صوت

یک سال پس از برجام؛ مردم چه می‌گویند؟

خبرنگار نسیم آنلاین به مناسبت ۲۷ دی ماه، سالروز اجرایی شدن برجام به میان مردم رفت و از مردم خواست تا راجع به شرایط زندگی خود در یک سال گذشته صحبت کنند و در پایان نیز پیامی برای رئیس‌جمهور داشته باشند. نظرات مردم در این مصاحبه شنیدنی است.

صوت

مجموعه کلیپ‌های صوتی دعوت - قسمت اول

پایگاه Khamene.ir مجموعه‌ صوتی «دعوت» را درباره‌ «شاخص‌های انقلابی‌گری» منتشر می‌کند. نخستین بخش از این مجموعه، به شاخصه‌ «پایبندی به مبانی و ارزش‌های اساسی اسلام و انقلاب» اختصاص دارد.

صوت

پژوهش را جدی بگیریم

پایگاه Leader.ir در آستانه روز پژوهش به بازخوانی بیانات رهبر معظم انقلاب درباره لزوم توجه مسئولین به اقتدار علمی و پژوهش‌محور شدن دانشگاه‌ها در قالب پادکستی با عنوان «پژوهش را جدی بگیریم» می‌پردازد.

صوت

هجرت؛ مبدأ نظام اسلامی

پایگاه KHAMENEI.IR، کلیپ صوتی «هجرت؛ مبدأ نظام اسلامی» را درباره‌ نقش و جایگاه کلیدی هجرت حضرت محمد (ص) از مکه به مدینه در تشکیل نظام اسلامی و همچنین ارتباط این هجرت با هجرت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) از مدینه به مکه و از مکه به کربلا در بازسازی نظام اسلامی منتشر کرد.

صوت

جای کتاب را هیچ چیز نمی‌گیرد

پایگاه KHAMENEI.IR به مناسبت بیست و چهارم آبان‌ماه، روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، کلیپ صوتی «جای کتاب را هیچ چیز نمی‌گیرد» را درباره‌ نظر رهبر معظم انقلاب پیرامون ارزش کتاب و کتابخوانی منتشر کرد.

صوت

ای کاش در کنار شما بودم

همزمان با فرارسیدن ایام اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) پایگاه KHAMENEI.IR کلیپ صوتی «ای کاش در کنار شما بودم» را درباره‌ فضیلت حرکت عظیم پیاده‌روی اربعین و همچنین تشکر از ملت و دولت عراق برای میزبانی از زائران حسینی منتشر می‌کند.

صوت

اسناد عبرت‌آموز

در آستانه ۱۳ آبان ماه، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR کلیپ صوتی «اسناد عبرت‌آموز» را منتشر کرد.

صوت

سراب جهانی شدن

پایگاه Khamenei.ir کلیپ صوتی "سراب جهانی شدن" را با موضوع بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون گفتمان "آمریکایی شدن" تحت عنوان "جهانی شدن"، منتشر کرد.

صوت

گزیده فایل‌های صوتی مداحی شب هشتم محرم ۱۳۹۵

گزیده فایل‌های صوتی مداحی شب هشتم محرم ۱۳۹۵ در «نسیم آنلاین» منتشر شد.

صوت

گزیده فایل‌های صوتی مداحی شب هفتم محرم ۱۳۹۵

گزیده فایل‌های صوتی مداحی شب هفتم محرم ۱۳۹۵ در «نسیم آنلاین» منتشر شد.

صوت

گزیده فایل‌های صوتی مداحی شب ششم محرم ۱۳۹۵

گزیده فایل‌های صوتی مداحی شب ششم محرم ۱۳۹۵ در «نسیم آنلاین» منتشر شد.

صوت

گزیده فایل‌های صوتی مداحی شب چهارم محرم ۱۳۹۵

گزیده فایل‌های صوتی مداحی شب چهارم محرم ۱۳۹۵ در «نسیم آنلاین» منتشر شد.

صوت

داستان مردی که چهل بار پای پیاده به کربلا رفت

حجت الاسلام سید حسین مومنی، داستان مردی را روایت می‌کند که برای رفع حاجات دنیوی خود، چهل بار با پای پیاده، از نجف به سوی کربلا رهسپار شده است.

صوت

گزیده فایل‌های صوتی مداحی شب سوم محرم ۱۳۹۵

گزیده فایل‌های صوتی مداحی شب سوم محرم ۱۳۹۵ در «نسیم آنلاین» منتشر شد.

صوت

حجت‌الاسلام عالی: اشک بر امام حسین(ع) پیغمبرساز است

به مناسبت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، کلیپی صوتی از حجت الاسلام عالی با موضوع آثار و برکات بی‌شمار گریه و اشک بر اباعبدالله (ع)، در نسیم آنلاین منتشر شد.

صوت

گزیده فایل‌های صوتی مداحی شب دوم محرم ۱۳۹۵

گزیده فایل‌های صوتی مداحی شب دوم محرم ۱۳۹۵ در «نسیم آنلاین» منتشر شد.

صوت

گزیده فایل‌های صوتی مداحی شب اول محرم ۱۳۹۵

گزیده فایل‌های صوتی مداحی شب اول محرم ۱۳۹۵ در «نسیم آنلاین» منتشر شد.

صوت

وقتی ظریف خندان از کوره در می‌رود

محمدجواد ظریف در پاسخ به سؤال یکی از نمایندگان، واکنش تندی نشان داد که باعث اعتراض علی مطهری به وزیر امور خارجه شد.

صوت

راه، ایجاد اختلاف نیست

پایگاه Khamenei.ir این کلیپ صوتی را با موضوع بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون وحدت شیعه و سنی و جلوگیری از ایجاد اختلاف بین مسلمین منتشر کرد.

صوت

چه کسانی مرض سیاسی دارند؟

آیت‌الله جوادی آملی: کسانی که برای ارتباط کشور با ابرقدرت‌ها و آمریکا تلاش می‌کنند، مریض سیاسی هستند و باید درمان شوند.

صوت

امامت؛ قاعده حکومت در اسلام

پایگاه Khamenei.ir این کلیپ صوتی را با موضوع بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون مسئله امامت منتشر کرد.

صوت

ماندگار؛ مثل میثم تمّار

پایگاه KHAMENEI.IR به مناسبت سالروز شهادت میثم تمّار از صحابی امیر المؤمنین(ع) کلیپ صوتی «ماندگار؛ مثل میثم تمّار» را با موضوع بیانات رهبر معظم انقلاب درباره راز ماندگاری یاران حق در تاریخ منتشر می‌کند.

صوت

کلیپ صوتی "امام هادی و جنگ روانی علیه خلیفه قدرتمند"

در این کلیپ صوتی، رهبر معظم انقلاب چگونگی مبارزه روانی امام هادی -علیه السلام- علیه متوکل تندخو و قدرتمند را روایت کرده‌اند.

صوت

نکته‌ای برای زبان‌آموزی

رهبر معظم انقلاب: زبان خارجی که فقط انگلیسی نیست. بنده حالا مروّج [زبان] اسپانیا نیستم که بخواهم برای آنها کار بکنم، امّا مثال دارم می‌زنم. چرا زبان فرانسه یا زبان آلمانی تعلیم داده نمی‌شود؟ زبان‌های کشورهای پیشرفته‌ شرقی هم زبان بیگانه است، اینها هم زبان علم است.

صوت

ترانه "حج ناتمام" با صدای حسن رضایی

حسن رضایی، سومین اثر خود به نام حج ناتمام را به پیشگاه شهدای مظلوم منا تقدیم کرد. تنظیم کننده این اثر احسان غلام نژاد و ترانه سرا حسین صیامی است.

صوت

در ازدواج جوانان سختگیری نکنید

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت سالروز ازدواج حضرت فاطمه (سلام‌الله‌علیها) و امیرالمومنین (علیه‌السلام) کلیپ صوتی «ازدواج گشایش است» را منتشر می‌کند. در این کلیپ صوتی رهبر انقلاب خانواده‌ها را به پرهیز از سخت‌گیری در ازدواج جوانان توصیه می‌کنند.

صوت

موسیقی طنز "من و کاخ سفید یهویی"

موسیقی طنز "من و کاخ سفید یهویی" اثری از علی نصیرنژاد، به عنوان اثر برگزیده دومین جشنواره شعر، موسیقی و سرود ضد استکباری طبس انتخاب شد.

صوت

کلیپ صوتی "سازش کنیم؛ اما با چه کسی؟"

پایگاه KHAMENEI.IR کلیپ صوتی «سازش کنیم؛ اما با چه کسی؟» را بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب منتشر کرد. این کلیپ صوتی به این سؤال پاسخ می‌دهد که طبق نظر اسلام و بر اساس آیه‌ای از سوره مبارکه ممتحنه، با چه کسانی می‌توانیم سازش کنیم و با چه کسانی حق نداریم از در سازش وارد شویم.

صوت

کلیپ صوتی "تا آخرین نفس"

پایگاه KHAMENEI.IR به مناسبت هفته‌ دولت، کلیپ صوتی «تا آخرین نفس» را که به لزوم وجود روحیه‌ خدمت‌رسانی و کار جهادی در مسئولان اشاره می‌کند، منتشر کرد.

صوت

مرکز خلوص

پایگاه KHAMENEI.IR به مناسبت روز جهانی مساجد کلیپ صوتی «مرکز خلوص» را منتشر کرد.

صوت

فرجام اعتماد

پایگاه leader.ir به مناسبت سالگرد کودتای ۲۸ مرداد کلیپ صوتی "فرجام اعتماد" که بازخوانی بخشی از بیانات و هشدارهای رهبر معظم انقلاب درباره نتیجه اعتماد به آمریکا می‌باشد را منتشر کرد.

صوت

از مصدق تا امروز

پایگاه khamenei.ir به مناسبت ۲۸ مرداد و با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره وقایع آن برهه تاریخی کلیپ صوتی "از مصدق تا امروز" را منتشر کرد.

صوت

انگلیس؛ غارتگر نفت ایران

پایگاه KHAMENEI.IR کلیپ صوتی «انگلیس؛ غارتگر نفت ایران» را از بیانات رهبر معظم انقلاب درباره غارت نفت ایران به دست انگلیس منتشر کرد.

صوت

راه عبور از رکود

پایگاه KHAMENEI.IR به مناسبت روز بیست و یکم مرداد که روز حمایت از صنایع کوچک می‌باشد، کلیپ صوتی «راه عبور از رکود» را منتشر کرد.

صوت

کلیپ صوتی "بلای اشرافی‌گری"

رهبر معظم انقلاب در دیدار اقشار مختلف مردم تأکید کردند:‌ «جلوی اشرافی‌گری باید گرفته شود». به همین مناسبت پایگاه KHAMENEI.IR کلیپ صوتی «بلای اشرافی‌گری» را منتشر کرد.

صوت

کلیپ صوتی "یک تجربه دیگر"

پایگاه KHAMENEI.IR کلیپ صوتی «یک تجربه دیگر» را با موضوع تجریه مذاکره با آمریکا و بدعهدی‌های مداوم این کشور در زمینه تعهدات هسته‌ای و برجام منتشر کرد.

صوت

شکست خواهیم خورد...

در راستای تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر مبارزه با اشرافی‌گری، لذت‌جویی و غفلت‌زدگی مسئولین، پایگاه Leader.ir اقدام به بازخوانی بیانات ایشان در قالب کلیپ صوتی «شکست خواهیم خورد...» نموده است.

صوت

کلیپ صوتی "سلطه می‌خواهد برگردد"

پایگاه Khamenei.ir کلیپ صوتی "سلطه می‌خواهد برگردد" را از بیانات رهبر معظم انقلاب درباره دشمنی ناتمام استکبار با ملت ایران تهیه و منتشر کرد.

صوت

بیانات رهبر معظم انقلاب در خطبه‌های نماز عید فطر

نماز عید سعید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب و با حضور اقشار مختلف مردم صبح امروزدر مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد.

صوت

ترانه "جعبه سیاه"

ترانه "جعبه سیاه" به مناسبت سالروز هدف قرار دادن ایرباس ایران توسط نیروی دریایی آمریکا با صدای "حمیدرضا استادیان" منتشر شد.

بیشتر در حال بارگذاری...
گزارش لحظه به لحظه «نسیم آنلاین» از حادثه حریق و ریزش ساختمان پلاسکو تهران

قالیباف: آواربرداری یک هفته طول می‌کشد اعلام اسامی ۱۵ آتش‌نشان مفقود

تمام چالش‌های دولت یازدهم در "دوران پساهاشمی"

این روزها بازار گمانه زنی در مورد آینده سیاسی جریان نزدیک به مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی داغ است و حل مسئله نسبت جریان اصلاح طلب و حامی دولت که حالا مهم ترین پایگاه حاکمیتی خود را از دست داده اند نقل محافل سیاسی شده است و هر جناح و گروه سیاسی تلاش می کند بنا به اقتضائات و منافع خود دوران پسا هاشمی را تفسیر و تحلیل کند.

تقدیر رئیس دانشگاه آزاد از تدبیر رهبر انقلاب/ "انتخاب دکتر ولایتی مایه دلگرمی دانشگاهیان شده است"

رییس دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تبریک به دکتر ولایتی گفت: من و تمام اعضای هیات امنا و هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی همکاری لازم با ایشان را بمنظور تحقق اهداف دانشگاه در جهت توسعه پژوهشی و علمی کشور بعمل خواهیم آورد.

وثیقه سنگین دولت برای خرید 100 فروند هواپیما از ایرباس

به طور طبیعی طرف غربی می بایست درخواست وثیقه دولتی سنگینی- بیش از قیمت هواپیما- را کرده باشد. به زبان ساده تر، ما در قبال گرفتن هواپیمای اجاره ای، وثیقه بزرگتری را در مقابل آن ارائه داده ایم!

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین

"روح الله رنجبر" این تصاویر را از حال و هوای و سیل جمعیت زوار حرم مطهری رضوی در سالروز شهادت امام رضا(ع) برای «نسیم آنلاین» ارسال کرده است.