مجید حسینی بهترین بازیکن دیدار ایران و اسپانیا + امتیاز بازیکنان دو تیم

عنوان

سایت یورو اسپورت مجید حسینی را به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیم های ایران و اسپانیا انتخاب کرد.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تیم ملی فوتبال کشورمان شب گذشته در دومین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی 2018 در حالی با یک گل مقابل اسپانیا شکست خورد که سعی داشت در نیمه اول با ارائه یک بازی تدافعی و بسته مانع گلزنی ستاره های اسپانیا شود.
سایت یورو اسپورت ضمن تمجید از کار دفاعی ایران مجید حسینی را به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب کرد.
این سایت می نویسد: این عنوان (بهترین بازیکن زمین) می توانست به هر یک از مدافعان دیگر تعلق بگیرد.اما این حسینی بود که به نظر می رسید همواره در تمام صحنه های حساس حضور دارد.
یورو اسپورت در ادامه به بازیکنان دو تیم نمره داده است. نکته جالب توجه در این نمرات این است که هیچ یک از بازیکنان اسپانیا بیشتر 7 نگرفته اند در حالی که چند بازیکن از کشورمان نمره 8 کسب کرده اند.
نمرات بازیکنان دو تیم از نگاه یورو اسپورت به ترتیب زیر است:
ایران: بیرانوند 7، رامین رضاییان 8، حسینی 8، پورعلی گنجی 7، حاجی صفی 8، عزت الهی 7، امید ابراهیمی 7، کریم انصاری فرد 6، مهدی طارمی 7، امیری 7، آزمونه 8.
تعویضی ها : محمدی 6، جهانبخش 6، قدوس 6
اسپانيا: د خيا 6 ، كارواخال 7 ، پيكه 6 ، راموس 6 ، ألبا 5 ، انييستا 5 ، بوسكتس 6 ، سيلوا 5 ، ايسكو 7 ، لوكاس وازكز 5 ، كاستا 7.
تعویضی ها: كوكه 6 ، آسنسيو 6 ، رودريگو

بیشتر بخوانید:

اشک هاى شاگردان کى روش در بازى مقابل اسپانیا

پیراهن راموس در دستان انصاری فرد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در یک مناظره تلویزیونی بررسی شد؛اماواگرهای الحاق ایران به گروه ویژه اقدام

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین