اخبار آرشیوی

کنسرت موسیقی حسام‌الدین سراج در سالن همایشهای بین‌المللی برج میلاد

کنسرت موسیقی "وداع" به خوانندگی حسام‌الدین سراج و رهبر ارکستری محمد میرزمانی ساعت ۲۰ روزهای ۲۱ و ۲۲ آذر در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود/ مدیر اجرایی کنسرت: امیدوارم از این پس شاهد حضور پررنگ تر هنر موسیقی در مناسبت‌های مذهبی آن هم در طول سال باشیم

به گزارش «نسیم»، محمدحسن تفرشی، مدیر اجرایی کنسرت وداع درباره این اجرا گفت:
- این کنسرت به همت برج میلاد تهران و با مشارکت گروه هنری پنج با ارکستر بزرگ به خوانندگی حسام الدین سراج برگزار می شود.
- برگزاری چنین برنامه‌هایی در این سطح از کیفیت و کمیت ، نیازمند حمایت‌هایی از سوی نهادهای فرهنگی و اجتماعی است که در همین راستا برج میلاد تهران برای دومین سال در برگزاری این برنامه به بهترین شکل ممکن با در اختیار قرار دادن سالن اصلی و فضای تمرین و همچنین فراهم آوردن امکانات با ما مشارکت کرده است.
- امیدوارم باتوجه به تلاشهایی که سال گذشته و امسال در برگزاری "کنسرت وداع" صورت پذیرفته بعد از این شاهد حضور پررنگ تر هنر موسیقی در مناسبتهای مذهبی در طول سال باشیم و بیش از پیش از ظرفیت بالای موسیقی در انتقال و گسترش ارزشها و مفاهیم والای دینی بهره مند شویم.
- ارکستر بزرگ به مدیریت برادرم محمد حسین تفرشی از هم اکنون تمرینات خود را آغاز کرده به طوری که تا روز اجرا ارکستر 21 تمرین خود را خواهد گذراند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نگاهی به پدیده فقر و کارهای خیریه

قیمتِ کار خیر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر را باید جشنواره «تنوع و تکنیک» نامید؛ جشنواره‌ای که مهمترین ویژگی آن که گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه قوت آن و گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه ضعف آن می‌شد، همین «تنوع و تکنیک» بود!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین