در جریان عملیات نظامی در شرق اوکراین ۵۵۴ نظامی خودکشی کرده‌اند

عنوان

طبق اطلاعات دادستانی کل نظامی اوکراین در جریان عملیات نظامی ارتش این کشور در منطقه دونباس، حدود ۳۸۰۰ نظامی اوکراینی کشته شده و ۵۵۴ نظامی نیز خودکشی کرده‌اند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "آناتولی ماتیوس" دادستان کل نظامی اوکراین اعلام کرد که از آغاز عملیات نظامی ارتش این کشور در منطقه دونباس (شرق اوکراین) تقریبا 326 هزار نفر در آن شرکت داشته اند که از این تعداد، نزدیک به 85 هزار نفر مصدوم و زخمی شده و 3 هزار و 784 نیروی نظامی اوکراینی نیز کشته شده اند. علاوه بر این، در این مدت، 554 نفر از نظامیان اوکراینی نیز خودکشی کرده اند.

ماتیوس همچنین اعلام کرد که با توجه به رقم بالای خودکشی در میان نظامیان، در سال 2018 به منظور ارائه کمک های روان پزشکی، سازگاری های اجتماعی و حرفه ای نیروهای نظامی اوکراین، 109 میلیون گریونا (واحد پول اوکراین) معادل 4 میلیون دلار، بودجه اختصاص یافته و از کارشناسان این زمینه کمک گرفته خواهد شد. به گفته وی، متاسفانه چنین اقداماتی در ارتش اوکراین تاکنون انجام نمی گرفته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شدن شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین