمریکا به ایران

روز ۱۶ آذر به عنوان روز مقاومت و ایستادگی دانشجویان این سرزمین در برابر استعمار، استبداد و خودکامگی غرب در دفتر تاریخ این سرزمین به یادگار ثبت گردیده است.

گرافیک

زن گل خانه است

رهبر معظم انقلاب: در داخل خانواده، از نظر اسلام مرد موظّف است که زن را مانند گلی مراقبت کند. می‌فرماید: «المرأة ریحانة»؛ زن گل است. این مربوط به میدانهای سیاسی و اجتماعی و تحصیل علم و مبارزات گوناگون اجتماعی و سیاسی نیست؛ این مربوط به داخل خانواده است. «المرأة ریحانة و لیست بقهرمانة»

گرافیک

مجموعه پوستر "اصحاب اربعین، همسفران حسین"

«نسیم آنلاین» با توجه به فرارسیدن ایام اربعین حضرت اباعیدالله الحسین(ع) این مجموعه پوستر را منتشر کرد.

گرافیک

اگر زینب(س) نبود، کربلا نبود

رهبر معظم انقلاب: اگر زینب(س) نبود، کربلا نبود. اگر رشادت‌های حضرت زینب(س) نبود، حادثه عاشورا این چنین گسترش پیدا نمی‌کرد و اینچنین در تاریخ ماندگار نمی‌شد. ۸۹/۱۱/۲۷

گرافیک

بانوی مبارز، انقلابی خستگی‌ناپذیر

بخشی از پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت مرضیه حدیدچی دباغ: این بانوی شجاع و فداکار در دوران طاغوت در شمار مبارزان مؤمنی بود که زندان و شکنجه‌های شدید نتوانست او را از این راه دشوار منصرف کند و در دوران جمهوری اسلامی نیز در مسئولیت‌های زیادی انجام وظیفه کرد.

گرافیک

مجموعه پوستر "عشق و ایمان"

پایگاه KHAMENEI.IR در آستانه‌ اریعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، مجموعه پوستر «عشق و ایمان» را بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب درباره‌ حرکت عظیم پیاده‌روی زائران حسینی از شهرهای مختلف عراق به سمت کربلا منتشر کرد.

گرافیک

مجموعه پوستر "نهضت اربعین، احیاگر نهضت عاشورا"

«نسیم آنلاین» با توجه به فرارسیدن ایام اربعین حضرت اباعیدالله الحسین(ع) این مجموعه پوستر را منتشر کرد.

گرافیک

بی آبرو

رهبر معظم انقلاب: آنچه حالا این دو نامزد محترم ریاست جمهوری‌شان که یکی از اینها بالاخره چند روز دیگر خواهد رفت در کاخ سفید و رئیس‌جمهور آنجا خواهد شد، دست به دست هم داده‌اند برای افشاگری آمریکا و برای نابودکردن آبروی آمریکا و موفق هم شده‌اند. ۹۵/۸/۱۲

گرافیک

طرح دیوارنگاره جدید میدان شهید حسن تهرانی مقدم

همزمان با فرا رسیدن سالروز شهادت پدر صنایع موشکی ایران، طرح دیوارنگاره جدید میدان شهید حسن تهرانی مقدم واقع در سعادت آباد اکران شد.

گرافیک

در آمریکا با رای کمتر، رئیس‌جمهور شوید

با توجه به قوانین پیچیده انتخابات در ایالات متحده و با وجود سیستمی به نام انتخابات الکترال که تعیین سرنوشت رئیس جمهوری بعدی به یک کالج الکترال سپرده می‌‎شود، این امکان وجود دارد که نامزدی تعداد رای بیشتری داشته باشد ولی به خاطر رای الکترال کمتر، به رقیب خود ببازد!

بیشتر در حال بارگذاری...
گزارش لحظه به لحظه «نسیم آنلاین» از حادثه حریق و ریزش ساختمان پلاسکو تهران

قالیباف: آواربرداری یک هفته طول می‌کشد اعلام اسامی ۱۵ آتش‌نشان مفقود

تمام چالش‌های دولت یازدهم در "دوران پساهاشمی"

این روزها بازار گمانه زنی در مورد آینده سیاسی جریان نزدیک به مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی داغ است و حل مسئله نسبت جریان اصلاح طلب و حامی دولت که حالا مهم ترین پایگاه حاکمیتی خود را از دست داده اند نقل محافل سیاسی شده است و هر جناح و گروه سیاسی تلاش می کند بنا به اقتضائات و منافع خود دوران پسا هاشمی را تفسیر و تحلیل کند.

تقدیر رئیس دانشگاه آزاد از تدبیر رهبر انقلاب/ "انتخاب دکتر ولایتی مایه دلگرمی دانشگاهیان شده است"

رییس دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تبریک به دکتر ولایتی گفت: من و تمام اعضای هیات امنا و هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی همکاری لازم با ایشان را بمنظور تحقق اهداف دانشگاه در جهت توسعه پژوهشی و علمی کشور بعمل خواهیم آورد.

وثیقه سنگین دولت برای خرید 100 فروند هواپیما از ایرباس

به طور طبیعی طرف غربی می بایست درخواست وثیقه دولتی سنگینی- بیش از قیمت هواپیما- را کرده باشد. به زبان ساده تر، ما در قبال گرفتن هواپیمای اجاره ای، وثیقه بزرگتری را در مقابل آن ارائه داده ایم!

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین

"روح الله رنجبر" این تصاویر را از حال و هوای و سیل جمعیت زوار حرم مطهری رضوی در سالروز شهادت امام رضا(ع) برای «نسیم آنلاین» ارسال کرده است.