• صفحه اصلی
  • 16:55 -
    • ۱۳۹۳ دوشنبه ۱ ارديبهشت
    • Monday, April 21, 2014
    • اِلأِثنين ۲۰ جمادى الآخرة ۱۴۳۵
تاريخ : ۱۳۹۲/۴/۳ - ساعت : ۴۳ : ۲۳ - گروه : سياسي - حوزه : دولت آغاز بكار دولت يازدهم

دفتر ریاست جمهوری منتخب در بیانیه‌ای با قدردانی از همه دست‌اندرکاران اطلاع‌رسانی، ابراز امیدواری کرد به زودی شرایط مناسب برای حضور در محل استقرار موقت دکتر روحانی فراهم شود اما تا آن زمان www.president92.ir امکان دریافت اخبار را برای همکاران رسانه‌ای فراهم می‌سازد

به گزارش «نسیم» به نقل از واحد امور رسانه ای دفتر رییس جمهوری منتخب ملت ایران، با قدردانی از اشتیاق همه رسانه های کشور برای پوشش اخبار مربوط به دکتر حسن روحانی، اعلام کرد به علت محدودیت فضا و مکان در محل استقرار موقت رییس جمهوری منتخب، تاکنون امکان دعوت از همکاران محترم رسانه های جمعی برای حضور در مکان مذکور فراهم نشده است.

امور رسانه ای دفتر رییس جمهوری منتخب در اطلاعیه ای که روز دوشنبه منتشر کرد، اذعان داشت که حضور دست اندرکاران رسانه ای کشور برای پوشش خبری دیدارها و جلسات دکتر روحانی، امری ضروری در جهت اطلاع رسانی و اقناع افکار عمومی است .

این اطلاعیه افزوده است: با این حال، محدودیت فضا و امکانات محل استقرار موقت رییس جمهوری منتخب برای حضور خبرنگاران، عکاسان و تصویر برداران محترم رسانه های مکتوب، دیداری و شنیداری و خبرگزاریها ، شرایطی را پدیدآورده که ممکن است باعث آزردگی این همکاران عزیز شود و مانع اصلی محروم ماندن از حضور صمیمی نمایندگان رسانه ها است.

در این اطلاعیه، همچنین فشردگی و تعدد جلسات و دیدارهای کاری رییس جمهوری منتخب و تردد زیاد مسوولان مربوط در محل اسقرار ایشان از مسایلی عنوان شده که مشکلاتی برای حضور همکاران رسانه ای ایجاد کرده است.

امور رسانه ای دفتر ریاست جمهوری منتخب با قدردانی از همه دست اندرکاران اطلاع رسانی کشور، ابراز امیدواری کرده به زودی شرایط مناسب برای حضور همکاران پرتلاش در محل استقرار موقت رییس جمهوری منتخب فراهم شود اما تا آن زمان پایگاه اطلاع رسانی با آدرس www.president92.ir امکان دریافت اخبار و تصاویر مربوط به دیدارها ، جلسات و فعالیتهای رییس جمهوری منتخب ملت ایران را برای همکاران محترم رسانه ای فراهم می سازد.
كد خبر : 552884 تاريخ :۱۳۹۲/۴/۳ امتیاز : محبوبیت :۱ پسندیدم گروه : سياسي جغرافیا : تهران حوزه : دولت منبع : نسیم سوژه : آغاز بكار دولت يازدهم انتشار : google bookmarks twitter
x
نام : اي-ميل :
 

کليه مطالب اين سايت متعلق به مجتمع رسانه اي اطلس بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است. براي مشاهده بهتر وبسايت از مرورگر فايرفاکس استفاده نماييد