حسین نوری: تابع تصمیم کادر فنی تیم ملی هستم/ در هر تورنمنتی که لازم است شرکت می‌کنم

عنوان

دارنده مدال برنز کشتی جهان گفت: تابع تصمیم کادر فنی تیم ملی هستم و در هر تورنمنتی که لازم است شرکت می‌کنم.

حسین نوری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: پس از شرکت در رقابت های انتخابی در حال حاضر در سومین مرحله از اردوی آمادگی هستیم تا خود را برای شرکت در بازی های آسیایی جاکارتا آماده کنیم.

وی ادامه داد: مصدومیت جزئی از کشتی است و در هرحال باید با آنها ساخت و من هم تمرینات خود را برای شرکت در مسابقات پیش رو به شکل مناسبی دنبال می کنم.

دارنده مدال برنز کشتی جهان تصریح کرد: برای شرکت در مسابقات پیش رو تابع تصمیم کادر فنی هستیم و در هر تورنمنتی صلاح باشد حضور می یابم و می خواهم در صورت حضور در بازی های آسیایی و رقابت های جهانی عملکرد خوبی داشته باشم.

دارنده مدال طلای آسیا خاطرنشان کرد: وظیفه ما کشتی گرفتن است و با تمام وجود برای خوشحالی مردم و کسب افتخار برای ایران تلاش می کنیم و انتظار داریم وزارت ورزش و جوانان نیز کسری پاداش مدال آوران کشتی را در آستانه دو مسابقه مهم پرداخت کند که امیدوارم این امر محقق شود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در یک مناظره تلویزیونی بررسی شد؛اماواگرهای الحاق ایران به گروه ویژه اقدام

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین