بیشتر از اسپانیا مستحق برد بودیم؛

رضایی:در دیدارایران و اسپانیا تفاوتی میان فوتبال آسیا واروپا نبود

عنوان

ملی‎‏پوش سابق فوتبال با بیان اینکه ایران در دیدار با اسپانیا و برای برد فقط شانس نداشت، گفت: در این بازی تفاوتی بین فوتبال آسیا و بالاترین سطح فوتبال اروپا مشاهده نشد.

رحمان رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ که شامگاه چهارشنبه با شکست یک بر صفر ملی پوشان کشورمان به پایان رسید، گفت: ملی پوشان فوتبال کشورمان بازی شایسته و درخور تحسینی را مقابل اسپانیا به نمایش گذاشتند به طوری که به هیچ وجه در این بازی تفاوتی بین فوتبال آسیا  و بالاترین سطح فوتبال اروپا مشاهده نشد.

ملی پوش سابق کشورمان افزود: شاگردان کی روش با انگیزه و روحیه فراوان مقابل قهرمان سابق جهان صف آرایی کردند و به هیچ وجه تحت تاثیر نام  و آوازه ستاره های نامدار و گران قیمت تیم اسپانیا قرار نگرفتند. به جرأت می گویم در این بازی نه تنها سزاوار شکست نبودیم حتی بیش از اسپانیا شایسته پیروزی بودیم.

وی در ادامه یادآور شد: تیم ملی مراکش در بازی گذشته بیشتر از اسپانیا روی دروازه ایران خلق موقعیت کرد اما بازی خوب بچه های ما باعث شد تا اسپانیا حتی به اندازه مراکش هم روی دروازه ما موقعیت گل ایجاد نکند. موقعیت های گلزنی تیم ما به مراتب بیشتر از اسپانیایی ها بود.

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: تفاوت دو تیم در این بازی فقط تجربه بیشتر بازیکنان اسپانیا بود و این باعث شد در یک لحظه شانس به سراغ آنها آمده و توپ به طور کاملا اتفاقی پس از برخورد مهاجم این تیم وارد دوازه تیم ما شود در صورتی که ما موقعیت هایی به مراتب خطرناک تر از اسپانیایی ها خلق کردیم. اشاره من به ضربه سنگین کریم انصاریفرد و ضربه سر مهدی طارمی است که هر کدام از آنها می توانست برای ما به گل تبدیل شود.

رضایی همچنین گفت: این شکست برای ما ارزشمند بود چرا که درس های زیادی از فوتبال حرفه ای اسپانیا آموختیم. این بازی می تواند برای بازیکنان ما مثل یک دانشگاه باشد که با آموخته هایی که از آن بدست آورده ایم در آخرین بازی برابر پرتغال نمایشی خیره کننده، تحسین برانگیز و توأم با نتیجه دلخواه بدست آوریم.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در یک مناظره تلویزیونی بررسی شد؛اماواگرهای الحاق ایران به گروه ویژه اقدام

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین