سردار رحیمی خبر داد؛

پایان فعالیت مساجد و تکایا در ماه محرم از ساعت ۱۱ شب

عنوان

سردار رحیمی از لزوم اتمام فعالیت‌های مساجد و عزاداران حسینی در ساعت ۱۱ شب خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه مراسم کارگاه مسئولیت سایبری ویژه کسب و کار مجازی که به مدیریت فرهنگی و هنری منطقه ۸ شهرداری تهران در فرهنگسرای گلستان برگزار شد، در رابطه با نظارت بر فعالیت استارت آپ ها، گفت: انجام این کار در تمام دنیا مرسوم است و کشور ما نیز از این قائده محروم نخواهد بود.

وی افزود: پلیس نظارت خود را بر انجام تمام مشاغل موجود در کشور خواهد داشت و در این حوزه با افراد ناسالم و مسئله دار برخورد قاطع خود را انجام خواهد داد.

سردار رحیمی گفت: هر کسی که در کشور بتواند حتی یک شغل را ایجاد کند پلیس از وی حمایت خواهد کرد و در فضای استارت آپ ها پلیس به عنوان نهاد نظارتی وارد شده است و بر همین اساس ما به سه نهاد پلیس فتا، پلیس امنیت و اماکن و پلیس راهنمایی و رانندگی ماموریت هایی را واگذار کرده ایم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در ادامه گفت: طبق نظارت های ما در حوزه استار تاپ ها می بایست افراد سالم و با صلاحیت کامل وارد این فضا شوند و کسانی که قصد ضربه زدن به فضای کسب و کار در حوزه اقتصادی را دارند شناسایی شده و طبق قانون برخورد قاطع با آنها انجام خواهد شد.

وی افزود: همه ما به عنوان شهروند اعضای خانواده های خود و سرمایه هایمان را در این حوزه آورده ایم و قطعا یک فضای امن اقتصادی حاکم بر این فضا می بایست ایجاد شود تا کسانی که قصد اشتغال زایی و کسب درآمد را دارند با خیال راحت به انجام فعالیت های خود ادامه دهند.

سردار رحیمی در رابطه با فعالیت پلیس در ایام ماه محرم گفت: ۵ هزار مسجد، تکایا و حسینیه ها در رصد نظارت پلیس قرار دارند.

وی در ادامه افزود: با حضور همیاران عاشورایی که غالبا همه از بسیجیان و ماموران نیروی انتظامی هستند، مراسم عزاداری امام حسین (ع) در این اماکن برگزار خواهد شد و مردم بدانند که پلیس در کنار آنها حافظ امنیت و جانشان خواهد بود .

سردار رحیمی در پاسخ به مدت زمان فعالیت عزاداران حسینی در مساجد و تکایا و حسینه ها گفت: تمامی مراسمات عزاداری محرم در تمامی نقاط پایتخت بایستی تا ساعت ۱۱ شب تمام شود. بعد از این زمان هیچ مسجد تکیه و حسینیه ای در رابطه با عزاداری امام حسین (ع) نبایست فعالیتی را داشته باشند.

وی در پایان گفت: اقدامات ترافیکی و مراقبتی و انضباطی توسط پلیس به منظور برقراری هر چه بهتر مراسم عزاداری در ماه محرم انجام خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

از بی نیازی به حمایت تا بی اعتنایی به مخاطب

اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی

مشکلات امروز نتیجه اجرای سیاست‌های نیلی و دوستانش است

آقای نیلی باید پاسخگوی عملکرد خود در 5 سال اخیر باشند، ایشان توقع داشتند 100 درصد سیاست‌هایشان اجرا شود، در حالیکه 80-70 درصد سیاستهای فعلی اجرا شده نتیجه تصمیمات ایشان و دوستانشان است

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

عبدالله شهبازی مورخ و پژوهشگر در خصوص این گزارش بی‌بی‌سی درباره قحطی بزرگ در ایران نوشت:  دیروز انکار می‌کردند. حالا برای ترسانیدن ما مطرح می‌کنند.

قراردادهای فاینانس‌ سرکاری دولت روحانی

وزیر اقتصاد سوم دولت تدبیر و امید بعد از جلسه با هیات برزیلی اعلام کرد که برزیل یک خط اعتباری 1.5 میلیارد دلاری برای ایران در نظر گرفته است. این خبر خوبی است. ولی سابقه این اخبار در وزارت اقتصاد نشان می‌دهد که باید در مورد این خبر با احتیاط عمل کرد. چرا؟

مهم‌ترین مطالب سرویس

عدالتخواهی در بین جوان‌ها زنده‌ست
ده‌ونک؛ ماجرای قانون و انصاف!
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران مطرح کرد؛
پرداخت کمک هزینه ازدواج بدون محدودیت زمانی
رییس روابط عمومی انجمن داروسازان ایران خبر داد
حکم دیوان عدالت برای ضرورت اصلاح قراردادهای بیمه‌ها با داروخانه‌ها
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین