حسین نوری: تابع تصمیم کادر فنی تیم ملی هستم/ در هر تورنمنتی که لازم است شرکت می‌کنم

عنوان

دارنده مدال برنز کشتی جهان گفت: تابع تصمیم کادر فنی تیم ملی هستم و در هر تورنمنتی که لازم است شرکت می‌کنم.

حسین نوری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: پس از شرکت در رقابت های انتخابی در حال حاضر در سومین مرحله از اردوی آمادگی هستیم تا خود را برای شرکت در بازی های آسیایی جاکارتا آماده کنیم.

وی ادامه داد: مصدومیت جزئی از کشتی است و در هرحال باید با آنها ساخت و من هم تمرینات خود را برای شرکت در مسابقات پیش رو به شکل مناسبی دنبال می کنم.

دارنده مدال برنز کشتی جهان تصریح کرد: برای شرکت در مسابقات پیش رو تابع تصمیم کادر فنی هستیم و در هر تورنمنتی صلاح باشد حضور می یابم و می خواهم در صورت حضور در بازی های آسیایی و رقابت های جهانی عملکرد خوبی داشته باشم.

دارنده مدال طلای آسیا خاطرنشان کرد: وظیفه ما کشتی گرفتن است و با تمام وجود برای خوشحالی مردم و کسب افتخار برای ایران تلاش می کنیم و انتظار داریم وزارت ورزش و جوانان نیز کسری پاداش مدال آوران کشتی را در آستانه دو مسابقه مهم پرداخت کند که امیدوارم این امر محقق شود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

ترمیم کابینه منجر به انسجام در رویکرد اقتصادی می‌شود

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

مدیر عامل اسبق شرکت مهندسی آب و فاصلاب کشور، شکل نگرفتن فرهنگ مناسب مصرف برق در کشور، پایین بودن قیمت برق در ایران نسبت به کشورهای همسایه و عدم توسعه ظرفیت‌های نیروگاهی متناسب با نیاز کشور را از جمله دلایل مهم قطعی‌های پرشمار اخیر برق در کشور برشمرد.

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی متفاوت به کشورهای شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
به وقت جام - قسمت ششم: فرانسه
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین