اخبار آرشیوی

محمود مقامی

محمود مقامی در گفتگو با «نسیم»: در سریال "معمای شاه" در نقش مهدی عراقی که از یاران نزدیک امام خمینی(ره) بوده، ایفای نقش کرده‌ام/ طی مدت تصویربرداری فقط ۳۰ درصد سکانس‌های من در این سریال ضبط شده و فکر می‌کنم حداقل نیمه اول سال آینده را هم درگیر این کار باشم

محمود مقامی در این باره به «نسیم»، گفت: به غیر از تله فیلم «زبرجد» ساخته مجتبی اسدی پور به تازگی برای بازی در تله فیلمی به کارگردان مجید قلی زاده توافق کرده ام. بخش عمده این تله فیلم در یک مدرسه می گذرد و در آن نقش یک مدیر مدرسه را بازی می کنم.

این بازیگر به بازی خود در سریال "معمای شاه" به کارگردانی محمدرضا ورزی نیز اشاره کرد و افزود: در سریال «معمای شاه» در نقش مهدی عراقی که از یاران نزدیک امام خمینی(ره) بوده است ایفای نقش کرده ام. طی مدت فیلمبرداری فقط 30 درصد سکانسهای من در این سریال فیلمبرداری شده و فکر می کنم حداقل نیمه اول سال آینده را هم درگیر این سریال باشم.

مقامی تأکید کرد: برای بازی در این نقش سعی کردم مطالعاتی را درباره شهید عراقی داشته باشم به خصوص درباره خلق و خوی شخصیتی و منش رفتاری ایشان؛ ایشان از جمله معتمدان امام بودند که متاسفانه ترور شدند.

این بازیگر همچنین گفت: کیفیت پایین پیشنهادات سینمایی باعث شده است که بیشتر از سینما در تلویزیون باشم. این خوب نیست که می بینیم بعضا کیفیت برخی تله فیلمها از سناریوهای سینما بهتر است.

ارسال نظر

معضل تحریم یا فرصتی سودآور

پالایشگاه، راهکار دائمی بی‌اثر کردن تحریم میعانات گازی

جمعه؛ روز حرکت به سمت مسجد الاقصی

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس جمعه پیشِ‌رو را روز خیزش و حرکت ملت فلسطین به مسجد الاقصی برای پاسداری از آن اعلام کرد.

واردکنندگان کالاهای «ممنوعه» چگونه گمرک را دور زده‌اند؟

دوم تیرماه سال ۹۷ دولت ثبت سفارش و واردات بیش از ۱۴۰۰ قلم کالا را ممنوع اعلام کرد. اما بررسی‌ آمارهای گمرک ایران نشان می‌دهد اغلب کالاهای ممنوع شده در ماه‌های اخیر وارد کشور شده و به قانون جدید بی توجه بوده‌اند.

وکالت نباید انحصاری باشد

حجت الاسلام نوروزی سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به انحصار حرفه وکالت در کشور گفت: باید حضور حقوق‌دانان و فارغ التحصیلان حقوق مملکت، در مسائل حقوقی و قضایی کشور بیشتر شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین