درودگر: مگر می‌توانند طلب سازمان لیگ فوتبال و باشگاه را ندهند؟

عنوان

مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران نسبت به طلب ۱۰۰ میلیارد تومانی این سازمان از شرکت‌های تبلیغات محیطی واکنش نشان داد.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از مطالبات ۱۰۰ میلیارد تومانی سازمان لیگ فوتبال ایران و باشگاه های کشورمان از شرکت های تبلیغات محیطی، صادق درودگر، مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران در گفتگویی بیان کرد که در صورتی که مطالبات سازمان لیگ و باشگاه ها از تبلیغات محیطی در ‏سال های گذشته پرداخت می شد، بخش زیادی از مشکلات باشگاه ها حل می شد. در حال حاضر بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان بابت ‏تبلیغات محیطی از سال های گذشته طلبکار هستیم که هنوز وصول نشده و اگر این پول بین باشگاه ها تقسیم می شد، ۹۰ درصد ‏مشکلات مالی باشگاه ها حل می شد.

برای پیگیری این موضوع و زمان پرداخت شدن این مبلغ هنگفت از سوی شرکت های تبلیغات محیطی با صادق درودگر تماس گرفتیم و او در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در این باره بیان کرد: شکایت هایی را انجام داده ایم و واحد حقوقی در حال پیگیری آن است. مگر می توانند پول سازمان لیگ و باشگاه ها را ندهند؟ از این خبر ها نیست و تا پایان این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

او افزود: از این فصل، تبلیغات محیطی توسط سازمان لیگ و به صورت مستقل انجام می شود و این طرح در هیئت رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به ثبت رسید. اگر مشکلی پیش نیاید، از امسال به طور مستقیم پول را می گیریم و به باشگاه ها می دهیم. مطمئن باشید در بدترین حالت از وضعیت کنونی بهتر است و باشگاه ها به حق شان می رسند.

درودگر درباره حضورش در تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: پس از استعفا از سمت مدیرعاملی، از حضور در باشگاه تراکتور هم استعفا کردم و در سازمان لیگ فعالیت می کنم.

گفتنی است، وضعیت مالی باشگاه های فوتبال ایران به غیر از تیم های خصوصی که در بحران به سر می برند، با تزریق پول تبلیغات محیطی و ... می توانند از بلاتکلیفی خارج شوند.


بیشتر بخوانید:درودگر: افتخار می کنم مدیرعامل تراکتورسازی شدم/ از کمیته بازاریابی کنار می روم

درودگر: استعفايم از سوى مالك باشگاه تراكتورسازى پذيرفته شد

بازهم خسارت سازمان لیگ به مجری تبلیغات محیطی!


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

کاخ سفید دستاوردهای ترامپ را در بیانیه‌ای تشریح کرد

خروج از برجام و احیای تحریم‌های ضدایرانی

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین