معاون عملیات سازمان امداد و نجات کهگیلویه و بویراحمد:

اعزام مجدد تیم‌های تخصصی و کوهستان ۴ استان به مناطق مشکوک سقوط هواپیما

عنوان

معاون عملیات سازمان امداد و نجات کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه سرعت باد در محدوده سقوط احتمالی هواپیما بسیار بالا است،‌ گفت:‌ تیم‌های تخصصی و کوهستان از ۴ استان به منطقه اعزام شده‌اند.

وکیلی در گفت وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، در ارتباط با آخرین اقدامات صورت گرفته جهت جست وجوی لاشه هواپیمای حادثه دیده اظهار داشت: شب گذشته وضعیت جوی به صورتی بود که نتوانستیم در منطقه اقدام لازم و مانور جستجو انجام دهیم. امروز صبح وضعیت هوا مقداری تثبیت شده ولی سرعت باد بالا است و همین مسئله مقداری کار را مشکل کرد.

وی افزود: بالگردهای اورژانس و هلال احمر بخش هایی از مسیر را طی کرده تا اقدامات لازم را جهت یافتن لاشه هواپیما انجام دهند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: تیم های تخصصی کوهستان کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، اصفهان و چهارمحال  بختیاری که توانایی عملیات جست وجو در ارتفاع 4500 را دارند به منطقه اعزام شده و با تیم های پروازی به مناطق مشکوک و نزدیک به واقعیت منتقل و شرایط را رصد می کنند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین