بازی‌ای آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸-اندونزی؛

ملی پوش سوارکاری: فردا نتیجه بهتری در "درساژ" می‌گیرم/تمرکز اسبم بهم خورد

عنوان

لیتا سهیلاسهی گفـت: اسبم در آغاز نمایش خود، کمی تمرکزش را از دست داد و قطعا فردا عملکرد بهتری خواهم داشت.

به گزارش خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، لیتا سهیلاسهی سوارکار ملی پوش کشورمان که امروز در مرحله نخست مسابقات درساژ رقابت های آسیایی جاکارتا 2018، عنوان دوازدهم را به دست آورد، اظهار داشت: پیش از مسابقه امیدوار بودم به امتیاز ۷۰ برسم، اما شرایطی که در طول مسابقه پیش آمد، سبب شد که به این امتیاز نرسم.

او درباره شرایط مسابقه گفت: در میان ۲۷ شرکت کننده، من اولین نفری بودم که مسابقه دادم. معمولا در مسابقات، داوران در ابتدا حساسیت بیشتری نشان می دهند، زیرا هنوز از کیفیت مسابقه مطلع نیستند، اما هرچه مسابقه بیشتر طول بکشد، از سخت گیری داوران هم کاسته می شود.

اخبار و حواشی داغ مربوط به بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ را لحظه به لحظه در اینجا (بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸) دنبال کنید.

بانوی ملی پوش سوارکاری کشورمان افزود: اسبم در آغاز نمایش ، کمی تمرکزش را از دست داد و در رشته "درساژ" چنین اشتباهاتی سبب می شود، تا امتیازات زیادی از سوارکار کم شود.

سهی در پایان بیان کرد: البته با مسابقه امروز، شناخت بیشتری از محل مسابقه به دست آورده ام و قطعا فردا بهتر کار می کنم. امیدوارم با امتیازات فردا، راهی مرحله نهایی مسابقات شوم.


بیشتر بخوانید: پايان كار سواركار ايرانى با رتبه دوازدهم


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

امضای الویری پای قانون نظارت استصوابی

«از قول من ذکر شده در مجلس اول در کمیسیون آیین‌نامه داخلی که من هم عضو آن کمیسیون بودم، نظارت استصوابی تصویب شده است، در حالی که اعلام می‌کنم اولاً من عضو کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس اول نبودم و دوم اینکه چنین موضوعی مربوط به این کمیسیون نیست و به قانون انتخابات مربوط است که در مجلس دوره چهارم مطرح شد».

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین