عيادت نمايندگان رئيس رسانه ملی از سيد ضياالدين درس و يدالله صمدی

عنوان

مديركل روابط عمومی و رييس مركز بهداشت و درمان سازمان صدا وسيما از دو هنرمند پيشكسوت سيد ضياالدين دری و يدالله صمدی در بيمارستان ابوعلی سينا شيراز عيادت كردند.

 به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومي صداوسيما، رنجبران مديركل روابط عمومي و دكتر حسيني رييس مركز بهداشت و درمان سازمان صدا وسيما به نمايندگي از رييس سازمان صدا وسيما به اتفاق سهرابي مديركل صدا وسيماي فارس صبح امروز در بيمارستان ابوعلي سيناي شيراز از دو هنرمند پيشكسوت سيد ضيا الدين دري و يدالله صمدي كه براي درمان در اين بيمارستان بستري هستند ملاقات و از نزديك در جريان روند درمان آنان قرار گرفتند.

 دكتر حسيني رييس مركز بهداشت و درمان سازمان صدا وسيما در گفتگوي تخصصي با پزشكان معالج اين هنرمندان ضمن اطلاع از روند درمان از اهتمام رييس سازمان به پيگيري مباحث درمان و سلامت هنرمندان پيشكسوت خبرداد و افزود: اين مركز خود را موظف به پيگيري مسائل درماني پيشكسوتان وهنرمندان مي داند.

رنجبران مديركل روابط عمومي سازمان صدا وسيما نيز در ديدار با خانواده آقايان دري و صمدي با اشاره به خدمات قابل توجه اين هنرمندان به هنر و فرهنگ اين مرزو بوم تصريح كرد: آثار تلويزيوني اثرگذار اين كارگردانان صاحب نام در ذهن مخاطبان ماندگار است و صدا وسيما قدردان تلاش تحسين برانگيز بزرگان فرهنگ و رسانه اين مرز و بوم از جمله آقايان دري و صمدي است و ضمن دعا براي سلامتي آنها پيگير روند درمان آنها خواهيم بود و گزارشي از اين ملاقات را تقديم رييس سازمان صدا وسيما خواهيم كرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

از بی نیازی به حمایت تا بی اعتنایی به مخاطب

اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی

مشکلات امروز نتیجه اجرای سیاست‌های نیلی و دوستانش است

آقای نیلی باید پاسخگوی عملکرد خود در 5 سال اخیر باشند، ایشان توقع داشتند 100 درصد سیاست‌هایشان اجرا شود، در حالیکه 80-70 درصد سیاستهای فعلی اجرا شده نتیجه تصمیمات ایشان و دوستانشان است

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

عبدالله شهبازی مورخ و پژوهشگر در خصوص این گزارش بی‌بی‌سی درباره قحطی بزرگ در ایران نوشت:  دیروز انکار می‌کردند. حالا برای ترسانیدن ما مطرح می‌کنند.

قراردادهای فاینانس‌ سرکاری دولت روحانی

وزیر اقتصاد سوم دولت تدبیر و امید بعد از جلسه با هیات برزیلی اعلام کرد که برزیل یک خط اعتباری 1.5 میلیارد دلاری برای ایران در نظر گرفته است. این خبر خوبی است. ولی سابقه این اخبار در وزارت اقتصاد نشان می‌دهد که باید در مورد این خبر با احتیاط عمل کرد. چرا؟

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی
چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟
قره باغی خواننده آهنگ «امریکا امریکا ننگ به نیرنگ تو»:
می‌خواهند به سرنوشت خاشقچی دچار شوم / اپرایی واقعی در راه است
حکایت اربعین 
مدل مدیریت اسلامی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین