اخبار آرشیوی

بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه کتاب

جانشین مدیرمسئول انتشارات ققنوس در گفتگو با «نسیم»: کتاب‌های تاریخی، ترجمه تفسیر کشاف، سیر ادیان جهان و فلسفه غرب از جمله موضوعات و عناوین غرفه ققنوس بودند که مورد توجه رهبر معظم انقلاب قرار گرفتند

مهدی حسین‌زادگان همچنین به «نسیم» گفت: رهبر معظم انقلاب در بازدید صبح امروز خود حدودا 10 دقیقه‌ای در غرفه بودند. سراغ ترجمه فارسی تفسیر کشاف را گرفتند و با دیدن کتاب سیر ادیان جهان، چند دقیقه‌ای در خصوص دین‌های مختلف صحبت کردند. آیت‌الله خامنه‌ای همچنین نظر ما را در خصوص میزان استقبال از نمایشگاه جویا شدند که آن را کم اعلام و علتش را هم افزایش قیمت و کتاب معرفی کردیم. در پایان بازدید ایشان نیز کتاب‌های ترجمه تفسیر کشاف و سیر ادیان جهان را به ایشان هدیه کردیم.

ارسال نظر

روایت تصویری از دلتنگی‌های یک شهر برای شهید مدافع حرم

ورود پیکر شهید حججی به کشور

چقدر گریه‌کن کهنه‌کار داری تو

گفتگویی شنیدنی و متفاوت با شاعران سرشناس کشور همراه با شعرخوانی و مقتل‌خوانی آن‌ها که در دهه اول محرم هر روز یک قسمت از آن در «نسیم آنلاین» منتشر خواهد شد. در این قسمت شعرخوانی، مقتل خوانی و گفتگویی با میلاد عرفانی را خواهید دید.

از سندسازی باشگاه تا 1 میلیارد و 150 میلیون پول گمشده

برنامه نود در گزارشی به ماجرای محرومیت باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی پرداخته است.

بوی اسرائیل به مشامم می‌رسه...

به بهانه همه پرسی در کردستان عراق و زمزمه های جدایی اقلیم کردستان، سکانس مذاکره شهید چمران با سرکرده تجزیه‌طلبان کردستان در فیلم "چ" در «نسیم آنلاین» منتشر شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین