درودگر: مگر می‌توانند طلب سازمان لیگ فوتبال و باشگاه را ندهند؟

عنوان

مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران نسبت به طلب ۱۰۰ میلیارد تومانی این سازمان از شرکت‌های تبلیغات محیطی واکنش نشان داد.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از مطالبات ۱۰۰ میلیارد تومانی سازمان لیگ فوتبال ایران و باشگاه های کشورمان از شرکت های تبلیغات محیطی، صادق درودگر، مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران در گفتگویی بیان کرد که در صورتی که مطالبات سازمان لیگ و باشگاه ها از تبلیغات محیطی در ‏سال های گذشته پرداخت می شد، بخش زیادی از مشکلات باشگاه ها حل می شد. در حال حاضر بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان بابت ‏تبلیغات محیطی از سال های گذشته طلبکار هستیم که هنوز وصول نشده و اگر این پول بین باشگاه ها تقسیم می شد، ۹۰ درصد ‏مشکلات مالی باشگاه ها حل می شد.

برای پیگیری این موضوع و زمان پرداخت شدن این مبلغ هنگفت از سوی شرکت های تبلیغات محیطی با صادق درودگر تماس گرفتیم و او در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در این باره بیان کرد: شکایت هایی را انجام داده ایم و واحد حقوقی در حال پیگیری آن است. مگر می توانند پول سازمان لیگ و باشگاه ها را ندهند؟ از این خبر ها نیست و تا پایان این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

او افزود: از این فصل، تبلیغات محیطی توسط سازمان لیگ و به صورت مستقل انجام می شود و این طرح در هیئت رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به ثبت رسید. اگر مشکلی پیش نیاید، از امسال به طور مستقیم پول را می گیریم و به باشگاه ها می دهیم. مطمئن باشید در بدترین حالت از وضعیت کنونی بهتر است و باشگاه ها به حق شان می رسند.

درودگر درباره حضورش در تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: پس از استعفا از سمت مدیرعاملی، از حضور در باشگاه تراکتور هم استعفا کردم و در سازمان لیگ فعالیت می کنم.

گفتنی است، وضعیت مالی باشگاه های فوتبال ایران به غیر از تیم های خصوصی که در بحران به سر می برند، با تزریق پول تبلیغات محیطی و ... می توانند از بلاتکلیفی خارج شوند.


بیشتر بخوانید:درودگر: افتخار می کنم مدیرعامل تراکتورسازی شدم/ از کمیته بازاریابی کنار می روم

درودگر: استعفايم از سوى مالك باشگاه تراكتورسازى پذيرفته شد

بازهم خسارت سازمان لیگ به مجری تبلیغات محیطی!


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

چین همواره با تحریم‌های یکجانبه علیه ایران مخالف است

«گنگ شوانگ» سخنگوی وزارت خارجه چین به تشدید گمانه‌زنی رسانه‌های آمریکایی درباره اینکه دولت «دونالد ترامپ» درصدد پایان دادن به معافیت‌های تحریمی به خریداران نفت ایران است، واکنش نشان داده و مخالفت پکن با تحریم‌های واشنگتن علیه تهران را تکرار کرده است.

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد