سردار رحیمی خبر داد؛

پایان فعالیت مساجد و تکایا در ماه محرم از ساعت ۱۱ شب

عنوان

سردار رحیمی از لزوم اتمام فعالیت‌های مساجد و عزاداران حسینی در ساعت ۱۱ شب خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه مراسم کارگاه مسئولیت سایبری ویژه کسب و کار مجازی که به مدیریت فرهنگی و هنری منطقه ۸ شهرداری تهران در فرهنگسرای گلستان برگزار شد، در رابطه با نظارت بر فعالیت استارت آپ ها، گفت: انجام این کار در تمام دنیا مرسوم است و کشور ما نیز از این قائده محروم نخواهد بود.

وی افزود: پلیس نظارت خود را بر انجام تمام مشاغل موجود در کشور خواهد داشت و در این حوزه با افراد ناسالم و مسئله دار برخورد قاطع خود را انجام خواهد داد.

سردار رحیمی گفت: هر کسی که در کشور بتواند حتی یک شغل را ایجاد کند پلیس از وی حمایت خواهد کرد و در فضای استارت آپ ها پلیس به عنوان نهاد نظارتی وارد شده است و بر همین اساس ما به سه نهاد پلیس فتا، پلیس امنیت و اماکن و پلیس راهنمایی و رانندگی ماموریت هایی را واگذار کرده ایم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در ادامه گفت: طبق نظارت های ما در حوزه استار تاپ ها می بایست افراد سالم و با صلاحیت کامل وارد این فضا شوند و کسانی که قصد ضربه زدن به فضای کسب و کار در حوزه اقتصادی را دارند شناسایی شده و طبق قانون برخورد قاطع با آنها انجام خواهد شد.

وی افزود: همه ما به عنوان شهروند اعضای خانواده های خود و سرمایه هایمان را در این حوزه آورده ایم و قطعا یک فضای امن اقتصادی حاکم بر این فضا می بایست ایجاد شود تا کسانی که قصد اشتغال زایی و کسب درآمد را دارند با خیال راحت به انجام فعالیت های خود ادامه دهند.

سردار رحیمی در رابطه با فعالیت پلیس در ایام ماه محرم گفت: ۵ هزار مسجد، تکایا و حسینیه ها در رصد نظارت پلیس قرار دارند.

وی در ادامه افزود: با حضور همیاران عاشورایی که غالبا همه از بسیجیان و ماموران نیروی انتظامی هستند، مراسم عزاداری امام حسین (ع) در این اماکن برگزار خواهد شد و مردم بدانند که پلیس در کنار آنها حافظ امنیت و جانشان خواهد بود .

سردار رحیمی در پاسخ به مدت زمان فعالیت عزاداران حسینی در مساجد و تکایا و حسینه ها گفت: تمامی مراسمات عزاداری محرم در تمامی نقاط پایتخت بایستی تا ساعت ۱۱ شب تمام شود. بعد از این زمان هیچ مسجد تکیه و حسینیه ای در رابطه با عزاداری امام حسین (ع) نبایست فعالیتی را داشته باشند.

وی در پایان گفت: اقدامات ترافیکی و مراقبتی و انضباطی توسط پلیس به منظور برقراری هر چه بهتر مراسم عزاداری در ماه محرم انجام خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

ذبح حقوق مردم توسط دلالان در آشفته بازار توزیع ارز دولتی

تدبیر مفسده انگیز دولت در تنظیم بازار گوشت قرمز

قیمتِ کار خیر

اگر بخواهیم تعدادی از پدیده های اجتماعی پرتکرار و پررنگ سالهای اخیر را برشمریم، بدون شک «انجمن ها و گروه های خیریه» یکی از آنها خواهد بود. راه اندازی گروهها و انجمن های خیریه در نقاط مختلف کشور در سالهای اخیر یکی از پررنگ ترین کارهایی است که از سوی افرادِ مختلف صورت می گیرد.

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر را باید جشنواره «تنوع و تکنیک» نامید؛ جشنواره‌ای که مهمترین ویژگی آن که گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه قوت آن و گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه ضعف آن می‌شد، همین «تنوع و تکنیک» بود!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

ذبح حقوق مردم توسط دلالان در آشفته بازار توزیع ارز دولتی
تدبیر مفسده انگیز دولت در تنظیم بازار گوشت قرمز
تاملی درباب رسانه عدالتخواه و عدالتخواهی رسانه ای
عدالتخواهی یا نارضایتی‌سازی! مسئله این است
آخرین حربه موافقان افزایش حداقل سن ازدواج
اهانت به ۶۰۰ هزار بانوی ایرانی
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:
در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم
همه چیز درباره‌ ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی
دوربین مخفی در لواسان، بهشت آقازاده‌ها
نسیم آنلاین بررسی می‌کند
نان کانون وکلا در روغن آزمون وکالت
وقتی «عصرِ کلمه» کارکرد «کلمه» را می‌بلعد (۱)
استرسِ «فانِ» ما ایرانی‌ها
فارس گزارش می دهد
در جست و جوی مقصر بوی تهران!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین