درودگر: مگر می‌توانند طلب سازمان لیگ فوتبال و باشگاه را ندهند؟

عنوان

مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران نسبت به طلب ۱۰۰ میلیارد تومانی این سازمان از شرکت‌های تبلیغات محیطی واکنش نشان داد.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از مطالبات ۱۰۰ میلیارد تومانی سازمان لیگ فوتبال ایران و باشگاه های کشورمان از شرکت های تبلیغات محیطی، صادق درودگر، مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران در گفتگویی بیان کرد که در صورتی که مطالبات سازمان لیگ و باشگاه ها از تبلیغات محیطی در ‏سال های گذشته پرداخت می شد، بخش زیادی از مشکلات باشگاه ها حل می شد. در حال حاضر بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان بابت ‏تبلیغات محیطی از سال های گذشته طلبکار هستیم که هنوز وصول نشده و اگر این پول بین باشگاه ها تقسیم می شد، ۹۰ درصد ‏مشکلات مالی باشگاه ها حل می شد.

برای پیگیری این موضوع و زمان پرداخت شدن این مبلغ هنگفت از سوی شرکت های تبلیغات محیطی با صادق درودگر تماس گرفتیم و او در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در این باره بیان کرد: شکایت هایی را انجام داده ایم و واحد حقوقی در حال پیگیری آن است. مگر می توانند پول سازمان لیگ و باشگاه ها را ندهند؟ از این خبر ها نیست و تا پایان این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

او افزود: از این فصل، تبلیغات محیطی توسط سازمان لیگ و به صورت مستقل انجام می شود و این طرح در هیئت رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به ثبت رسید. اگر مشکلی پیش نیاید، از امسال به طور مستقیم پول را می گیریم و به باشگاه ها می دهیم. مطمئن باشید در بدترین حالت از وضعیت کنونی بهتر است و باشگاه ها به حق شان می رسند.

درودگر درباره حضورش در تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: پس از استعفا از سمت مدیرعاملی، از حضور در باشگاه تراکتور هم استعفا کردم و در سازمان لیگ فعالیت می کنم.

گفتنی است، وضعیت مالی باشگاه های فوتبال ایران به غیر از تیم های خصوصی که در بحران به سر می برند، با تزریق پول تبلیغات محیطی و ... می توانند از بلاتکلیفی خارج شوند.


بیشتر بخوانید:درودگر: افتخار می کنم مدیرعامل تراکتورسازی شدم/ از کمیته بازاریابی کنار می روم

درودگر: استعفايم از سوى مالك باشگاه تراكتورسازى پذيرفته شد

بازهم خسارت سازمان لیگ به مجری تبلیغات محیطی!


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

قراردادهای فاینانس‌ سرکاری دولت روحانی

وزیر اقتصاد سوم دولت تدبیر و امید بعد از جلسه با هیات برزیلی اعلام کرد که برزیل یک خط اعتباری 1.5 میلیارد دلاری برای ایران در نظر گرفته است. این خبر خوبی است. ولی سابقه این اخبار در وزارت اقتصاد نشان می‌دهد که باید در مورد این خبر با احتیاط عمل کرد. چرا؟

ده‌ونک؛ ماجرای قانون و انصاف!

این جمله‌ی «خب دانشگاه سند داره دیگه؛ میتونه تخلیه و تخریب کنه!» رو این روزا از زبون خیلی‌ها شنیدم. چجوری انقدر راحت میتونیم این جمله رو بگیم؟ داریم درمورد یه سری سازه و آوار صحبت نمی‌کنیم، داریم درمورد یه سری زندگی صحبت میکنیم!

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

رهبر انقلاب اعتمادبه‌نفس ورزشکارانِ جانباز و معلول به‌ویژه بانوان ورزشکار را در دفاع از ارزش‌های دینی و ملی خود، اقدامی بسیار برجسته و ستودنی خواندند و گفتند: پرچم‌داری کاروان ورزشی ایران به وسیله‌ی یک بانوی دارای حجاب چادر و یا اقامه‌ی نماز جماعت و حضور در نماز جمعه، به معنای ایستادن یک‌تنه در مقابل تهاجم بی‌بندوباری و ولنگاری روزافزون دنیا و کم نیاوردن در مقابل این هجوم است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین