درودگر: مگر می‌توانند طلب سازمان لیگ فوتبال و باشگاه را ندهند؟

عنوان

مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران نسبت به طلب ۱۰۰ میلیارد تومانی این سازمان از شرکت‌های تبلیغات محیطی واکنش نشان داد.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از مطالبات ۱۰۰ میلیارد تومانی سازمان لیگ فوتبال ایران و باشگاه های کشورمان از شرکت های تبلیغات محیطی، صادق درودگر، مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران در گفتگویی بیان کرد که در صورتی که مطالبات سازمان لیگ و باشگاه ها از تبلیغات محیطی در ‏سال های گذشته پرداخت می شد، بخش زیادی از مشکلات باشگاه ها حل می شد. در حال حاضر بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان بابت ‏تبلیغات محیطی از سال های گذشته طلبکار هستیم که هنوز وصول نشده و اگر این پول بین باشگاه ها تقسیم می شد، ۹۰ درصد ‏مشکلات مالی باشگاه ها حل می شد.

برای پیگیری این موضوع و زمان پرداخت شدن این مبلغ هنگفت از سوی شرکت های تبلیغات محیطی با صادق درودگر تماس گرفتیم و او در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در این باره بیان کرد: شکایت هایی را انجام داده ایم و واحد حقوقی در حال پیگیری آن است. مگر می توانند پول سازمان لیگ و باشگاه ها را ندهند؟ از این خبر ها نیست و تا پایان این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

او افزود: از این فصل، تبلیغات محیطی توسط سازمان لیگ و به صورت مستقل انجام می شود و این طرح در هیئت رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به ثبت رسید. اگر مشکلی پیش نیاید، از امسال به طور مستقیم پول را می گیریم و به باشگاه ها می دهیم. مطمئن باشید در بدترین حالت از وضعیت کنونی بهتر است و باشگاه ها به حق شان می رسند.

درودگر درباره حضورش در تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: پس از استعفا از سمت مدیرعاملی، از حضور در باشگاه تراکتور هم استعفا کردم و در سازمان لیگ فعالیت می کنم.

گفتنی است، وضعیت مالی باشگاه های فوتبال ایران به غیر از تیم های خصوصی که در بحران به سر می برند، با تزریق پول تبلیغات محیطی و ... می توانند از بلاتکلیفی خارج شوند.


بیشتر بخوانید:درودگر: افتخار می کنم مدیرعامل تراکتورسازی شدم/ از کمیته بازاریابی کنار می روم

درودگر: استعفايم از سوى مالك باشگاه تراكتورسازى پذيرفته شد

بازهم خسارت سازمان لیگ به مجری تبلیغات محیطی!


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

شیران عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با نسیم

اجرای کامل برنامه اقدام FATF نفعی برای ایران ندارد

۱۰ نفر شهید و ۲۱ مجروح در حادثه تروریستی اهواز

معاون سیاسی استاندار خوزستان گفت: در پی حادثه صبح امروز رژه نیروهای مسلح در اهواز ۱۰ نفر کشته و ۲۱ نفر مجروح شدند.

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

در حالیکه مهدی پازوکی کارشناس اقتصادی، پیوستن به گروه ویژه اقدام مالی(FATF)را به نفع اقتصاد ایران می داند،اما مجید شاکری معتقد است:مشکل کشورها برای مبادله اقتصادی با ایرانFATF نیست.

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین