وخامت حال یک روحانی شیعه دربند رژیم آل خلیفه

عنوان

همسر دبیر کل جنبش وفاق بحرین در پیامی توئیتری نوشت یکی از افرادی که به همراه شیخ علی سلمان بازداشت شده و اکنون در زندان رژیم آل خلیفه است، شرایط جسمانی وخیمی دارد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، همسر دبیر کل جنبش وفاق بحرین در پیامی توئیتری نوشت: یکی از افرادی که به همراه شیخ علی سلمان بازداشت شده است، از بیماری روده بزرگ رنج می برد ولی از مراجعه به پزشک و درمان بیماری خود محروم است.

به گزارش پایگاه خبری مرآه البحرین، علیاء رضی همسر شیخ علی سلمان گفت: شیخ میرزا محروس یکی از افرادی که به همراه شیخ علی سلمان بازداشت شده است، در منطقه «عنبر الرموز» در زندان مرکزی جوّ به سر می برد و همچنان از مداوای بیماری خود محروم است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدا:

جریان‌های سیاسی به دشمن میدان ندهند

تعلل وزارت نفت دلیل توقف عرضه نفت در بورس

حسن خسروجردی گفت: با تسویه ارزی ممکن است در فرآیند بازگشت پول دچار مشکل شویم نه اینکه پول نفت به خزانه برنگردد. بخش خصوصی توانایی صادرات نفت را داشته و باید شرایط را برای آن فراهم کرد.

بوطیقای جمع و جور فیلم سازی اصغر فرهادی: انتخاب و گناهان کوچک دیگر

فیلمساز ما در همه می دانند در نقش یک کارگردان بین المللی با تفکر و شیوه منحصر به فرد  فیلسازی اش ظاهر شده است و فیلمی را ساخته است که ابدا ربطی به سینمای ملی ایران ندارد؛ کما اینکه خود فرهادی نیز ضمن نگه داری عناصری که جزء لاینفک سینمایش به حساب می آیند سعی در آدابته کردن سینمایش با سبک اسپانیایی ها کرده است

قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است

قاضی پور با اشاره به اشکالات اساسی لایحه حفاظت از خاک گفت: در این لایحه وظایف دستگاه‌های مرتبط به‌درستی مشخص نشده است و قانون شدن آن زمینه‌ساز فساد و افزایش پرونده‌های قضائی است. چرا سازمان حفاظت محیط‌زیست باید بدون حکم قضائی واحدهای تولیدی را پلمپ کند، مگر در قانون مراحل رسیدگی مشخص نشده است؟!

مهم‌ترین مطالب سرویس

مرگ انسانیت
می‌بینی ماریه؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین