اخبار آرشیوی

بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه کتاب

جانشین مدیرمسئول انتشارات ققنوس در گفتگو با «نسیم»: کتاب‌های تاریخی، ترجمه تفسیر کشاف، سیر ادیان جهان و فلسفه غرب از جمله موضوعات و عناوین غرفه ققنوس بودند که مورد توجه رهبر معظم انقلاب قرار گرفتند

مهدی حسین‌زادگان همچنین به «نسیم» گفت: رهبر معظم انقلاب در بازدید صبح امروز خود حدودا 10 دقیقه‌ای در غرفه بودند. سراغ ترجمه فارسی تفسیر کشاف را گرفتند و با دیدن کتاب سیر ادیان جهان، چند دقیقه‌ای در خصوص دین‌های مختلف صحبت کردند. آیت‌الله خامنه‌ای همچنین نظر ما را در خصوص میزان استقبال از نمایشگاه جویا شدند که آن را کم اعلام و علتش را هم افزایش قیمت و کتاب معرفی کردیم. در پایان بازدید ایشان نیز کتاب‌های ترجمه تفسیر کشاف و سیر ادیان جهان را به ایشان هدیه کردیم.

ارسال نظر

گزارش «نسیم آنلاین»: نخستین کسی که گفت بانک‌های ایرانی ورشکست هستند را بشناسید

چه کسی برای "ورشکستگی بانک‌ها" شایعه درست کرد؟

دولت آمریکا چشم خود را بر مسببین اقدامات تروریستی بسته و آشکارا آدرس غلط می دهد

سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به تصمیم دادگاه عالی آمریکا در تایید ایجاد محدودیت برای ورود اتباع ٦ کشور مسلمان به این کشور گفت:دولت آمریکا چشم خود را بر مسببین اصلی اقدامات تروریستی در آمریکا بسته و آشکارا آدرس غلط می دهد.

دولت بدون تفنگ تحقیر و سرانجام تسلیم خواهد شد/ ما به اصرار دولت‌ها وارد سازندگی شدیم

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تاکید بر اینکه یک دولت بدون تفنگ، توسط دشمنان تحقیر و سرانجام تسلیم خواهد شد،گفت: سپاه فعالیت اقتصادی و انتفاعی نمی‌کند، فعالیت‌های ما در عرصه محرومیت زدایی، سازندگی و خنثی سازی راهبردهای دشمن برای فشار اقتصادی به کشور است.

ممنوعیت سفر، آمریکا را امن‌تر نمی‌کند/ تنش‌زایی آمریکا در سوریه به نفع داعش است

محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران در توئیتر خود به رفع توقیف ممنوعیت مهاجرتی ترامپ و تنش‌زایی جدید آمریکا در سوریه واکنش نشان داد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

طبق اعلام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان صورت می‌گیرد
اعطای وام قرض‌الحسنه به دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین