سردار کارگر در مراسم نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت مطرح کرد

فراهم شدن زمینه تاسیس یک موزه انقلاب و جنگ برای هر استان

عنوان

سردار بهمن کارگر در مراسم نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت، ضمن قدردانی از مجاهدات‌های پیشکسوتان عرصه مقاومت، حفظ دستاوردهای پیشکسوتان دفاع مقدس را ضروری و اجتناب‌ناپذیر دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، در این مراسم گفت: اولین دوره آیین نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت سال گذشته برگزار شد و امسال نیز همزمان با برگزاری دومین دوره این مراسم، در سرتاسر کشور نیز نکوداشتی مشابه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برای حفظ دستاوردهای پیشکسوتان عرصه جهاد و مقاومت فعالیت های زیادی صورت گرفته که از جمله آنها می‌توان به تدوین تاریخ شفاهی به روایت پیشکسوتان دفاع مقدس اشاره کرد.

سردار کارگر در ادامه با اشاره به فعالیتهایی که هدف از آنها حفظ دستاوردهای دفاع مقدس بوده، اظهار کرد: در حال حاضر 15 موزه دفاع مقدس در سراسر کشور فعال است و زمینه فراهم شده تا به تعداد هر استان یک موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دایر گردد.

دکتر کارگر در ادامه بیان کرد: با یک کار جهادی در 3 سال، بیش از 2هزار کتاب در سه سطح الف، ب، ج در زمینه مقاومت و دفاع مقدس منتشر شد که امید می‌رود این فعالیتها روند رو به رشد خود را حفظ کند.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نگاهی به پدیده فقر و کارهای خیریه

قیمتِ کار خیر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر را باید جشنواره «تنوع و تکنیک» نامید؛ جشنواره‌ای که مهمترین ویژگی آن که گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه قوت آن و گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه ضعف آن می‌شد، همین «تنوع و تکنیک» بود!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین