شفر: علاقه بسیاری به چلوکباب دارم/ هدفمان شاد کردن دل هواداران است

عنوان

سرمربی تیم فوتبال استقلال عنوان کرد علاقه زیادی به چلوکباب دارد.

وینفرد شفر در گفتگویی نوروزی با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در دوران حضورم در ایران هنگام عید دیدم که مردم ایرانی شور و شوق زیادی دارند و در خیابان ها به خرید می پردازند.

او ادامه داد: خیابان ها هنگام سال تحویل بسیار شلوغ و ایرانی ها بسیار خونگرم و خوب هستند.

سرمربی آلمانی استقلال بیان کرد: مردم برای شب عید گل می خرند، همیشه هنگام سال تحویل ایرانی ها نزد خانواده ام می روم و در کنار فرزندان و همسرم هستم.

سرمربی تیم فوتبال استقال پس از تمجید از غذا های ایرانی گفت: علاقه بسیاری به چلوکباب دارم.

شفر درباره دربی ۸۹ در فروردین ماه افزود: در ۳ دربی حضور داشتم که حاصل آن یک باخت، یک برد و یک مساوی بوده است. می دانم این بازی برای هواداران بسیار مهم است و همه بچه ها تلاش می کنند که دل هواداران را با برد خوشحال کنند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: البته نتیجه دربی قهرمانی را مشخص نمی کند ولی بچه های ما با روحیه خوبی که دارند تلاش می کنند دل هواداران را شاد کنند.


بیشتر بخوانید:

فغانی: جرأت نمی کنم در خانه فوتبال تماشا کنم!/ سال ۹۷ یکی از سال های پربار زندگی ام بود/ دروغ سیزده بلد نیستم

اوکتاویو: کباب و زرشک پلو را دوست دارم/ فوتبال ایران نباید متکی به یک نفر باشد/ رابطه خوبی با فدراسیون فوتبال و مردم ایران دارم

کیخا: به گذشته برگردم باز هم ژیمناستیک را انتخاب می کنم/ تولد پسرم بهترین عیدی از طرف خدا بود/ کسب سهمیه المپیک بزرگترین آرزویم است


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد