مصدومیت سهرابیان در تمرین استقلال

عنوان

مدافع استقلال در جریان تمرین امروز (دوشنبه) این تیم مصدوم شد و نتوانست به تمرین خود ادامه‌ دهد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، تمرین آبی‌های پایتخت در نخستین روز این تیم پس از بازگشت به تهران در ورزشگاه نوبنیاد برگزار شد. در این تمرین 21 بازیکن استقلال زیر نظر وینفرد شفر ، بیژن طاهری، میگل کولی و اشکان نامداری تمرین کردند.

بازیکنان استقلال ابتدا با دویدن آرام، گرم کردند و سپس بدنسازی انجام دادند. آنها پس از آن به پاسکاری‌های تک ضرب پرداختند.

مرتضی آقاخان، وریا غفوری، میثم تیموری و علی کریمی مهم‌ترین غایبان تمرین امروز (دوشنبه) استقلال بودند.

سپس بازیکنان زیر نظر وینفرد شفر و میگل کولی کارهای ترکیبی را در دستور کار خود قرار دادند و همچنین جیری ساناک باز هم در تمرین استقلالی‌ها حاضر نشد.

 آرمین سهرابیان، مدافع استقلال در ابتدای تمرین مصدوم شد و نتوانست به تمرین خود ادامه‌ دهد. همچنین نصرالله عبداللهی، سرپرست استقلال اعلام کرد که فردا (سه‌شنبه) تیام به تهران می‌آید تا در تمرین آبی‌ها شرکت کند.

آبی‌ها بعد از انجام کارهای ترکیبی تمرین خود را به پایان رساندند.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی (۲)

خودکفایی و استقلال اقتصادی لازمه فعالیت‌های فرهنگی

شرح حدیث رهبر انقلاب درباره ریاست‌طلبی/ نباید دنبال ریاست بدویم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: برخی‌ها برای نمایندگی مجلس خودشان را می‌کُشند؛ اگر راه پیدا نکنند یا صلاحیّتش را تأیید نکنند یا رأی نیاورد، خودش را به آب و آتش و در و دیوار می‌زند که چرا نشد؛ این عقل و تدبیر نیست.

۲۰ درصد مشکلات اقتصادی تحت تاثیر تحریم‌هاست

لطفعلی بخشی، اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه علامه درباره اقتصاد ایران در سال 98 به «نود اقتصادی» گفت سال آینده از لحاظ اقتصادی سال دشواری خواهد بود، شاید بتوان گفت که سال 1398 سخت ترین سال چند دهه اخیر کشور ما از لحاظ اقتصادی باشد.

نسبت اصلاح طلبان و روحانی در ششمین سال دولت تدبیر و امید!

اصلاح طلبان نباید از تبعات تصمیمی که در حمایت از روحانی در سال ۹۲ و 96 اتخاذ کردند، شانه خالی کنند و باید مسئولیت این حمایت را بپذیرند اگر دست اصلاح طلبان پشت روحانی نبود، معلوم نبود آیا دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی می‌توانست راهی پاستور شود یا خیر. از سوی دیگر موضوعی که اصلاح طلبان را به انتقاد از عملکرد روحانی وادار می کند پیش رو بودن دو انتخابات مهم است. انتخابات مجلس در سال 98 و انتخابات ریاست جمهوری 1400.

مهم‌ترین مطالب سرویس

حضور در تورنمنت‌ها به هماهنگی در مسیر جام جهانی به تیم ملی کمک کند
شمسایی: تنها نامی از فوتسال باقی مانده است / یک نفر همیشه بین بازیکنان تفرقه و اختلاف می‌اندازد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین