آشناگر‌ در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد:

افزایش ۲.۵ برابری برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال جاری

عنوان

استاندار سمنان گفت: ما افزایش ۲.۵ برابری تولیدات و‌اقدامات در مبارزه با قاچاق کالا و‌ارز را در سطح استان داشتیم.

علیرضا آشناگر استاندار سمنان در گفت وگو با  خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اقدامات این استانداری در سال "۹۷" گفت: ما در حوزه امنیتی قدم های موثری برداشتیم؛ اتخاذ تصمیمات لازم از سوی شورای تامین استان در مواجه با مشکلات و معضلات مربوط به تجمعات و اعتراضات عمومی در صنوف سطح استان، حل و فصل مشکلات مربوط به صنف کامیونداران در چند مقطع سال ۹۷ می توان اشاره کرد.


وی افزود: ما همچنین افزایش ۲.۵ برابری اقدامات در مبارزه با قاچاق کالا و ارز را در سطح استان داشتیم و خوشبختانه در حوزه فرهنگی و اطلاع رسانی نسبت به سال گذشته توسط صداوسیمای استان و دیگر دستگاه های فرهنگی اقدامات موثری انجام گرفته است.

استاندار سمنان با بیان اینکه در حوزه اقتصادی برگزاری ۶ جلسه کارگروه تخصصی را در سطح استان داشتیم، تصریح کرد: ما همچنین برگزاری ۳۷ جلسه کارگروه تخصصی اشتغال و اتخاذ تصمیمات را در این رابطه داشتیم و در سال ۹۷ تعداد ۳۰ واحد عنوان اشتغال و ۸۳ نفر فعال شدند. در هفته دولت در سال ۹۷ تعداد ۵۷۸ عنوان پرورژه با اعتباری بالغ بر ۳۷۳ میلیارد تومان و پرورژه های عمرانی آغاز عملیات اجرایی تعداد ۷۳۰ عنوان پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۸۲ میلیارد تومان انجام گرفته است.

آشناگر با اشاره به اهداف کلان استان در سال ۹۸، یادآور شد: ما توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی استان را بر پایه محصولات پروتئینی  داریم، حمایت از طرح های دانش بنیان و فعالیت های مرتبط با توسعه اقتصاد دانش بنیان استان از جمله برنامه و اهداف ما در سال ۹۸ به شمار می رود.


استاندار سمنان تاکید کرد: در حوزه اشتغال روستایی هم اعطای تسهیلات ارزان قیمت اشتغال زایی روستایی به میزان ۲۵میلیارد ریال، ساماندهی وضعیت اداری و استخدامی دهیاران سطح استان، از  دیگر برنامه های کاری ما برای سال جدید است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
درخواست مجوز روحانی برای جبران خسارات سیل
اجازه رهبر انقلاب برای برداشت از صندوق توسعه ملی
دلار آمریکا حکم ارز قاچاق پیدا می‌کند
حذف دلار از معاملات خارجی +متن طرح نمایندگان مجلس
۵ اقدام لازم برای مقابله با سیاست جدید امریکا
هدف ترامپ از «تروریست» اعلام کردن «سپاه» چیست؟
تاملی بر انتخاب نام و شعار امسال
چرا سال «رونق تولید»؟