غیبت مربی تراکتورسازی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پدیده

عنوان

هیچ عضوی از کادر فنی تیم فوتبال تراکتورسازی در کنفرانس خبری پیش از مسابقه این تیم مقابل پدیده خراسان، پاسخگوی خبرنگاران نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، محمد تقوی مربی تیم فوتبال تراکتورسازی که قرار بود از ساعت 15 امروز (شنبه) در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پدیده شرکت کند، در این نشست غایب خواهد کرد.

دلیل غیبت مربی تراکتورسازان، عدم مطابقت ساعت پرواز این تیم با ساعت نشست خبری است و به این ترتیب، هیچ عضوی از کادر فنی تراکتورسازی پاسخگوی خبرنگاران نخواهد بود. کاروان تیم تراکتورسازی قرار است ساعت 16 امروز، تبریز را به مقصد مشهد مقدس ترک کنند.

دیدار تیم های پدیده خراسان و تراکتورسازی تبریز، از ساعت 19 فردا در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر در ورزشگاه امام رضا (ع) به مصاف هم می روند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام

دولت آمریکا روزی که از برجام خارج شد، 3هدف اصلی در مقابل ایران تعریف کرده بود که در هر 3 شکست خورده است. هدف نخست، ایجاد دوقطبی میان برنامه موشکی و منطقه‌ای و اقتصاد کشور و به دنبال آن درگیر کردن مردم و نظام و همچنین ایجاد درگیری درون نظام بر سر این موضوع بود.

چند نکته درباره جایگاه قانونی نظرات «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست­های کلی نظام»

وظیفه نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام و نظارت بر انطباق و عدم مغایرت مصوبات مجلس با آنها، به استناد بند 2 و ذیل اصل 110 قانون اساسی توسط مقام رهبری به «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام» تفویض شده است.

بازهم لیست سیاه

گروه ویژه اقدام مالی مهلت ایران برای اجرای اصلاحات مورد نظر این گروه را تا فوریه ۲۰۱۹ تمدید کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین