عيادت نمايندگان رئيس رسانه ملی از سيد ضياالدين درس و يدالله صمدی

عنوان

مديركل روابط عمومی و رييس مركز بهداشت و درمان سازمان صدا وسيما از دو هنرمند پيشكسوت سيد ضياالدين دری و يدالله صمدی در بيمارستان ابوعلی سينا شيراز عيادت كردند.

 به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومي صداوسيما، رنجبران مديركل روابط عمومي و دكتر حسيني رييس مركز بهداشت و درمان سازمان صدا وسيما به نمايندگي از رييس سازمان صدا وسيما به اتفاق سهرابي مديركل صدا وسيماي فارس صبح امروز در بيمارستان ابوعلي سيناي شيراز از دو هنرمند پيشكسوت سيد ضيا الدين دري و يدالله صمدي كه براي درمان در اين بيمارستان بستري هستند ملاقات و از نزديك در جريان روند درمان آنان قرار گرفتند.

 دكتر حسيني رييس مركز بهداشت و درمان سازمان صدا وسيما در گفتگوي تخصصي با پزشكان معالج اين هنرمندان ضمن اطلاع از روند درمان از اهتمام رييس سازمان به پيگيري مباحث درمان و سلامت هنرمندان پيشكسوت خبرداد و افزود: اين مركز خود را موظف به پيگيري مسائل درماني پيشكسوتان وهنرمندان مي داند.

رنجبران مديركل روابط عمومي سازمان صدا وسيما نيز در ديدار با خانواده آقايان دري و صمدي با اشاره به خدمات قابل توجه اين هنرمندان به هنر و فرهنگ اين مرزو بوم تصريح كرد: آثار تلويزيوني اثرگذار اين كارگردانان صاحب نام در ذهن مخاطبان ماندگار است و صدا وسيما قدردان تلاش تحسين برانگيز بزرگان فرهنگ و رسانه اين مرز و بوم از جمله آقايان دري و صمدي است و ضمن دعا براي سلامتي آنها پيگير روند درمان آنها خواهيم بود و گزارشي از اين ملاقات را تقديم رييس سازمان صدا وسيما خواهيم كرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نگاهی به پدیده فقر و کارهای خیریه

قیمتِ کار خیر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر را باید جشنواره «تنوع و تکنیک» نامید؛ جشنواره‌ای که مهمترین ویژگی آن که گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه قوت آن و گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه ضعف آن می‌شد، همین «تنوع و تکنیک» بود!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین