معاون عملیات سازمان امداد و نجات کهگیلویه و بویراحمد:

اعزام مجدد تیم‌های تخصصی و کوهستان ۴ استان به مناطق مشکوک سقوط هواپیما

عنوان

معاون عملیات سازمان امداد و نجات کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه سرعت باد در محدوده سقوط احتمالی هواپیما بسیار بالا است،‌ گفت:‌ تیم‌های تخصصی و کوهستان از ۴ استان به منطقه اعزام شده‌اند.

وکیلی در گفت وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، در ارتباط با آخرین اقدامات صورت گرفته جهت جست وجوی لاشه هواپیمای حادثه دیده اظهار داشت: شب گذشته وضعیت جوی به صورتی بود که نتوانستیم در منطقه اقدام لازم و مانور جستجو انجام دهیم. امروز صبح وضعیت هوا مقداری تثبیت شده ولی سرعت باد بالا است و همین مسئله مقداری کار را مشکل کرد.

وی افزود: بالگردهای اورژانس و هلال احمر بخش هایی از مسیر را طی کرده تا اقدامات لازم را جهت یافتن لاشه هواپیما انجام دهند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: تیم های تخصصی کوهستان کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، اصفهان و چهارمحال  بختیاری که توانایی عملیات جست وجو در ارتفاع 4500 را دارند به منطقه اعزام شده و با تیم های پروازی به مناطق مشکوک و نزدیک به واقعیت منتقل و شرایط را رصد می کنند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین