بازی‌ای آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸-اندونزی؛

ملی پوش سوارکاری: فردا نتیجه بهتری در "درساژ" می‌گیرم/تمرکز اسبم بهم خورد

عنوان

لیتا سهیلاسهی گفـت: اسبم در آغاز نمایش خود، کمی تمرکزش را از دست داد و قطعا فردا عملکرد بهتری خواهم داشت.

به گزارش خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، لیتا سهیلاسهی سوارکار ملی پوش کشورمان که امروز در مرحله نخست مسابقات درساژ رقابت های آسیایی جاکارتا 2018، عنوان دوازدهم را به دست آورد، اظهار داشت: پیش از مسابقه امیدوار بودم به امتیاز ۷۰ برسم، اما شرایطی که در طول مسابقه پیش آمد، سبب شد که به این امتیاز نرسم.

او درباره شرایط مسابقه گفت: در میان ۲۷ شرکت کننده، من اولین نفری بودم که مسابقه دادم. معمولا در مسابقات، داوران در ابتدا حساسیت بیشتری نشان می دهند، زیرا هنوز از کیفیت مسابقه مطلع نیستند، اما هرچه مسابقه بیشتر طول بکشد، از سخت گیری داوران هم کاسته می شود.

اخبار و حواشی داغ مربوط به بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ را لحظه به لحظه در اینجا (بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸) دنبال کنید.

بانوی ملی پوش سوارکاری کشورمان افزود: اسبم در آغاز نمایش ، کمی تمرکزش را از دست داد و در رشته "درساژ" چنین اشتباهاتی سبب می شود، تا امتیازات زیادی از سوارکار کم شود.

سهی در پایان بیان کرد: البته با مسابقه امروز، شناخت بیشتری از محل مسابقه به دست آورده ام و قطعا فردا بهتر کار می کنم. امیدوارم با امتیازات فردا، راهی مرحله نهایی مسابقات شوم.


بیشتر بخوانید: پايان كار سواركار ايرانى با رتبه دوازدهم


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

از بی نیازی به حمایت تا بی اعتنایی به مخاطب

اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی

مشکلات امروز نتیجه اجرای سیاست‌های نیلی و دوستانش است

آقای نیلی باید پاسخگوی عملکرد خود در 5 سال اخیر باشند، ایشان توقع داشتند 100 درصد سیاست‌هایشان اجرا شود، در حالیکه 80-70 درصد سیاستهای فعلی اجرا شده نتیجه تصمیمات ایشان و دوستانشان است

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

عبدالله شهبازی مورخ و پژوهشگر در خصوص این گزارش بی‌بی‌سی درباره قحطی بزرگ در ایران نوشت:  دیروز انکار می‌کردند. حالا برای ترسانیدن ما مطرح می‌کنند.

قراردادهای فاینانس‌ سرکاری دولت روحانی

وزیر اقتصاد سوم دولت تدبیر و امید بعد از جلسه با هیات برزیلی اعلام کرد که برزیل یک خط اعتباری 1.5 میلیارد دلاری برای ایران در نظر گرفته است. این خبر خوبی است. ولی سابقه این اخبار در وزارت اقتصاد نشان می‌دهد که باید در مورد این خبر با احتیاط عمل کرد. چرا؟

مهم‌ترین مطالب سرویس

با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین