جودو قهرمانی جهان - باکو؛

بریمانلو قهرمان المپیک را ضربه فنی کرد/ صعود به نیمه نهایی

عنوان

جودوکار وزن ۷۳- کیلوگرم کشورمان در ادامه پیروزی‌های خود رقبایی از مولداوی و گرجستان را شکست داد و به جمع چهار جودوکار برتر این وزن راه یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، بریمانلو جودوکار وزن ۷۳- کیلوگرم کشورمان در چهارمین مبارزه خود برابر «ایلیان پاتکوویچ» از مولداوی به میدان رفت و در ثانیه ششم از دقیقه چهارم این مبارزه رقیب خود را ضربه فنی کرد و به مرحله بعد راه یافت.

بریمانلو برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی «لاشا شاداتوشیلی» نفر ششم رنکینگ جهانی و دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۶ برزیل را پیش رو داشت که در یک مبارزه برتر، این رقیب سرشناس را در ۱۳ ثانیه ضربه فنی کرد و به جمع چهار جودوکار برتر این وزن راه پیدا کرد. 

این نماینده کشورمان در اولین دیدار «کیم چول وانگ» از کره شمالی با رنکینگ ۱۰۸ دنیا را در ثانیه پایانی با ضربه فنی پیروز شد و سپس «ایشن امانوف» از قرقیزستان را نیز با ضربه فنی شکست داد و در ادامه نیز «تامی ماکیاس» از سوئد را از پیش رو برداشت.

وی برای صعود به دیدار نهایی «ان چانگریم» از کره جنوبی را پیش رو دارد. این کره ای نفر هفتم رنکنیگ جهانی، دارنده دو برنز جهان و نقره بازیهای آسیایی است. بریمانلو در جاکارتا به این رقیب باخته بود. 

رقابتهای جودو قهرمانی جهان که از روز پنجشنبه با حضور ۷۵۸ جودوکار از ۱۲۵ کشور در باکو آغاز شده، تا پنجم مهرماه ادامه خواهد داشت. 

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام

دولت آمریکا روزی که از برجام خارج شد، 3هدف اصلی در مقابل ایران تعریف کرده بود که در هر 3 شکست خورده است. هدف نخست، ایجاد دوقطبی میان برنامه موشکی و منطقه‌ای و اقتصاد کشور و به دنبال آن درگیر کردن مردم و نظام و همچنین ایجاد درگیری درون نظام بر سر این موضوع بود.

چند نکته درباره جایگاه قانونی نظرات «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست­های کلی نظام»

وظیفه نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام و نظارت بر انطباق و عدم مغایرت مصوبات مجلس با آنها، به استناد بند 2 و ذیل اصل 110 قانون اساسی توسط مقام رهبری به «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام» تفویض شده است.

بازهم لیست سیاه

گروه ویژه اقدام مالی مهلت ایران برای اجرای اصلاحات مورد نظر این گروه را تا فوریه ۲۰۱۹ تمدید کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین