سی‌ان‌ان مکالمه صوتی ترامپ و وکیلش برای پرداخت پول به مدل نشریات غیراخلافی را منتشر کرد

عنوان

سی ان ان یک مکالمه صوتی بین رئیس جمهور آمریکا و وکیل سابقش را درباره پرداخت پول به یک زن که متهم به داشتن رابطه نامشروع با ترامپ بوده است، پخش کرده است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، سی ان ان به یک فایل صوتی دست یافته و روز سه شنبه این فایل صوتی را که مربوط به گفتگوی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و مایکل کوهن وکیل سابقش درباره پرداخت پول به زنی که ظاهرا با رئیس جمهور آمریکا رابطه نامشروع داشته، بوده است، منتشر و پخش کرده است.

بر اساس این گزارش، گفتگوی ترامپ و کوهن گزارش های اولیه منتشر شده درباره روابط نامشروع رئیس جمهور آمریکا با کارن مک دوگال مدل سایت های مستهجن جنسی را تایید کرده است. این گفتگو در سپتامبر 2016 میلادی انجام شده است.

کوهن به طور مخفیانه این مکالمه را ضبط کرده است. در این گفتگو وکیل سابق ترامپ می گوید که "ما مجبور به پرداخت پول هستیم." و ترامپ نیز به او می گوید: "نقدا پرداخت کنید."

رودی جولیانی وکیل شخصی ترامپ نیز پیش از این وجود چنین نواری شامل گفتگوی ترامپ و کوهن را تایید کرده است.

نخستین بار روزنامه نیویورک تایمز در روز جمعه وجود نوار گفتگوی ترامپ و کوهن را فاش کرده و نوشت: آنها درباره پرداخت پول به مک دوگال صحبت کرده اند.

مک دوگال ادعا کرده است که در سال 2006 میلادی با ترامپ رابطه داشته است.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

چین همواره با تحریم‌های یکجانبه علیه ایران مخالف است

«گنگ شوانگ» سخنگوی وزارت خارجه چین به تشدید گمانه‌زنی رسانه‌های آمریکایی درباره اینکه دولت «دونالد ترامپ» درصدد پایان دادن به معافیت‌های تحریمی به خریداران نفت ایران است، واکنش نشان داده و مخالفت پکن با تحریم‌های واشنگتن علیه تهران را تکرار کرده است.

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
رسمیت یافتن اشغال‌گری از سوی ترامپ؛
«جولان» انتخاباتی