سی‌ان‌ان مکالمه صوتی ترامپ و وکیلش برای پرداخت پول به مدل نشریات غیراخلافی را منتشر کرد

عنوان

سی ان ان یک مکالمه صوتی بین رئیس جمهور آمریکا و وکیل سابقش را درباره پرداخت پول به یک زن که متهم به داشتن رابطه نامشروع با ترامپ بوده است، پخش کرده است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، سی ان ان به یک فایل صوتی دست یافته و روز سه شنبه این فایل صوتی را که مربوط به گفتگوی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و مایکل کوهن وکیل سابقش درباره پرداخت پول به زنی که ظاهرا با رئیس جمهور آمریکا رابطه نامشروع داشته، بوده است، منتشر و پخش کرده است.

بر اساس این گزارش، گفتگوی ترامپ و کوهن گزارش های اولیه منتشر شده درباره روابط نامشروع رئیس جمهور آمریکا با کارن مک دوگال مدل سایت های مستهجن جنسی را تایید کرده است. این گفتگو در سپتامبر 2016 میلادی انجام شده است.

کوهن به طور مخفیانه این مکالمه را ضبط کرده است. در این گفتگو وکیل سابق ترامپ می گوید که "ما مجبور به پرداخت پول هستیم." و ترامپ نیز به او می گوید: "نقدا پرداخت کنید."

رودی جولیانی وکیل شخصی ترامپ نیز پیش از این وجود چنین نواری شامل گفتگوی ترامپ و کوهن را تایید کرده است.

نخستین بار روزنامه نیویورک تایمز در روز جمعه وجود نوار گفتگوی ترامپ و کوهن را فاش کرده و نوشت: آنها درباره پرداخت پول به مک دوگال صحبت کرده اند.

مک دوگال ادعا کرده است که در سال 2006 میلادی با ترامپ رابطه داشته است.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین