مجید حسینی بهترین بازیکن دیدار ایران و اسپانیا + امتیاز بازیکنان دو تیم

عنوان

سایت یورو اسپورت مجید حسینی را به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیم های ایران و اسپانیا انتخاب کرد.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تیم ملی فوتبال کشورمان شب گذشته در دومین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی 2018 در حالی با یک گل مقابل اسپانیا شکست خورد که سعی داشت در نیمه اول با ارائه یک بازی تدافعی و بسته مانع گلزنی ستاره های اسپانیا شود.
سایت یورو اسپورت ضمن تمجید از کار دفاعی ایران مجید حسینی را به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب کرد.
این سایت می نویسد: این عنوان (بهترین بازیکن زمین) می توانست به هر یک از مدافعان دیگر تعلق بگیرد.اما این حسینی بود که به نظر می رسید همواره در تمام صحنه های حساس حضور دارد.
یورو اسپورت در ادامه به بازیکنان دو تیم نمره داده است. نکته جالب توجه در این نمرات این است که هیچ یک از بازیکنان اسپانیا بیشتر 7 نگرفته اند در حالی که چند بازیکن از کشورمان نمره 8 کسب کرده اند.
نمرات بازیکنان دو تیم از نگاه یورو اسپورت به ترتیب زیر است:
ایران: بیرانوند 7، رامین رضاییان 8، حسینی 8، پورعلی گنجی 7، حاجی صفی 8، عزت الهی 7، امید ابراهیمی 7، کریم انصاری فرد 6، مهدی طارمی 7، امیری 7، آزمونه 8.
تعویضی ها : محمدی 6، جهانبخش 6، قدوس 6
اسپانيا: د خيا 6 ، كارواخال 7 ، پيكه 6 ، راموس 6 ، ألبا 5 ، انييستا 5 ، بوسكتس 6 ، سيلوا 5 ، ايسكو 7 ، لوكاس وازكز 5 ، كاستا 7.
تعویضی ها: كوكه 6 ، آسنسيو 6 ، رودريگو

بیشتر بخوانید:

اشک هاى شاگردان کى روش در بازى مقابل اسپانیا

پیراهن راموس در دستان انصاری فرد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

ترمیم کابینه منجر به انسجام در رویکرد اقتصادی می‌شود

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

مدیر عامل اسبق شرکت مهندسی آب و فاصلاب کشور، شکل نگرفتن فرهنگ مناسب مصرف برق در کشور، پایین بودن قیمت برق در ایران نسبت به کشورهای همسایه و عدم توسعه ظرفیت‌های نیروگاهی متناسب با نیاز کشور را از جمله دلایل مهم قطعی‌های پرشمار اخیر برق در کشور برشمرد.

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی متفاوت به کشورهای شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
به وقت جام - قسمت ششم: فرانسه
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین