حسین نوری: تابع تصمیم کادر فنی تیم ملی هستم/ در هر تورنمنتی که لازم است شرکت می‌کنم

عنوان

دارنده مدال برنز کشتی جهان گفت: تابع تصمیم کادر فنی تیم ملی هستم و در هر تورنمنتی که لازم است شرکت می‌کنم.

حسین نوری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: پس از شرکت در رقابت های انتخابی در حال حاضر در سومین مرحله از اردوی آمادگی هستیم تا خود را برای شرکت در بازی های آسیایی جاکارتا آماده کنیم.

وی ادامه داد: مصدومیت جزئی از کشتی است و در هرحال باید با آنها ساخت و من هم تمرینات خود را برای شرکت در مسابقات پیش رو به شکل مناسبی دنبال می کنم.

دارنده مدال برنز کشتی جهان تصریح کرد: برای شرکت در مسابقات پیش رو تابع تصمیم کادر فنی هستیم و در هر تورنمنتی صلاح باشد حضور می یابم و می خواهم در صورت حضور در بازی های آسیایی و رقابت های جهانی عملکرد خوبی داشته باشم.

دارنده مدال طلای آسیا خاطرنشان کرد: وظیفه ما کشتی گرفتن است و با تمام وجود برای خوشحالی مردم و کسب افتخار برای ایران تلاش می کنیم و انتظار داریم وزارت ورزش و جوانان نیز کسری پاداش مدال آوران کشتی را در آستانه دو مسابقه مهم پرداخت کند که امیدوارم این امر محقق شود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

شکست تل آویو در ربایش فرمانده قسام

مقاومت به سادگی تن به آتش‌بس نمی‌دهد؛ تبادل اسرا چالش بزرگ نتانیاهو

۶ ایراد شریعتمداری به اظهارات عجیب ظریف

اظهارات دیروز آقای ظریف در دفاع از پیوستن ایران به گروه اقدام مالی FATF بلافاصله با عنوان «در ایران پولشویی گسترده انجام می‌شود»! به تیتر اول خبرگزاری‌های آمریکایی و اروپایی و سایت‌های خبری ضدانقلاب تبدیل شد که ‌اشاره به چند نکته و مطالبه پاسخ ایشان ضروریست.

از ترور قاسم سلیمانی تا اخلال در اقتصاد ایران

آنها عملیاتی مثل افشای اموال پنهانی سپاه قدس در سراسر جهان، ایجاد حساب های کاربری جعلی به زبان فارسی برای دامن زدن به اغتشاشات در ایران، تامین مالی گروه های ایرانی مخالف دولت و ایراد اتهام های علنی علیه مقامات ایرانی برای ایجاد شکاف میان آنان را طرح ریزی کردند.

ممنوعیت ازدواج دختران زیر ۱۶ سال خلاف شرع است/ تصویب فوریت طرح هیجانی بود

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به طرح افزایش حداقل سن ازدواج دختران گفت:«ممنوعیت ازدواج دختران زیر ۱۶ سال خلاف شرع است و تصویب یک فرویت بررسی طرح اصلاح قانونی مدنی یک کار هیجانی بود».

مهم‌ترین مطالب سرویس

با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین