مسی و پدرش به پولشویی در آرژانتین متهم شدند

عنوان

تهران- ایرنا- «لیونل مسی» فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا به همراه پدرش به پولشویی متهم شدند.

به گزارش ایرنا، روزنامه آرژانتینی «لا ناسیون» روز شنبه مدعی شد که بنیادی که به نام مسی ثبت شده است به طور غیرقانونی در اقدامات مرتبط با پولشویی دست داشته است.
علاوه بر این در گزارش مذکور آمده است که مبالغی که هر از گاهی به این بنیاد به عنوان اعانه داده می شده، برای اهداف خیرخواهانه ای که ادعا داشته، استفاده نمی کرده است.
ادعاهای مذکور توسط یکی از کارمندان این بنیاد مطرح شده است و بر همین اساس این پدر و پسر برای ارائه توضیحات و ادله خود در خصوص اتهامات به دادگاه فرا خوانده شده اند.
لازم به ذکر است اتهاماتی مشابه سال گذشته علیه مسی و پدرش مطرح شد؛ اتهاماتی که بر مبنای آن تحقیقاتی در خصوص مشارکت مسی در برنامه ای تحت عنوان «مسی و دوستان» که براساس آن تیم ملی آرژانتین در سرتاسر جهان بازی های دوستانه برگزار می کرد اما محل سرازیر شدن عواید حاصل از این بازی ها مشخص نبود، آغاز شد.
گفتنی است مسی در رابطه با اتهام مذکور مجرم شناخته نشد.
اتهامات اخیر در حالی مطرح شده است که مسی سال گذشته به دلیل فریب مالیاتی به مبلغ 4.1 میلیون یورو، به 21 ماه حبس محکوم شد که البته این حکم توسط دادگاه اسپانیا به جریمه نقدی 252هزار یورو یعنی مبلغ تقریبی 400 یورو به ازای هر روز محکومیت، تغییر پیدا کرد.
ورزشی**3991**9129

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نگاهی به پدیده فقر و کارهای خیریه

قیمتِ کار خیر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر را باید جشنواره «تنوع و تکنیک» نامید؛ جشنواره‌ای که مهمترین ویژگی آن که گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه قوت آن و گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه ضعف آن می‌شد، همین «تنوع و تکنیک» بود!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین