مصدومیت سهرابیان در تمرین استقلال

عنوان

مدافع استقلال در جریان تمرین امروز (دوشنبه) این تیم مصدوم شد و نتوانست به تمرین خود ادامه‌ دهد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، تمرین آبی‌های پایتخت در نخستین روز این تیم پس از بازگشت به تهران در ورزشگاه نوبنیاد برگزار شد. در این تمرین 21 بازیکن استقلال زیر نظر وینفرد شفر ، بیژن طاهری، میگل کولی و اشکان نامداری تمرین کردند.

بازیکنان استقلال ابتدا با دویدن آرام، گرم کردند و سپس بدنسازی انجام دادند. آنها پس از آن به پاسکاری‌های تک ضرب پرداختند.

مرتضی آقاخان، وریا غفوری، میثم تیموری و علی کریمی مهم‌ترین غایبان تمرین امروز (دوشنبه) استقلال بودند.

سپس بازیکنان زیر نظر وینفرد شفر و میگل کولی کارهای ترکیبی را در دستور کار خود قرار دادند و همچنین جیری ساناک باز هم در تمرین استقلالی‌ها حاضر نشد.

 آرمین سهرابیان، مدافع استقلال در ابتدای تمرین مصدوم شد و نتوانست به تمرین خود ادامه‌ دهد. همچنین نصرالله عبداللهی، سرپرست استقلال اعلام کرد که فردا (سه‌شنبه) تیام به تهران می‌آید تا در تمرین آبی‌ها شرکت کند.

آبی‌ها بعد از انجام کارهای ترکیبی تمرین خود را به پایان رساندند.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

گزارش نسیم آنلاین از یک راهکار مقابله با تحریم نفت

انحصار طلبی وزارت نفت، مانع اصلی فروش نفت در بورس

هیئت سکولار را سفارت انگلیس قمه و قیمه می‌دهد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی یکی از مهم‌ترین اصول هیئتی و مذهبی بودن را تبعیت از اصول اهل‌بیت(ع) از جمله دستگیری از نیازمندان دانست.

پشت پرده همراهی العبادی با تحریم ایران چیست؟

وضعیت این دو بلوک به ترتیبی است که هیچ‌کدام به‌تنهایی نمی‌توانند فراکسیون اکثریت را در مجلس تشکیل دهند؛ اما در صورت ائتلاف با فهرست انتخاباتی «نصر» به اکثریت در مجلس دست‌یافته و نخست‌وزیر را معرفی می‌کنند. حیدر العبادی نیز سعی می‌کند پست نخست‌وزیری را همچنان حفظ کرده و در صورت قبول این پیش‌شرط توسط هر یک از دو بلوک پیش‌گفته با آنان وارد مذاکره و تعامل شود.

هدف از جنگ ۳۳ روزه ریشه‌دار کردن رژیم‌صهیونیستی در منطقه بود

دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر اینکه هدف از جنگ ۳۳ روزه تحقق اهداف آمریکا در زمان جرج بوش بود، افزود: قصد آمریکا این بود که اسرائیل را در منطقه ریشه‌دارتر کند، اما با پیروزی مقاومت این طرح شکست خورد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین