عيادت نمايندگان رئيس رسانه ملی از سيد ضياالدين درس و يدالله صمدی

عنوان

مديركل روابط عمومی و رييس مركز بهداشت و درمان سازمان صدا وسيما از دو هنرمند پيشكسوت سيد ضياالدين دری و يدالله صمدی در بيمارستان ابوعلی سينا شيراز عيادت كردند.

 به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومي صداوسيما، رنجبران مديركل روابط عمومي و دكتر حسيني رييس مركز بهداشت و درمان سازمان صدا وسيما به نمايندگي از رييس سازمان صدا وسيما به اتفاق سهرابي مديركل صدا وسيماي فارس صبح امروز در بيمارستان ابوعلي سيناي شيراز از دو هنرمند پيشكسوت سيد ضيا الدين دري و يدالله صمدي كه براي درمان در اين بيمارستان بستري هستند ملاقات و از نزديك در جريان روند درمان آنان قرار گرفتند.

 دكتر حسيني رييس مركز بهداشت و درمان سازمان صدا وسيما در گفتگوي تخصصي با پزشكان معالج اين هنرمندان ضمن اطلاع از روند درمان از اهتمام رييس سازمان به پيگيري مباحث درمان و سلامت هنرمندان پيشكسوت خبرداد و افزود: اين مركز خود را موظف به پيگيري مسائل درماني پيشكسوتان وهنرمندان مي داند.

رنجبران مديركل روابط عمومي سازمان صدا وسيما نيز در ديدار با خانواده آقايان دري و صمدي با اشاره به خدمات قابل توجه اين هنرمندان به هنر و فرهنگ اين مرزو بوم تصريح كرد: آثار تلويزيوني اثرگذار اين كارگردانان صاحب نام در ذهن مخاطبان ماندگار است و صدا وسيما قدردان تلاش تحسين برانگيز بزرگان فرهنگ و رسانه اين مرز و بوم از جمله آقايان دري و صمدي است و ضمن دعا براي سلامتي آنها پيگير روند درمان آنها خواهيم بود و گزارشي از اين ملاقات را تقديم رييس سازمان صدا وسيما خواهيم كرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

امضای الویری پای قانون نظارت استصوابی

«از قول من ذکر شده در مجلس اول در کمیسیون آیین‌نامه داخلی که من هم عضو آن کمیسیون بودم، نظارت استصوابی تصویب شده است، در حالی که اعلام می‌کنم اولاً من عضو کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس اول نبودم و دوم اینکه چنین موضوعی مربوط به این کمیسیون نیست و به قانون انتخابات مربوط است که در مجلس دوره چهارم مطرح شد».

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی به آخرین فیلم حمید نعمت‌الله
«شعله ور»؛ حقارت، حسادت، جنایت
واکنش روزنامه جام جم به اقدام بازیگر سریال پدر
در حاشیه حاشیه‌سازی‌های اینستاگرامی یک نوبازیگر
مؤدب در نشست ناشران دربارۀ مسئله فلسطین و رژیم صهیونیستی:
باید از مسائل داخلی به موضوعات بین‌المللی برسیم     
نگاهی به فیلم ابوقریب
«ابوقریب»؛ یک اکشن واقعی ایرانی!
مروری بر کارنامه «حسن رحیم پور ازغدی»؛
فرزندِ حوزه که پیشگام نقد مشفقانه حوزه شد
اقناع افکار عمومی پیش نیاز سیاست‌های منطقه‌ای
راهکارهای ایران دربرابر معامله قرن
وسایل دیجیتال ما را گرفتار بدترین نوعِ تربیت فرزند کرده‌اند
آن گوشی لعنتی‌ را بنداز کنار!
درباره‌ی اعتراضِ استاد رحیم‌پور ازغدی به سکولاریسمِ حوزوی:
تولّدِ سکولاریسم از حوزه‌ی غیرِ انقلابی
به بهانه روز عرفه و کاهش ۵۰درصدی زائران ایرانی عتبات
تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین