اخبار آرشیوی

بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه کتاب

جانشین مدیرمسئول انتشارات ققنوس در گفتگو با «نسیم»: کتاب‌های تاریخی، ترجمه تفسیر کشاف، سیر ادیان جهان و فلسفه غرب از جمله موضوعات و عناوین غرفه ققنوس بودند که مورد توجه رهبر معظم انقلاب قرار گرفتند

مهدی حسین‌زادگان همچنین به «نسیم» گفت: رهبر معظم انقلاب در بازدید صبح امروز خود حدودا 10 دقیقه‌ای در غرفه بودند. سراغ ترجمه فارسی تفسیر کشاف را گرفتند و با دیدن کتاب سیر ادیان جهان، چند دقیقه‌ای در خصوص دین‌های مختلف صحبت کردند. آیت‌الله خامنه‌ای همچنین نظر ما را در خصوص میزان استقبال از نمایشگاه جویا شدند که آن را کم اعلام و علتش را هم افزایش قیمت و کتاب معرفی کردیم. در پایان بازدید ایشان نیز کتاب‌های ترجمه تفسیر کشاف و سیر ادیان جهان را به ایشان هدیه کردیم.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

«نسیم آنلاین» گزارش می‌دهد: باز هم نایاک، باز هم مذاکرات محرمانه

حضور دلال‌های ایرانی-آمریکایی این‌بار در منازعه ایران و آل‌سعود

شاگردان برانکو هم‌چنان برترین تیم ایرانی در آسیا/ استقلال به یک‌قدمی پرسپولیس رسید

شاگردان برانکو ایوانکوویچ همچنان عنوان برترین تیم باشگاهی ایران را در اختیار دارند.

دولت در اقتصاد مقاومتی موفق نبود/ نقش دولت در کاهش تورم آن چنان نیست که رئیس‌جمهور می‌گوید!

نقش دولت را در کاهش تورم آن چنان که رئیس محترم جمهور تاکید می‌کنند، موثر نمی‌دانم. متغیرهای کلان اقتصادی کشور، موفقیت دولت در بهبود مولفه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی را تایید نمی‌کند.

نگران امتیازهایی هستیم که دولت به آل‌سعود داده است/ دولت واقعیات منطقه را نمی‌شناسد

استاد دانشگاه تهران گفت: ارزیابی آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها این است که سعودی‌ها شانسی برای پیروزی ندارند اما رفتار خود کم‌بینانه و رفتار بسیار ضعیف، بودن فکر و بدون شناخت واقعیات دستگاه سیاست خارجی دولت تدبیر و امید؛ اجازه پیشروی‌های جدی را به سعودی‌ها داده و باید نگران این باشیم که دولت به اصلاح تدبیر و امید چه امتیازاتی را به سعودی‌ها داده و چه عقب‌نشینی‌هایی را نسبت به آن‌ها داشته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

در دیدار وزیر ارشاد با علی نصیریان مطرح شد؛
۳۰ پلاتو به زیرساخت‌های تئاتر کشور افزوده می‌شود
مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران خبر داد؛
حضور در ۴ نمایشگاه کتاب خارج از کشور در فروردین ۹۶
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین